Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzwoniła do mnie miła konsultantka, cytuję - "specjalnie dla Pana, bo jest Pan z nami od początku - najkrótsza umowa na rynku, bo tylko 6-miesięczna i WP za 59 zł - normalnie szok ;-p Dostał ktoś z Was ostatnio WP na 18mcy za 48zł? Zaczynają mnie już irytować te ciągłe telefony i za każdym razem inne warunki. Umowa kończy mi się 31.12 i nie wiem czy coś jeszcze można ciekawego wyhaczyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili już 3 razy (umowa kończy się w grudniu) z ofertą na 6mcy Świat HD, Npremium, History HD na dwa mc, HBO na 6mcy. Do tej pory mam Świat HD i brałem w promocji nfilm'y wtedy obecnie płacę 64zł a po przedłużeniu 69zł. Niestety nie interesują mnie żadne pakiety dodatkowe typu; HBO, Filmbox, Npremium. Pytanie do znawców jeśli umowę mam do końca roku kiedy najpóźniej wypowiedzenie złożyć i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie trzeba zanieść do dowolnego punktu N miesiąc przed zakończeniem umowy. Do mnie też dzwonili z N, aktualnie standard, czyli Świat HD i Npremium na 7 miesięcy umowa na 18 miesięcy, ale chyba zrezygnuje kompletnie z satelity będzie tylko do zabawy w FTA, przechodzę na darmowe DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja też tak myślałem nie będę przedłużał umowy, zostanę przy dvb-t. Ale pooglądałem naziemną dwa tygodnie i powiem tak..... nic tam żywcem nie ma do oglądania. W dodatku jeśli się ktoś przyzwyczaił do podstawowych programów w jakości HD, obraz z DVB-T poraża swoją "jakością":)

 

Jak dla mnie nie da rady, choćbym miał wziąć byle jaki pakiet najniższy w platformie satelitarnej ale zawsze jest cokolwiek więcej do oglądania. Bo na naziemnej 80% kanałów nie ma żywcem co oglądać jak ATM, TTV, Polo, TV6, Puls2 itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.12 .2010 podpisywałem umowę to chyba kończy się 4.12.12 . Coś mi się wydaję , że poczta mogła zgubić moje wypowiedzenie bo wysłałem za potwierdzeniem , a jeszcze nie odesłali mi potwierdzenia.

miesiac zawierania umowy sie nie liczy (no i jest darmowy), czas trwania umowy licz od pierwszego dnia pierwszego pelnego miesiaca waznosci umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przedłużając umowę u konsultanta przez telefon dostaję jakieś potwierdzenie na papierze, które przyjdzie pocztą potwierdzające fakt przedłużenia umowy???? Jaki jest okres wypowiedzenia takiej umowy zawartej na odległość???

 

edit:

 

przed chwilą przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

umowa 6 miesięcy rozpoczyna swój bieg od 1 grudnia 2012

 

abonament w wysokości 59 zł/miesięcznie

wszystkie pakiety tematyczne w cenie abonamentu

a do tego opcje premium:

HBO - do końca umowy gratis

nPremium - 4 miesiące gratis a później jeśli zechce to 10 zł miesięcznie

History HD - 2 miesiące gratis a później jeśli zechce to 1,99 zł miesięcznie

Pilot premium do TV i dekodera gratis.

 

Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

umowa 6 miesięcy rozpoczyna swój bieg od 1 grudnia 2012

 

abonament w wysokości 59 zł/miesięcznie

wszystkie pakiety tematyczne w cenie abonamentu

a do tego opcje premium:

HBO - do końca umowy gratis

nPremium - 4 miesiące gratis a później jeśli zechce to 10 zł miesięcznie

History HD - 2 miesiące gratis a później jeśli zechce to 1,99 zł miesięcznie

Pilot premium do TV i dekodera gratis.

 

Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej oferty.

