Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy można oglądać z Mi TV Stick przez złącze HDMI na telewizorze? Jeżeli jest łącze przez USB i mam włączony Netflix, to jeżeli zmienia się kanał w TV na inny to wychodzi się wtedy z Netflixa i po powrocie na USB trzeba ponownie uruchamiać aplikację, czy obraz Netflixa jest nadal uruchomiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można oglądać z Mi TV Stick przez złącze HDMI na telewizorze? Jeżeli jest łącze przez USB i mam włączony Netflix, to jeżeli zmienia się kanał w TV na inny to wychodzi się wtedy z Netflixa i po powrocie na USB trzeba ponownie uruchamiać aplikację, czy obraz Netflixa jest nadal uruchomiony?
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z USB, przecież Mi TV stick jest podłączany do portu HDMI telewizora a zasilane jest z ładowarki lub USB TV (to jednak ma swoje wady)
W tv wybierasz źródło HDMI pod które jest podpięty stick i tyle. Cala.obsluga aplikacji jest na MI. A jak chcesz przejść na kanały telewizyjne w telewizorze to przełączasz na źródło TV a android działa dalej do puki nie wyłączysz MI albo nie odetniesz mu zasilania.
Po przełączeniu z HDMI na TV aplikacja uruchomiona na MI raczej się zatrzyma choć nie jestem w 100% pewny bo ja mam Mi Boxa a to inne urządzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem mi boxa by mieć lepszą jakość odbioru viaplay. Jak narazie jestem zadowolony z tego boxa. Viaplay działa dobrze, oczywiście inne aplikacje również. 

Moje pytanie dotyczy odbioru viaplay. Jak mam ustawiać w ustawieniach : 720p-50hz czy 720p-60hz.? Jest jakaś różnica w odbiorze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam Xiaomi Mi box S 4K i pilot od TV Xiaomi XMRM 10. Pilot został sparowany z Xiaomi Mi Box, przyciski działają po za numerycznymi ( potrzebne do wtyczki Enigma 2 z Kodi do wybierania numerycznego kanałów Tv ) Można coś zmienić w ustawieniach Mi Box by numeryczne zadziałały, czy może jakaś aplikacja Android TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Posiadam Mi Box S... kupiłem siostrze na stary 40 calowy TV i dla niej to wystarczy. Aleeeee odpaliłem u siebie i o zgrozo... w porównaniu do oryginalnych aplikacji pisanych na stary TIZEN to można to wrzucić dzieciom do zabawy. Grafika w aplikacjach mdła choć w ustawieniach widnieje 4K. Wszystko na tym jakieś zamglone. Odpaliłem do testu bo mój TV Samsung z 2017 roku pomału przestaje być wspierany a szkoda. 

Chciałbym zobaczyć w akcji przystawkę AppleTV 4K... ale niestety nikt ze znajomych nie posiada a z drugiej strony to prawie 1/4 z nowego TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
17 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

grafika na tym urządzeniu nie jest pisana na natywne 4K a tylko 1080p.

Na każdym urządzeniu system i aplikacje wyglądają fatalnie. Dopiero od Android 12 jest 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...