Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie rozumiem czemu mamy parcie na zagranicznych trenerów. Przecież to nie są jacyś cudotwórcy, którzy sprawią, że nagle zaczniemy grać rewelacyjnie i wygrywać. Ja bym został przy polskim trenerze i dał mu po prostu czas. Pewnych rzeczy już nie przeskoczymy, więc trzeba się trzymać tego co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna mówię że piłka nożna w naszym wydaniu jest przereklamowana i szkoda mi czasu na emocjonowanie się tymi kopaczami, bo tego inaczej się nazwać nie da.

Talent mają, ale nie umieją go wykorzystać na boisku. Kompletny brak zgrania w drużynie.

Ciągłe zmiany trenerów także temu nie sprzyjają.

Dlatego cieszę się że wczorajszego spotkania nie oglądałem i kolejnych także nie zamierzam. Szkoda nerwów.

Po tym skandalu z premiami już totalnie stracili w moich oczach i mętne tłumaczenia Lewandowskiego na ostatniej konferencji kompletnie mnie nie przekonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Bardzo ciekawy odcinek "Wysokiego pressingu" w CANAL+, poświęcony niemal w całości ostatnim aferom w PZPN oraz sytuacji wokół reprezentacji Polski. Gościem, m.in. Szymon Jadczak. Program jest dostępny również na YouTube stacji. 

 

 

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że prawdziwym problemem jest Pan Kulesza. Nie nadaje się on do pełnienia swojej funkcji w PZPN. Jeżeli Santos odejdzie - to będzie już drugi selekcjoner za jego kadencji, który odchodzi bez żadnej zapowiedzi niemal "z dnia na dzień". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak odebrał i odpowiedział. .  Trener powiedział, ja jestem poważnym człowiekiem i jeżeli cokolwiek byłoby na rzeczy, to federacja dowiedziałaby się o tym to jako pierwsza. Mam ważny kontrakt z drużyną narodową i to zamyka temat. Tyle selekcjoner, a jaka jest prawda się okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa będzie, jeśli Polska przegra domowy mecz z Wyspami owczymi i będzie jeszcze trudniej awansować na Euro 2024 dzięki wpadce z Wyspami owczymi, czyli przegraną przez Polskich Piłkarzy. jak Polska przegra bądź zremisuje z Wyspami owczymi to Santos Automatycznie może zostać Zwolniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...