Skocz do zawartości

Nowa wersja serwisu SATKurier.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy też nie macie menu na stronie? Mi zniknęło, zostało tylko to: n Cyfrowy Polsat Cyfra+ i coś tam jeszcze dalej, już nie pamiętam co tam jest i nie mogę za bardzo looknąć. He, może to mi się komp rozwala? Macie, a właściwie nie macie tego menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problemy z wyświetlaniem strony głównej Sat Kuriera, na każdym komputerze tzn w pracy i w domu. Coś jest pochrzanione z rozdzielczością - wszystko pomieszane. Być może strona chodzi prawidłowo tylko u webmastera w ścieśle określonej rozdzielczości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od conajmniej dwóch dni mamy problemy z serwerem (nazwa.pl), więc strona wszystkim chodzi kulawo. Badamy gdzie leży problem. Witryna satkurier.pl zawsze była i jest przystosowana do każdej rozdzielczości i możliwie największej liczby przeglądarek - błędy wynikają wyłącznie z problemów serwerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie będę przedstawiać rozwiązań, o których kiedyś wspominałem. Zaproponuję tylko, tak na przyszłość, dwa rozwiązania. W przyszłości w miarę rozwoju polskiej telewizji cyfrowej można byłoby podzielić wątki "DVB_T" i "IPTV" na "Polskie DVB-T" i ten sam temat dla zagranicy. Podobnie z "IPTV". Osobna zakładka dla problematyki IPTV w nad Wisłą, a ten obecny, który funkcjonuje skupiłby się na doniesieniach z zagranicy.

Dla mnie bardzo poważnym problemem serwisu Satkurier.pl jest sprawa ładowania się stron i podstron. Obecnie korzystam z Mozlilli Firefox i 80%, a może i więcej czasu spędzonego w tym serwisie to czekanie na załadowanie się strony. Czy można liczyć na jakieś rozwiązania, które przyśpieszą ładowanie sie strony? Poprzednia wersja strony SK ładowała się szybciutko i nie było narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak pisze @james_b - do 31 marca wszystko pracowało rewelacyjnie. Od tego dnia walczymy z bliżej nieokreślonym problemem technicznym :? Jak tylko zlokalizujemy przyczynę - serwis będzie pracować jak przed awarią. Nowa wersja jest nieco cięższa od tej starszej, ale nie przesadzajmy - jak pisałem - do 31 marca wszystko działało świetnie.

 

Propozycje związane z podziałem kategorii będziemy rozpatrywać na bieżąco, gdy zauważymy zapotrzebowanie na podział (bo nie chcemy też, aby na siłę tworzyć dwie kategorie, a później newsy w nich będą się pojawiać co kilka tygodni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym większa część serwisu satkurier.pl (bez grafik) została przeniesiona na serwery w Niemczech, co powinno rozwiązać występujące ostatnio problemy z dostępem do treści. Docelowo jeśli nie będzie niespodzianek całość znajdzie się za granicą i stopniowo trafią tam pozostałe nasze serwisy (ale bez forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią niedzielę właściwie nie dało się czytać SK.

 

Zauważyłem, że jest możliwość skorzystania z newslettera. W związku z tym mam kilka pytań. Czy wszystkie informacje zawarte na stronie SK, będzie można znaleźć w newsletterze, czy żeby przeczytać więcej, to trzeba jednak zaglądać na stronę? Korzystam z newslettera Medialinku i wiem, że praktycznie wszystko, co znajdzie się na stronie internetowej, można przeczytać w informacji przychodzącej na pocztę. Mi to jest na rękę, niczego nie tracę. Skorzystałem z tej opcji, bardzo denerwowało mnie to, że strona wiecznie się ładuje. Po zamówieniu subskrypcji nie muszę męczyć się z wiecznie ładującą się stroną. I widzę, że z SK może być podobnie. I myślę sobie, że lepszy byłby newsletter. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy jest wszystko, co w danym dniu ukaże się na SK, czy są tylko wybrane informacje. Z jaką częstotliwością ukazują się te wiadomości? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie newsy jakie zostaną napisane pędzą do newslettera, ale niestety podany jest tylko początek, wstęp czy lead, zależy jak kto to nazywa, a aby przeczytać więcej o tym newsie trzeba wejść już na stronę.

Newsletter przychodzi codziennie, nie licząc weekendu.

W ostatnią niedzielę, bo tak, ale co nieco się zmieniło i teraz wg mnie działa już jak najbardziej prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z dostępem do serwisu satkurier.pl zostały usunięte w poniedziałek (więc w niedzielę mogło coś jeszcze nie działać) - skrypty i baza danych zostały przeniesione na solidne serwery w Niemczech. Wkrótce trafią tam zapewne także grafiki (obecnie pozostały w Polsce). W ciągu tygodnia nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w kwestii działania serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James_b, dziękuję za odpowiedź.

 

Chciałbym przetestować tę mozliwość. Więc próbowałem się zarejestrować wpisując swój adres e-mail oraz hasło. Wybrałem jedną z oferowanych wersji i potem pokazała się informacja o tym, że nie ma takiej osoby, czy coś w tym stylu. Gdzie popełniłem błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, po pierwsze były problemy z działaniem strony i nie dało się na nią dostać, a dwa to mamy długi weekend, więc nie zawsze trzeba coś dawać. To czy ktoś napisze (skopiuje) jakiś artykuł, wklei go i puści to tylko jego dobra wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://satkurier.pl/news/41406/polsat-n ... zalki.html

Kim jest Daniel Gadomski? Jakiś jasnowidz-miedioznawca? Student który się nudzi? Dzieciak który do niedawna tworzył po różnych forach ramówki i nagle poczuł wenę twórcza i skrobnął coś dla SK? :D Trzeba być niezłym specjalistą by oceniać kanał po 24 godzinach emisji w dodatku testowej i jeszcze weekendowej. :D Po miesiącu to OK ale po kilku godzinach? A już przyczepienie sie do logo, strzałki jest komiczne. TVP INFO też ma w animacjach strzałki :P

 

Jeśli umieszczacie na SK twróczość jakichś ludzi to napiszcie kto to jest. Google milczą na temat tego człowieka wiec przypuszczam że to nie fachowiec.

 

Myślę że szefostwo Polsat News jest podniesione na duchu opinia "fachowca"

ale skoro TVN 24 przez 7 lat swojego istnienia doszedł do tak profesjonalnego poziomu, szansę na to ma wciąż także Polsat.

Czyli jednak jest nadzieja :D Załogo PN nie załamujcie się wciąż macie szansę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/41406/polsat-n ... zalki.html

Kim jest Daniel Gadomski? Jakiś jasnowidz-miedioznawca? Student który się nudzi?

Janusz Sulisz lub inna osoba z redakcji SK, która ukryła się pod pseudonimem. Takich zazwyczaj można odnaleźć po braku przypisanego adresu email. Polityka dawnego Medialinka. Ciebie jednak nie boli kto to, tylko fakt, że obraził stację działającą pod ukochaną marką Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...