Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej Polsat cisnął bo konkurencji mają serwisy SVOD inne niż własne jak Viaplay w UPC, Netflix w C+ , więc nie mógł być gorszy. Ale to nie jest target abonentów Polsat Box tylko że jest to serwis familijny, więc najbardziej kojarzy się ze słoneczkiem. Serwisu pewnie i tak nie będzie w dekoderach PB

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy.

 

Polsat przecież miał umowę z disney bo pokazywał filmy na otwartej antenie w ramach 3 okna. Widocznie ją rozszerzono.

Poza tym wydaje mi się, że ta reklama, która była pierwsza polsacie miała w sobie treść, że polsat jest oficjalnym dystrybutorem d+ w Polsce.

 

Myślę, że ta wyłączność jest czasowa, ale ten czas będzie ważny bo teraz wszyscy będą brać, żeby mieć na dłuzej spokój z tematem.

 

Polsat zyska bardzo na tym dealu na pewno. 

Edytowane przez domin107
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają też tą samą grupę odbiorców, czyli rodziny. Jeszcze dzisiaj rozważałem opłacenie dostępu do D+, a tu okazało się, że praktycznie dostanę to w prezencie, więc u mnie PB dużo zyskał, i nie ważne, która strona jako pierwsza wyciągnęła rękę w kierunku współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sam internet od Netii, bez tv-być może coś zaproponują, ale nie liczę na zbyt wiele. Wychodzi na to, że Polsat zrobił ze swojego punktu widzenia dobry deal. Disney + ma swoich fanów. Natomiast polsat - to prawda- zawsze na rynku uchodził i tak się reklamował, jako platforma -z hasłem „rozrywka rodzinna”, „dla rodziny” itp.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o to, że na grubo przed oficjalnymi wiadomościami Forum było pewne, że to ciastko zje wspaniały Canal+, a tu się okazało, że platforma uważana przez wielu za *wielkiego gracza* po raz kolejny została ustawiona do pionu i tym razem przez Polsat, który wykonał bardzo sprytny ruch. 
„Nikt nie weźmie PB ze względu na D+” to jest tak samo prawdziwe stwierdzenie jak „W PL Disney + na pewno będzie współpracował z C+” (bo we Francji tak mają).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na korzyść Polsatu przemawia efekt nowości czyli Disney+ a Netflix nie dość, że przereklamowany to nie dzialąc konta ogólnie jest po prostu drogi.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o to, że na grubo przed oficjalnymi wiadomościami Forum było pewne, że to ciastko zje wspaniały Canal+, a tu się okazało, że platforma uważana przez wielu za *wielkiego gracza* po raz kolejny została ustawiona do pionu i tym razem przez Polsat, który wykonał bardzo sprytny ruch. 
„Nikt nie weźmie PB ze względu na D+” to jest tak samo prawdziwe stwierdzenie jak „W PL Disney + na pewno będzie współpracował z C+” (bo we Francji tak mają).
Nie forum było pewne, tylko kilka osób pisało, że D+ może współpracować z C+. Zasadnicza różnica.
Jak ktoś będzie potrzebował TV sat i pójdzie do PB, to może skusić się na D+, ale nie odwrotnie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej zastanawia, jak to wyjdzie w praktyce ,gdy już mam pakiet L z dodatkami i mi śmiało przekracza 100 zł.  Czy będę miał Disneya za free czy tylko dla nowych abonentów.  I czy będzie jakaś aplikacja na dekodery ,czy po prostu będziemy się logować danymi do ICOK poprzez snartfony,  laptopy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Toma441 napisał:

 „W PL Disney + na pewno będzie współpracował z C+” (bo we Francji tak mają).

Francuski C+ z polskim wspólną mają tylko nazwę. Franczyza to na pewno nie jest,bo w PL C+ oferuje się same frytki bez hamburgera. Ewidentnie widać że francuzi kompletnie odcinają się,i nie są zainteresowani polskim C+. Jakaś bardzo dziwna ta "rodzina" C+.Brak nadal aplikacji C+Online PL na webOS nie jest już nawet śmieszny...

Edytowane przez Palamander
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać D+ w tej promocji na 12 miesięcy ale teraz zastanawiam się czy warto. Za pół roku kończy mi się umowa z C+ w której za bardzo nic mnie nie trzyma, interesują mnie tylko kanały „zwykłe” + erotyki i ewentualnie HBO MAX także ta oferta w PB z D+ za 10 zł jest dla mnie atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...