Jump to content

Poszukuję utworu muzycznego...

Recommended Posts

W dniu 17.10.2018 o 12:38, BizzareX napisał:

Proszę szanownych forumowiczów o pomoc.🤗. Teledysk w którym obraz jest chwilami zmieniany komputerowo, skąpo odziane dziewczyny tańczą na tyle samochodu terenowego,a w tle leci mocny bit że słowem "Ekstazy" w refrenie.Praktycznie cała piosenka ,składa się tylko z tego słowa :-) Auto porusza się po jakiś wydmach, górkach i wertepach.                                                     Z góry dziękuję za pomoc. :-)

Alchemist Project - Music is my extasy 

• Thanks 1
  • 10 months later...

Panowie, a ja tak bardzo off topic. Poszukuje takiego filmiku chyba rosyjskiego. Taki mini filmik, gdzie bohaterem byl gosc. on chyba pracowal w sklepie meblowym jakimś i tam podobała mu się jakaś kobieta. Chyba szefowa. Kobieta klasa. Ale nie zwracala na niego uwagę. No to on kupił sobie ciuchy. Wynajął brykę i czekał na nią na parkingu. Tam sie z nią umowil na randke, poszli razem. Było cudownie. A na drugi dzien ona zobaczyla go w sklepie, ale juz w stroju roboczym.

Taka krotka historia. Pilnie poszukuje a nie mam punktu zaczepienia. bardzo Wam dziekuje za pomoc...

a pozniej usuniemy z tego tematu....pilnie :))))

• 2 months later...
Posted (edited)

Poszukuje pewnego utworu clubowo-popowego gdzie w refrenie padają słowa typu "I'm no" lub"I'm alone" a wokalistka utworu ma taki jakby sprzętowo podrasowany głos. Nie pamiętam kto to śpiewał więc sprawa jest trudniejsza.

Edited by Poland
  • 3 months later...

Hej, usłyszałem, pokochałem, poszukuję :P W moim regionalnym Radio Nakło poleciała piosenka, którą śpiewa dziewczyna. W tle można było usłyszeć muzykę z piosenki Scootera - How much is the Fish jednakże słowa i gatunek muzyczny był całkowicie inny.