Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tracer10 napisał:

Dobra pany, pod choinkę chyba sprawię sobie do małego pokoju to coś i pytam ostatni raz czy warto?

 

Więc warto?

 

Warto.

Odpaliłem teraz PSP jest bajeczny obraz ;)

Ja używam w sypialni tam 32 cale i jestem mega zadowolony.

Netflix, Ipla, HBO GO działa bardzo dobrze.

NC+GO jeszcze nie odpalałem , bo to nie jest konieczna konieczność jak w salonie PC+ śmiga.

Edit:

W ilu klatkach nadaje PSP Ipla? Pytam bo to naprawdę elegancko wygląda.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest to konieczność bo NC+ jest na każdym TV, też do 32 calów potrzebuję boxa i nie zamierzam na tym tv oglądać Netflixa bo się zwyczajnie nie da patrząc wcześniej na obraz w 55 OLED.

To głównie dla bajek dzieciakom i pewnie YT. Chłopaki zerkają też Netflixa i APM czasem, ale im nie przeszkadza 32 cale tylko?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok, szukam dobrej ceny na ebayu, ale rozpiętość cenowa spora co do tego modelu. Najdrożej sprzedaje kto? Polacy rzecz jasna?

 

https://www.ebay.ie/itm/Xiaomi-Mi-Box-S-TV-4K-Media-Streamer/163573932061?hash=item2615c4201d:g:g7IAAOSwABNcehvt

 

Odleciał z tą ceną i ceną za wysyłkę.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
W dniu 6.12.2019 o 22:13, rrafi napisał:

Od niedawna można też oglądać nc+go przez wtyczkę w kodi i nie potrzeba myszki default_smile.png

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Faktycznie, śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
8 godzin temu, kingofsouth napisał:

@Krzysiek11:) , a działa dobrze? Warto odpalić? ;)

Dobrze działa, nie potrzeba myszki. Myślę, że w pokoju, gdzie nie mamy MR, a mamy boxa z AndroidTV warto sobie doinstalować jako dodatek, przynajmniej na chwilę, bo jak będzie dostępne już CANAL+GO to wtedy będzie aplikacja przystosowana pod AndroidTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tracer10 napisał:

To ok, szukam dobrej ceny na ebayu, ale rozpiętość cenowa spora co do tego modelu. Najdrożej sprzedaje kto? Polacy rzecz jasna?

 

https://www.ebay.ie/itm/Xiaomi-Mi-Box-S-TV-4K-Media-Streamer/163573932061?hash=item2615c4201d:g:g7IAAOSwABNcehvt

 

Odleciał z tą ceną i ceną za wysyłkę.

 

To patrz na to:

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-box-s-4k-hdr-smart-tv-android-8-1-pl-7712131943?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ODdkZDQ2YzgtNmYzYy00MWJjLWEwNjktMzY4ZGFkMjU0MjM5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0a101c9f-d5ed-4e19-af55-b60889ec8dda

 

Stąd było moje wcześniejsze pytanie o cene tego sprzętu bo spokojnie można znaleźć też oferty za 250-300 zł.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeleniami jesteścy wy, jeżeli nie wiecie jak działa poz y c jonowanie i promowanie na allegro.

Na allegro oferty można wystawiać na czas nieokreślony, aż się wszystko sprzeda.

Sprzedawca wywindował w góre cene bo ma brak towaru na stanie, dostanie towar to zmieni cene na właściwą. Tym samym nie utraci listy poprzednich kupujących i nie musi wystawiać oferty ponownie płacąc za promowanie.
 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kozaa napisał:

Jeleniami jesteścy wy, jeżeli nie wiecie jak działa poz y c jonowanie i promowanie na allegro.

 

 

Taki ma brak towaru na stanie jeleniu, że bez problemu mogę kupić u niego z szybką dostawą więc o czym bredzisz?

Te ilości które tam figurują to co to jest? Braki na stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysil chłopcze szare komórki i pomyśl. Po to jest cena zaporowa, abyś właśnie nie robił zakupu bo ma brak towaru. Kończąc oferte musi zapłacić za promowanie i opcje dodatkowe wystawiając kolejny raz i traci historie zakupów która też przyciąga kupujących.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kozaamyślę że masz rację. Wszedłem na ich stronę internetową i tam cena 299,95zł i brak na stanie.

 

https://swiatbaterii.pl/android-box/35226-najnowszy-xiaomi-mi-box-s-4k-hdr-android-tv-81-odtwarzacz-multimedialny-smart-tv-wersja-eu-jezyk-polski.html

 

Dlatego byłem trochę zdziwiony tą ofertą z allegro bo kupowałem już u tego sprzedawcy m.in. powerbanki i zawsze oferty były OK.

Czyli trzeba tutaj winić politykę allegro że sprzedawcy muszą się uciekać do takich sztuczek, co mnie osobiście by zraziło do takiego sprzedawcy gdybym nie poszukał głębiej.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 18:01, kozaa napisał:

Wysil chłopcze szare komórki i pomyśl. Po to jest cena zaporowa, abyś właśnie nie robił zakupu bo ma brak towaru. Kończąc oferte musi zapłacić za promowanie i opcje dodatkowe wystawiając kolejny raz i traci historie zakupów która też przyciąga kupujących.

 

To ty wysil mózg jak go masz. Wczoraj zapytałem sprzedawcę czy nie pofrunął z ceną za Xiaomi, odpisał że to błąd na Allegro.

Błąd rozumiesz, a nie żadne sztuczne trzymanie ceny lub jakieś promowanie.

Mało tego taki to błąd, że jakby ktoś chciał kliknąć Kup Teraz to normalnie by kupił bo nie było żadnego info o braku towaru na stanie.

Po jego odpowiedzi tak zrobiłem czyli dałem Kup Teraz i normalnie by poszła płatność tysiaka za boxa hahahahhahah.

Zaraz później napisałem mu, żeby szybko coś z tym zrobił bo ten błąd nijak nie zatrzyma czyjejś płatności w takiej kwocie no i że nie kupię tego tylko testowo dałem Kup Teraz.

A kwota ta to oszustwo za tego boxa.

Więc skończ waść bredzić o promowaniu i historii zakupów.

 

@diabeu

Sęk w tym, że to nie sztuczka tylko błąd Allegro, ale kolesiowi to jak widać pasuje bo inaczej by monitował o szybkie poprawki.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...