Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX HD - dyskusja ogólna


miras00001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie dekodera Evobox HD, przy przełączaniu kanałów oraz korzystaniu z różnych funkcji dekodera widać że animacje nie są płynne, po prostu widać że działanie dekodera nie jest płynne. Nie mam pojęcia czy tylko u mnie tak jest, czy to ogólna wada tego dekodera i dopiero jakaś aktualizacja oprogramowania może to naprawić. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 13:38, Jakub112 napisał:

Witam!

Mam pytanie odnośnie dekodera Evobox HD, przy przełączaniu kanałów oraz korzystaniu z różnych funkcji dekodera widać że animacje nie są płynne, po prostu widać że działanie dekodera nie jest płynne. Nie mam pojęcia czy tylko u mnie tak jest, czy to ogólna wada tego dekodera i dopiero jakaś aktualizacja oprogramowania może to naprawić. 

Pozdrawiam!

Potwierdzam, ja ma evobox HD i 1.5.5, i też ten obraz w tv nie jest płynny. Przez dwa tygodnie miałem możliwość porównać Polsatowski evobox HD z evobox i tv Netii. Na kanałach tvp2, hgtv to ja niewidzę jakości tv satelitarnej jako tej lepszej od TV Netii gdzie tam jest tv internetową, brak płynności, zakłócenia podczas przełączania kanałów. Sygnał w evobox HD 73sila, 68 jakość, 12,5snr.Mam możliwość wypowiedzenia w Polsacie, ale jeszcze może spróbuje z evobox em PVR. Czy dekodery są lepsze. Jak mam tolerować brak płynności obrazu, to wolę tolerować wNetii(chociaż to też część Polsatu), ale brak talerza i kabli antenowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja. Tak testuje tego evobox HD i wczoraj na tvp sport zaciął się i czarny obraz, dziś i wcześniej na Polsacie Sport także czarny ekran co jakiś czas. Co z tym robić? Restoeanie nic nie wnosi i jest to drugi wymieniony dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2021 o 15:18, Waldeek napisał:

To jeszcze raz ja. Tak testuje tego evobox HD i wczoraj na tvp sport zaciął się i czarny obraz, dziś i wcześniej na Polsacie Sport także czarny ekran co jakiś czas. Co z tym robić? Restoeanie nic nie wnosi i jest to drugi wymieniony dekoder. 

Problem znany i nierozwiązany, poczytaj posty wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Mam następujący problem. Otóż, podczas oglądania TV przejścia kolorów nie są płynne (widać to szczególnie przy kolorze niebieskim). Kolory przeskakują, nie ma płynnego przejścia. Dodam, że wczoraj wieczorem było OK, a dzisiaj rano od nowa ten sam problem. Dzieje się tak tylko na rozdzielczości 1080i. Na 1080p jest dobrze. Do przedwczoraj było dobrze, jednak miałem chwilową przerwę w dostawie prądu i dekoder nie miał przez jakiś czas zasilania. Po włączeniu dekodera nastąpił ten problem. Nie wiem, czy to wina samego TV, czy może coś od dekodera. Dekoder jaki posiadam to Evobox HD.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej napisać, które nie mają tej opcji - z tego co pamiętam na pewno wszystkie TVP, TVN, TVN7, TVN Style, Turbo, Fabuła, 24, 24 BIS, HGTV, Puls, Puls 2, C+ Sport 3/4.

Na całej reszcie catchup jest.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.06.2021 o 22:10, piterchmiel1 napisał:

Czy ktoś wie jak ustawić listę ulubionych?

Na pilocie od dekodera należy nacisnąć przycisk CYFROWY POLSAT i przejść strzałką "w prawo" na pozycję menu USTAWIENIA, następnie należy zatwierdzić wybór przyciskiem OK. W kolejnym ekranie przechodząc strzałką "w dół" z dostępnych opcji należy wybrać ZARZĄDZANIE KANAŁAMI i zatwierdzić przyciskiem OK. Następnie wyświetli się lista WSZYSTKICH kanałów i strzałką "w prawo" należy wybrać opcję NOWA LISTA zatwierdzić przyciskiem OK. W późniejszym etapie należy za pomocą strzałek kierunkowych oraz przycinku OK wprowadzić nazwę nowej listy, po wprowadzeniu nazwy należy podświetlić nazwę opcję OK i zatwierdzić przyciskiem OK. Następnie należy zaznaczyć kanały, które mają trafić do listy. Wyboru kanału należy dokonać za pomocą strzałek "w górę" oraz "w dół", a zaznaczenia za pomocą przycisku OK.

Kanały wybrane do listy zostanę zaznaczone zielonym „haczykiem”. Zgodnie z instrukcją na TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...