Skocz do zawartości

Nowa wersja serwisu SATKurier.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy wrzucanie na SatKurier tak stronniczych [beep]n nie jest lekką przesadą?

Poza tym w tym czymś mijają się z faktami.

Np. to zdanie:

Już teraz widać, że najlepiej sprzedaje się telewizja n razem z TNK (SD i HD) i to w liczbach ponad 40 tys. miesięcznie, o czym CYFRA+ czy nawet Cyfrowy Polsat mogą obecnie tylko pomarzyć.

Np. taki Cyfrowy Polsat średnio w trzecim kwartale 2010 na miesiąc podpisywał ponad 50 tys. umów, więc rzeczywiście CP ma o czym marzyć.

Rozumiem, że Hollex jest przedstawicielem n'ki, ale nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwasz subtelną różnicę między trzecim kwartałem 2010, a "obecnie", tj. początkiem 2011? ;)

 

Natomiast w serwisie mają prawo wypowiedzieć się różne strony i to czyim dystrybutorem jest Hollex nie ma akurat nic do rzeczy, były teksty w drugą stronę, tylko żeby to dostrzec trzeba być obiektywnym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wyczuwasz subtelną różnicę między trzecim kwartałem 2010, a "obecnie", tj. początkiem 2011? ;)

Tak się składa, że nie. Ciekawe skąd Skymax wie jaką sprzedaż miał CP czy Cyfra+ w pierwszym miesiącu 2011? Co chodził i pytał się po APS'ach ile sprzedali? Takie rzeczy to raczej CP czy Cyfra+ muszą sami opublikować. A ostatnie tego typu dane publikowane przez CP były za czwarty kwartał 2010 roku.

 

trzeba być obiektywnym

Tu żeś w sedno sprawy trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wrzucanie na SatKurier tak stronniczych [beep]n nie jest lekką przesadą?

 

A mnie dziwi nie tyle treść, co forma. Już dawno wynaleziono formę reklamy, która ma przypominać artykuł prasowy. Sęk w tym, że jest zwyczajem w papierowych mediach publikowanie takich "tekstów" w ramce z napisem "reklama". Niestety w internecie nie jest to jeszcze zwyczajem, więc można znaleźć takie wspaniałości, jak powyższy "artykuł" (który we wszelkich moderowanych serwisach i forach zostałby wyrzucony jako spam). Radzę na przyszłość dla utrzymania jako takiej wiarygodności serwisu utworzenie takiego szablonu z napisem "reklama" czy "ogłoszenie płatne" aby zwykli użytkownicy nie dostawali spazmów gdy natkną się na taki upust radosnej twórczość reklamodawcy pomiędzy skądinąd rzetelnymi wiadomościami w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy kanał RSS mógłby "pomieścić" trochę więcej wiadomości (np. wszystkie z ostatniej doby) ? Odbieram przez zakładkę w firefoxie i umyka mi duża część niusów... Teraz jest tam 10 ostatnich wiadomości a pojedynczy update strony przynosi ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pomyślał o nowym wyglądzie strony głównej Satkuriera. Strona z wyglądu jest trochę przedawniona. Upodobnił bym ją do Hollex. Układ strony zostawił taki sam tylko zmienił kolor, wygląd, kształt np. belek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Subtelna zmiana: po prawej pojawił się blok "W Skrócie". Będzie on informować o drobnych zmianach, takich, które nie bardzo da się rozpisać na dłuższy news lub nie widzimy sensu. Może być to albo czysty tekst albo link i to niekiedy będą to linki do serwisów zagranicznych, czyli w języku obcym. Pomysł zainspirowany "tickerem" na dobreprogramy.pl ;) Ale zrobiliśmy to po swojemu. Blok ten będzie też wykorzystywany do wrzucania informacji o przerwach w kodowaniu itp., czyli sytuacjach mogących być krótkotrwałymi. Jest na razie na próbę. Jeśli się nie przyjmie, to zniknie.

 

Jeśli macie jakiś problem z wyświetlaniem tego bloku - proszę o info ;)

 

W drodze jeszcze jedna niespodzianka, tym razem jednocześnie dla serwisu i dla użytkowników forum, ale nie wiem kiedy to odpalimy, bo sprawa jest bardziej skomplikowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę za szybko to się przesuwa ale przy najechaniu myszką zatrzymuje się, więc raczej prędkość nie ma większego znaczenia.

 

Przy przesuwającym się tekście, Firefox "męczy" procesor, około 44%, po najechaniu na tekst (aby się zatrzymał) zużycie od razu spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Operze 11.50 proc jakieś 2-5% ale faktycznie jest obciążenie, tego nie przewidziałem :P Zbadany temat, może przewijanie ręczne byłoby lepsze? Albo Flash? Przemek mnie zabije, bo się pytał, czy Flash, czy nie Flash :P Zobaczę jeszcze w domu.

 

EDIT: Potwierdzam problem z nadmiernym obciążeniem CPU na Firefoxie. Zajmiemy się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem problem z forum: po kliknięciu linka rozsypuje się strona (wyświetla pusta, wrzucę screena jeśli znowu wystąpi). Początkowo myślałem, że to problem z moim sprzętem ale w pracy mam to samo (firefox 5 i win 7).

 

Opis wywołania problemu:

z głównego widoku forum wybieramy link do tematu który ma już kilka stron, przenoismy się używając linku do ostatniego postu, a następnie próbuję przejść do poprzednich stron tematu, otrzymuję stronę bez zawartości forum, same ramki.

 

/edit/

http://imageshack.us/photo/my-images/202/bladzf.png/ tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie tez jest jakis blad, klikajac w temat Urodziny wszystkich użytkowników<3 z glownego widoku forum (jak u kolegi wyzej), wyswietla mi sie:

:arrow: Opera http://imageshack.us/photo/my-images/841/82998801.png/

:arrow: Internet Explorer http://imageshack.us/photo/my-images/94/sk2ky.png/

 

edit: Mam rowniez taki sam blad jak kolega wyzej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrick: problem był z awatarem użytkownika Brutus. Serwer na którym się znajdował - został zablokowany i w efekcie przy próbie ładowania grafiki z niego wyświetlało monit o hasło. Usunąłem problematyczny awatar.

 

Drugi problem: nie znam przyczyny, na próbę wyczyściłem cache szablonów, sprawdźcie teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...