Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj anulowałem. Jako powód podałem niezrozumiałe płatności czy coś tym guście. No bo w sumie taka prawda. Dlaczego mam przejść na miesiąc na miesięczny plan i dopiero potem móc wykupić znów roczny. Oczywiście informacja że mogę anulować anulację do końca trwania obecnego opłaconego czasu.

 

Zobaczymy czy będzie coś ciekawego. Pewnie przeczekam parę dni po wygaśnięciu subskrypcji w nadziei że może wiele osób też zrezygnuje i dadzą jakąś lepszą roczną promocję. Bedzie czas nadrobić zaległości w innych serwisach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wykupić ponownie subskrypcje Disney+ ponieważ obecna kończy mi się 15 czerwca. Dostałem e-mail, że obecna subskrypcja zostanie zmieniona z rocznej na miesięczną więc ją anulowałem. Jak mogę wykupić nową ale z opłatą z góry na rok? Klikając w ustawienia konta -> szczegóły subskrypcji -> zmień plan, nie mam nic do wyboru oprócz "nie, dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, domin107 napisał(a):

Trzeba anulować. 

 

Tak jak napisałem, anulowałem ją już. Poczekam jeszcze na 16 czerwca ale to dość dziwna akcja z ich strony, że nie można przedłużyć aktualnej na kolejny rok z góry. Właśnie przed chwilą przeczytałem gdzieś, że dopiero po upływie 30 dni można będzie ponownie zdecydować się na plan roczny. Wychodzi na to, że jeśli nie chce się mieć 30 dni przerwy to trzeba i tak jeden miesiąc zapłacić te 28,99 zł, żeby potem móc przejść na plan roczny.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Banera napisał(a):

 

 Właśnie przed chwilą przeczytałem gdzieś, że dopiero po upływie 30 dni można będzie ponownie zdecydować się na plan roczny. Wychodzi na to, że jeśli nie chce się mieć 30 dni przerwy to trzeba i tak jeden miesiąc zapłacić te 28,99 zł, żeby potem móc przejść na plan roczny.

Nic takiego nie będzie.

Dzień po wygaśnięciu będziesz mógł znów brać i wskoczą ci dwie propozycje - na miesiac lub na rok.

A niewykluczone, że zrobią dodatkową promkę na rocznicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Banera napisał(a):

 

Tak jak napisałem, anulowałem ją już. Poczekam jeszcze na 16 czerwca ale to dość dziwna akcja z ich strony, że nie można przedłużyć aktualnej na kolejny rok z góry. Właśnie przed chwilą przeczytałem gdzieś, że dopiero po upływie 30 dni można będzie ponownie zdecydować się na plan roczny. Wychodzi na to, że jeśli nie chce się mieć 30 dni przerwy to trzeba i tak jeden miesiąc zapłacić te 28,99 zł, żeby potem móc przejść na plan roczny.

A niech by i tak było to w w ten miesiąc nadrobię sobie produkcje z innych serwisów. A jeśli nawet dzień po wygaśnięciu obecnej subskrypcji będzie można od nowa wykupic na rok to i tak chwilę poczekam. A nuż, rezygnujących będzie na tyle że zdecydują się dać lepszą promocje na rok niż 12 miesięcy w cenie 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Arkon napisał(a):

Ani na laptopie, ani na tv nie mam możliwości wejścia w ułatwienia dostępu. Może dotyczy to tylko tv Samsung? Ja mam Philipsa.

Jeszcze inną opcją jest zmiana jak oglądasz konkretny tytuł. Tam też można manewrować.

Potem ustawienie sie zapamietuje.

Jak to nie pomoże do dzwoń do supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, nie zabrało mi ani grosza. A dlaczego? Już wyjaśniam sytuację. W ciągu tego roku zmieniła mi się karta płatnicza. Mój stary numer karty zmienił się na nowy. Przedwczoraj dostałem wiadomość od Google Pay, że płatność została wstrzymana i nie dokonana. Po czym włączam sobie aplikację Disney+ na moim Smart TV i każdy odcinek i serial, którego odtwarzam normalnie się wczytuje i oglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...