Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kapitana,to sami zawodnicy powinni decydować o jego wyborze.! Co do samej gry? Jestem tylko obserwatorem,kibicem,nie ekspertem.!  Ogólnie grają bardzo słabo.Od zawodowych zawodników wymaga się nieco więcej niż od amatorów.Poza tym kolego aandin,mnie krew zalewa, jak napastnik wychodzi na wolne pole,macha jeszcze rękoma,a pomocnik wycofuje piłkę do obrońcy,który ma ogromne kłopoty z jej opanowaniem.(to samo się dzieje w Barcelonie,tych machających rękami jest tam nieco więcej) Szkoda tylko,że sami zawodnicy po każdym meczu (wczoraj wypowiedz Zielińskiego) mówią wciąż to samo.( co pokrywa się z naszymi ocenami) Wczorajszy mecz był dla nas szczęsliwy,również nasi dwaj zawodnicy mogli otrzymać czerwone kartki. Jeżeli dalej ma tak wyglądać gra naszej kadry, to czarno to widzę.!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywy wczorajszego meczu też sa.

1. Debiuty. Nareszcie ktoś ma odwage postawić na młodych i odsunąć zgrane twarze.

2. Utrzymywali się przy piłce,rozgrywali. Niestety głównie do tyłu ale nie było wybijania piłek na oślep do przodu.

3. Nie było gorzej niz wcześniej bez "gwiazdorów" i przepłaconego portugalskiego emeryta.

Nie podobało mi się,że brakowało gry bez piłki. Nie pokazywali sie do rozegrania koledzy co skutkowało podaniami w poprzek i do tyłu co jest deberwujące.

Trzeba dać Probierzowi czas na zbudowanie nowej drużyny nawet kosztem przyszłorocznych ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aandin napisał(a):

Pozytywy wczorajszego meczu też sa.

1. Debiuty. Nareszcie ktoś ma odwage postawić na młodych i odsunąć zgrane twarze.

2. Utrzymywali się przy piłce,rozgrywali. Niestety głównie do tyłu ale nie było wybijania piłek na oślep do przodu.

3. Nie było gorzej niz wcześniej bez "gwiazdorów" i przepłaconego portugalskiego emeryta.

Nie podobało mi się,że brakowało gry bez piłki. Nie pokazywali sie do rozegrania koledzy co skutkowało podaniami w poprzek i do tyłu co jest deberwujące.

Trzeba dać Probierzowi czas na zbudowanie nowej drużyny nawet kosztem przyszłorocznych ME.

Z tym się zgadzam, po co było się umawiać z Santosem przed Eliminacjami? Zamiast Jego powinni wybrać przed Eliminacjami do Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A moim zdaniem nie. Tzn. jego powołanie by się broniło ale jego brak podobnie. W Juve gra ogony, strzela raz na kilka miesięcy. 

Jeśli Milik chce jeszcze myśleć o powrocie do kadry to ma dwa wyjścia. Ale wypracować sobie w Juve taką pozycję jaką miał jesienią 2022 (czyli pierwszy do wejścia z ławki i dość często w podstawowym składzie) albo zejść troszkę niżej (Fiorentina, Bologna, Lazio, Roma) i tam grać i strzelać częściej. Niestety, dość częste kontuzje mu nie pomagają, co odbuduje formę to trafi mu się 2-3 tygodnie przerwy i znowu musi się budować. 

 

Choć i tak, patrząc na to, że dwa razy zrywał więzadła to jego kariera wygląda dobrze. Nawet jakby Juve chciało się go pozbyć to na spokojnie znajdzie zatrudnienie w Serie A i to w niezłym klubie. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak lepiej tam pojechać i dostać 3 razy w plecy niż nie pojechać. Możecie się ze mną nie zgadzać ale tak uważam. 

 

Choć czasami tak bywa że dobre wyniki na turniejach robią drużyny które na imprezy dostają się ledwie co. Ja sam na nic się nie nastawiam tak jak i nie nastawiałem się dziś. Nie mają nic do stracenia, niech wyjdą i zagrają jak potrafią. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu (w defensywie) było lepiej niż myślałem. Nie wybijali bezmyślnie piłki tylko starali się rozgrywać. 

Z przodu (w ofensywie) natomiast mogiła. Wszystko jest w miarę do obrębu pola karnego. Wykończenie akcji nie istnieje. Tutaj należy dużo poprawić.

 

Podoba mi się, że w końcu pojawił się ktoś z uderzeniem z daleka. Mam na myśli Piotrowskiego. 

 

Cieszy, że ostatecznie wygraliśmy, ale dało się tego wszystkiego uniknąć mając tak słabą grupę.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Z tyłu (w defensywie) było lepiej niż myślałem. Nie wybijali bezmyślnie piłki tylko starali się rozgrywać. 

Dokładnie. Gdyby w eliminacjach w defensywie zagrali na poziomie z wczorajszego meczu to byśmy spokojnie tę grupę rozwalili. No ale musieliśmy sobie zrobić pod górkę, całe szczęście że ostatecznie się udało. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka, a nie inna grupa na ME jest pochodną fatalnych kwalifikacji. Obowiązkiem naszej reprezentacji byl awans z grupy eliminacyjnej na Euro 2024, natomiast nie z baraży, bo tu było Fifty-fifty, tak jak przewidywałem mecz z Walią rozstrzygnął się w karnych. 

Po raz pierwszy wobec reprezentacji nie ma oczekiwań jeśli chodzi o turniej pomimo tego, ze istnieje możliwość awansu z trzeciej lokaty do fazy pucharowej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...