Skocz do zawartości

Nowa wersja serwisu SATKurier.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

News ALE KINO+ z nową oprawą od 11 listopada opatrzony jest złą grafiką. W samym tekście jest opis prawidłowego znaku:

Nowe logo ALE KINO+ to przesunięty o 7 stopni poziomy prostokąt, wzbogacony delikatnym zagięciem charakterystycznym dla nowej rodziny znaków kanałów tematycznych spółki CANAL+ Cyfrowy. Podstawą logotypu jest, również charakterystyczna dla wszystkich kanałów z rodziny nadawcy, czarna belka ze znakiem „+”, symbolizującym zarówno techniczną, jak i merytoryczną jakość nadawanych programów.

Oficjalnym logotypem ALE KINO+ jest ten:

22022220x1601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Codziennie śledzę newsy na satkurier.pl. Tym razem się ucieszyłem:

 

https://satkurier.pl/news/70604/tydzien-z-serialem-8222z-archiwum-x8221.html

W tym tygodniu widzowie zobaczą także dwa filmy, które powstały na bazie serialu. Oba pokaże Polsat:

- w poniedziałek (28.11) o godzinie 20:00 - "Z Archiwum X: Chcę wierzyć" (rok produkcji 2008) ,

 

Ucieszyłem się przez jakieś 10 sekund, bo news ukazał się dzień później, niż emisja filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jest to news pochodzący z systemu Publisher. Autor dodał go do systemu przed emisją filmu, ale mieliśmy na głowie oddanie do druku magazynu SAT Kurier 12/2011 i w efekcie z uwagi na brak mocy przerobowych nie zdążyliśmy go zatwierdzić zanim się połowicznie przeterminował (drugi film przed nami). Mogę tylko przeprosić, sam autor tu nie zawinił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
nowa wersja jest całkiem , całkiem , tylko te przygłupie reklamy na całą stronę , to żenada do potęgi.

Zarabiajcie przychylniej dla czytelników

Ja tam nie mam problemu z reklamami - od dawna mam zainstalowany adblock. Od jakiegoś czasu jestem bardzo wyrozumiały w tej kwestii, bo sam prowadzę portal internetowy i wiem, że trudno jest znaleźć złoty środek pomiędzy maksymalizacją zysków z reklam a minimalizacją zaśmiecania portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ponieważ w komentarzach powtarza się to samo pytanie, to informuję w tym miejscu: z powodu błędu utraciły się komentarze do newsów: Non Stop People HD z satelity ASTRA 19,2°E, 25 nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie, w tym 4 HD, Nowy kanał testowy na tp. platformy n, Zatrzymano podejrzanych o sharing na Pomorzu i Koniec Eurosportu FTA z 13°E, napisane wczoraj (jeśli news był ze wczoraj) i dziś przed 11:45. Reszta jest nienaruszona, te utracone próbowaliśmy odzyskać, ale bez powodzenia. Przepraszamy :oops::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...