Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W artykule pisze, że może poprawiać wydajność i aktualizuje poprawki bezpieczeństwa.

Dla Mi Box 3 (tym obłym) jeszcze nie ma tej aktualizacji - przed chwilą sprawdzałem.

Ale zazwyczaj jak była aktualizacja do S to równocześnie albo niedługo później 3 też dostawała tę aktualizację.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To też jest ciekawy błąd, bo nie występuje zawsze. Można zresetować urządzenie, czasem nawet trzeba kilka razy i zazwyczaj zaskoczy, że transmisje live będą działać. Generalnie to nie jest coś co pojawiło się kilka dni / tygodni temu, a ciągnie się już od dłuższego czasu, więc mam wątpliwości, czy akurat kolejna aktualizacja to rozwiąże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nix124 napisał:

 Generalnie to nie jest coś co pojawiło się kilka dni / tygodni temu, a ciągnie się już od dłuższego czasu, więc mam wątpliwości, czy akurat kolejna aktualizacja to rozwiąże ;)

A co innego niby ma to rozwiązać? Błąd pojawia się tylko w określonych sytuacjach, dotyczy konkretnej aplikacji. na konkretnym urządzeniu (Na tizen, czy xbox YT u mnie na live'ach działa bez zarzutu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Ja nie twierdzę, że aktualizacja tego nie rozwiąże, bo rozwiąże. Ja tylko wątpię, że będzie to akurat kolejna aktualizacja. Ten problem jak mówię jest już od dłuższego czasu i jakoś nie palą się do jego rozwiązania, więc pewnie przyjdzie jeszcze trochę poczekać, aż się ktoś nad tym pochyli, a tym bardziej jeśli prawdą jest, że nie występuje to na innych urządzeniach (ja nie mam jak zweryfikować), to tym bardziej priorytet naprawy takich błędów jest niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego taka konkretna aktualizacja niech będzie nawet za 3, 4 miesiące czy pół roku, oby była skuteczna. Mam o tyle perspektywę, że wcześniej używałem dekodera C+ android tv Box i tam przy oglądaniu live'a na YT nie było żadnych problemów, czyli krótko mówiąc: skopali  konkretną wersję pod Mi BoXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.07.2021 o 19:42, djclassic napisał:

Mam pytanie do tych co odbierają Canal+ online na Mibox-ie. Dziś zarejestrowałem się w canal+online, ale nie odbierają mi kanały na żywo - Live TV. W komputerze mam, ale w miboxie brak. Co może być powodem?

Mam to samo, tak już jest z tą apką.

Raz się logujesz masz live, innym razem nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...