Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poszedłem odebrać 4 koszulki na raz, to konsultant musiał się zorientować , czy jest jakiś limit na odbiór. Przy okazji oznajmił mi, że muszę mieć kod pokazany po zalogowaniu się na konto w grze, a nie zrzut ekranu. Powiedział mi, że podobno ktoś wymyślił jakiś generator kodów, które później działaly przy odbiorze nagrody. I dostali teraz polecenie, aby koniecznie był to kod generowany że strony Graliga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2018 o 18:50, the cable guy napisał:

Wyobrażam sobie minę w punkcie kiedy przychodzi koleś i mówi: Mam tutaj 15 kodów na koszulki.

Nie 15, tylko 17. Jestem uczciwym konkursowiczem, nie używam żadnych botów, tylko własną pamięć i szybkość. Czy to jest zabronione i jest powodem oskarżania mnie o brak uczciwości? Zgodnie z regulaminem mam się udać do punktu i odebrać nagrody po weryfikacji.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał ktoś błąd z pucharami? Gram prawie miesiąc na moim Xiaomi Redmi Note 3 Pro (podaje bo to może być istotne) a nie mam pasku dotyczącego pucharów... 

JL3XYr4.png

Od miesiąca mam do wygrania plecaki, czapki i iple na 7 dni. Próbowałem już metody z cookies, ktoś miał podobnie i sobie poradził?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goldmember21
19 godzin temu, daneski napisał:

Rozwiązał ktoś błąd z pucharami? Gram prawie miesiąc na moim Xiaomi Redmi Note 3 Pro (podaje bo to może być istotne) a nie mam pasku dotyczącego pucharów... 

JL3XYr4.png

Od miesiąca mam do wygrania plecaki, czapki i iple na 7 dni. Próbowałem już metody z cookies, ktoś miał podobnie i sobie poradził?

 

 

Ja na 3 numerach mam tak samo, 2 Play i 1 Orange. Cały czas na okrągło czapka z daszkiem, plecak, Ipla 7 dni. Gram od 4 listopada i do dzisiaj na żadnym z tych numerów nie mam premium. Kupiłem na próbę starter Plusa na kartę, po 2 dniach miałem i premium i lepsze nagrody. Tylko co z tego ze mam do wygrania piłki, parasolki, koszulki skoro osiągając 207 punktów przez cały dzień jestem wysoko w rankingu a po godzinie 19 ranking leci na łeb na szyje w bardzo szybkim tempie. Ja już szybciej nie potrafię, a nie mieszczę się np. w 1250 piłkach, gdzie o 18:00 mam jeszcze miejsce w granicach 300-400, a o 21:00-22:00 jestem już poza rankingiem. Dziwna sprawa. Od tygodnia na premium, oprócz abonamentu to jeszcze nic nie wygrałem.

Edytowane przez goldmember21
Usunięto fragment postu. Na forum nie zamieszczamy ogłoszeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, mam telefon w Plusie, gram od miesiąca, a premium jak nie miałem, tak nie mam. Za to na telefonie w T-Mobile dostałem na drugi dzień po zarejestrowaniu numeru.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono też liczne literówki w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 22.11.2018 o 18:26, daneski napisał:

Ale głównie pluję się o to, że nie mam możliwości dołączenia do klubu Premium. :/

Ja kolekcjonuje dalej, może się do czegoś przydadzą.  ;)

 

111111.jpg

 

W dniu 22.11.2018 o 16:29, kudelek napisał:

, większość zgarniają multi-Janusze na dopalaczach...

Idealne podsumowanie tej całej zabawy. :brawo:

Tak na marginesie u mnie dzisiaj do wygrania czepeczka z daszkiem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, szyzag123 napisał:

Dzisiaj, po ok.1,5 miesiąca, czapki z daszkiem się pojawiły u mnie do wygrania. Zawsze jakieś urozmaicenie :D

U mnie też dziś czapka z daszkiem na 2 telefonach, a zawsze na obydwu były szaliki, czapki zimowe, parasole, koszulki granatowe i Ipla na 7 dni. ;-) Może teraz pozamieniali i każdy będzie miał coś nowego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...