 

nic rewelacyjnego szczerze mówiąc. Spokojnie można te same warunki dostać za 54 zł- umowa z HBO i nPremium na cały okres umowy, a i pisali ludzie na forum n-ki którzy dostali tą ofertę w cenie 48 zł.

59 zł nie jest złą ceną ale mogłeś się jeszcze potargować i zejść z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniła do mnie Pani z nki, aktualnie mam wszystkie pakiety za 59zł + multiroom dwa dekodery po 10zł za dekoder, czyli miesięcznie 79zł, umowa do końca grudnia, zaproponowała mi umowe na 6 miesięcy, wszystko zostaję w tej samej cenie, nie chciała obniżyć abonamentu z 59zł na 54zł :? nawet powiedziałem, że koledze obniżyli, a mi nie chcecie :| dodatkowo zaproponowała npremium przez 5 miesięcy za darmo i history hd przez 2 miesiące, co Wy na to? HBO nie chciała dorzucić, przy dłuższej umowie warunki takie same, więc jak już bym się zdecydował zostaję przy tych 6 miesiącach. W zasadzie na HBO mi nie zależy, ale jak za darmo fajnie byłoby mieć :P Npremium przydałoby się ze względu za ligę mistrzów. Wypowiedzenie miałem dziś wysyłać :> Pani ma dzwonić jutro, więc pytam o radę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jakbym zrezygnował i wziął od nowa to nic lepiej mieć nie będę, a później aktywacja turbodekodera hd kosztuję 199zł i drugiego dekodera hd 49zł, pierwszy jest za 0zł jeszcze aktywacja multiroom 49zł, więc nie wiem czy opłaca się rezygnować i brać jako nowy klient i płacić te aktywację, bo na pewno chcę nke. Nie wiem czy da radę coś więcej wysępić od nich, może faktycznie jak dostaną wypowiedzenie coś jeszcze dorzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłaj wypowiedzenie tylko w ten sposób sie ugra najkorzystniejsze warunki :brawo: juz to przerabiałem kilka razy co roku ...

 

poczytaj sobie tez o tym :)

 

https://satkurier.pl/news/79915/swiat-hd-z-dekoderem-hd-pvr-250-gb-na-wlasnosc.html - oferta ciekawa bo za 199zł mamy na własność nBox rec 250GB + 3 miesiące gratis abonamet + HBO + nPremium a później za wszystkie pakiety tematyczne tylko 49zł :roll: oferta ciekawa na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy ..

 

http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowy,także witam wszystkich i przechodzę do sedna sprawy.Postanowiłem tutaj się poradzić, bo oficjalne forum n telewizji wydaje mi się mocno nieobiektywne,a same opisy ich promocji są dosyć zawiłe jak na moje proste rozumowanie ;)

Kończy mi się umowa z N telewizją i zastanawiam się czy przedłużyć czy zmienić operatora.Wypowiedzenie umowy już złożyłem,ale mnie państwo z BOKu napastują ;) telefonami czy bym nie chciał przedłużyć umowy z eNką.

Pani z BOK przedstawiła mi ofertę następującą(tak w skrócie):

- 6 pakietów tematycznych(90 kanałów tematycznych,26 hd)

-promocja : do końca bieżącego miesiąca(co to właściwie znaczy?) + 18 miesięcy

-N premium na 15 miesięcy, 6 miesięcy za free

Opłata miesięczna 54 zł.

 

Warto się w to pakować,czy brać ich na przetrzymanie a zmieniać operatora?

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woodzitsu

 

oferta nie jest zła 54 zł w tym 6 mies. gratis nPremium, ale ja bym jednak nie przyjął i starał się zejść do kwoty 48 zł za wszystkie pakiety +6 mies. nPremium gratis. Spokojnie da się taką ofertę dostać, oczywiście za kolejną odmową a nie pierwszym telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście...kolejny gadżecik dla niewyrośniętego mężczyzny-dziecka hehe.... który to gadźet ma być z pewnością decydujący o przyjęciu przez nas oferty lub nie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...