Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jak patrzę na ten skład to nie wiem czego my - kibice oczekujemy. Mamy jednego wybitnego zawodnika a wynik na EURO był mocno ponad stan. Skład drewna i papy, współczuje Lewemu gry z takim środkiem pola.

 

Z drugiej strony marzę, żeby nasi zamknęli mi usta i zagrali świetny mecz. Ten środek pola będzie kluczowy, jak spojrzeć kto gra we Włoszech a kto u nas, ciężko, oj ciężko.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki, że ta Italia też bardzo przeciętnie wygląda. W Bologni nawet nasi nie spodziewali się, że zagrają z tak słabym rywalem. ;) Jest o co grać dzisiaj, możemy pozostać w najwyższej dywizji. Chociaż jak spadniemy i zagramy z Niemcami w kolejnej edycji, to też będzie nieźle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się straszna kopanina. To nic, że nasza drużyna jest słaba skoro Włosi cierpią ostatnio na bezpłodność z przodu. Oni w tym roku nawet jednego meczu o punkty nie wygrali. Obym się mylił i dało się oglądać to spotkanie... Po składzie Polski nie zapowiada się żeby wróciło stwarzanie sytuacji bramkowych. Po co w ogóle Brzęczek brał skrzydłowych? Żeby usprawiedliwić powołanie dla Kubusia? Niech sobie nabija liczbę występów u wujka? Bo tak to dla mnie w tym momencie wygląda. Ten mecz trzeba wygrać, ale sądząc po składzie sytuacje znów się będą pojawiać tylko po prezentach od rywali.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Brzęczek cały czas eksperymentuje i bardzo dobrze. Jest kilku pewniaków(Glik, Bereś, chyba Bednarek choć ja chciałbym zobaczyć na środku Jędzę, chyba Krychowiak, Zieliński i oczywiście Lewy), reszta zależy od formy i rywala. Mimo wszystko wolałbym, żeby w pierwszym składzie zagrał Grosik. Dzisiejszy skład(o ile się potwierdzi) podoba mi się bardziej niż ten z Portugalią, który był za bardzo ofensywny. Ogólnie bieda na wielu pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy UEFA Nations League jest rzeczywiście dobrym miejscem na tego typu eksperymenty? Skoro to są już rozgrywki ligowe, mające znaczenie w eliminacjach oraz później do UEFA EURO 2020. Takie zabawy z ustawieniami i piłkarzami to powinni robić na meczach towarzyskich poza ligą. O ile takowe jeszcze właściwie będą.

 

Co oni robią na treningach, skoro po meczu z Portugalią przyznał, że popełnili podstawowe błędy? Takich nie ćwiczyli i skupili nie niepodstawowych? Nasi jak grają, to początki zawsze mają dobre. Ale jak już ktoś strzeli bramkę, to się gubią. A jak drugą, to już w ogóle nie potrafią się przy piłce utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedy Brzęczek ma sprawdzać poszczególnych piłkarzy i ustawienia? Tylko w takich, mimo wszystko, towarzyskich spotkaniach. Do znawców piłki włoskiej pytanie kto to są Biraghi i Barella? Pierwszy raz spotykam te nazwiska. Widać po składzie Włochów, że Mancini też eksperymentuje. My mamy nadmiar bogactwa na pozycji napastnika, tam nie ma ani jednej nominalnej 9.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich treningach ? Przed meczem z Portugalią był 1 trening, przed Włochami także.   Tak są dobrym miejscem na eksperymenty, turniejem docelowym jest Euro 2020 i tam zespól ma grać optymalną piłkę a to czy będzie losowany z 1 czy 2 koszyka jest bez znaczenia tak naprawdę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosna gra polskiej zbieraniny. Zero z przodu, a w tyłach tylko fura szczęścia daje 0-0. Jednak się nie myliłem. Nie da się patrzeć na reprezentację tego "selekcjonera". Polski zespół nie jest w stanie stworzyć jednej składnej akcji przez całą połowę. Na dodatek Hajto, który twierdzi, że chcemy zostać na 0-0. Na pewno. W końcu z Portugalią na wyjeździe uda się łatwo wygrać po ostatniej pechowej porażce 2-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ezequiel93 napisał:

Po pierwszej połowie jedyny pozytyw taki, że nie przegrywamy. :) Nie da się patrzeć na nasz środek pola tak zestawiony. ;) 

Na szczęście już nie będziemy patrzeć na miałkiego Linettego w drugiej połowie(dla mnie to nie jest poziom reprezentacji), bo Szymański w ogóle nie powinien być brany pod uwagę przy następnych powołaniach. Może w końcu zagramy bardziej kreatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie w tej dyscyplinie sportu jako reprezentacja jesteśmy nadal słabi, nie spodziewałem się zwycięstwa napewno po dobrej grze. Przegraliśmy z lepszą drużyną jaką była Italia. Przed Nami jeszcze sporo pracy, choćby dlatego, aby Nam kibicom podobała się gra/rozgrywanie akcji, nawet jak będziemy na końcu spotkania przegrywali. Więcej dystansu do tej dyscypliny drodzy kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczek powie, że wcale nie było tak źle. Mecz był wyrównany, a zdecydował jeden błąd. Ten człowiek ogląda jakieś inne spotkania. Nawet po Portugalii twierdził, że ta formacja ma przyszłość, a gra nie była zła. Dyzma to mało powiedziane w tym przypadku. 

Przecież w pierwszej połowie to wyglądało jakby przyjechała do Włoch jakaś Armenia albo Estonia. WSTYD! 

Więcej dystansu? Trzeba się raczej nauczyć szacunku do kibica. Znowu je****** de*****e będą krzyczeć, że się nic nie stało. Stało się. Polska spada do drugiego koszyka. Teraz czeka dywizja B. Chociaż w sumie najważniejszy kolejny dopisany występ Kuby. Brawo Polska! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...