Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Cyfrowy Polsat GO nie jest oficjalnie dostępna na system AndroidTV, który oferowany jest w urządzeniach typu nVIDIA Shield czy Mi BOX od Xiaomi. 

Aplikacja dostępna na inne urządzenia Android zainstalowana z pliku .apk działa dobrze, ale warunkiem jest sterowanie myszą. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2020 o 22:33, sebczak napisał:

Problem z uruchamianiem Netflixa zaraz po wzbudzeniu Mi Boxa na tyle mnie denerwował, że zdecydowałem się na przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych. 

Mi Box na ATV9 działa stabilnie już ponad tydzień, nie zaliczył żadnego prądowego restartu, Netflix nie uruchamia się sam kiedy chce, wszystkie aplikacje, z których korzystam działają prawidłowo: Netflix, Youtube, Player, Ipla, TVP VOD, CDA, WP Pilot, Horizon TV, VOD.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mi Box S
Xiaomi ponownie uruchomiło beta testy, aby naprawić wszystkie bugi, które wyszły przy wypuszczeniu ATV9.
Do tej pory wyszły 3 kompilacje OTA2: 
BETA1 R2582 - Link
BETA2 R2596 - Link
BETA3 R2603 - Link
Lista zmian:

Spoiler

Android-9-Pie-Beta-for-Mi-Box-S-with-OTA

new-Android-9-Pie-ota-2-Beta-2-for-Mi-Bo

Xioami-Mi-Box-S-OTA-2-Beta-3-hotfix-1024

Instrukcja ręcznej aktualizacji:

Spoiler

1. Pobierz najnowszą aktualizację na komputer.

2. Zmień nazwę pobieranego pliku na update.zip.

3. Skopiuj update.zip na pendrive sformatowany w fat32.

4. Pobierz xiaomi_update z linku i skopiuj go do tej samej lokalizacji w pendrive co update.zip. OneDrive Buisness Google Drive
    Nie trzeba ściągać pliku xiaomi_update. Można w notatniku samemu go stworzyć i zapisać (bez rozszerzenia txt),
    treść: --update_package=/udisk/update.zip
   Jeśli pliku xiaomi_update nie będzie na pendrive lub będzie jakiś błąd w pisowni, będziemy musieli ręcznie wybrać plik aktualizacji w         recovery (Apply update from EXT > Update from udisk)

5. Podłącz dysk USB do Mi Box S.

6. Uruchom ponownie Mi Box S, przytrzymując klawisze BACK oraz OK (środkowy klawisz w kółku) na pilocie. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie.

7. Dane nie zostaną usunięte.

8. Po pierwszym ponownym uruchomieniu procesu aktualizacji, bezpiecznie odłącz dysk USB w ustawieniach, następnie fizycznie odłącz dysk USB.

9. Możesz korzystać z Mi Box S.

 

Edytowane przez Matheusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
27 minut temu, _Artek_ napisał:

Raczej kiepski pomysł bo będziesz musiał go często resetować:) 

Ja swojego w ogóle nie resetuje. Jedynie raz miesiąc z albo rzadziej zmieni rozdzielczości na 720p mimi że mam 4K ustawione na sztywno. Ale od razu po włączeniu to widać i zmieniam.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Raczej kiepski pomysł bo będziesz musiał go często resetować:) 

Piszesz to jako praktyk czy teoretyk ?

Bo jeśli praktyk to są skuteczne metody, żeby przeciwdziałać zawieszaniu. A jeśli teoretyk to lepiej nie zabieraj głosu bo wprowadzasz w błąd.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawel napisał:

Jednak nie wiesz i tylko teoretyzujesz. Nie mam więcej pytań :D

Kup urządzenie to pogadamy.

Mam telewizor z andrid tv i wiem ile stron w internecie trzeba przeczytać i ile filmów na yt obejrzeć żeby amdrooid tv był w miarę responsywny na czymkolwiek innym niż nvidia shild.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _Artek_ napisał:

Mam telewizor z andrid tv i wiem ile stron w internecie trzeba przeczytać i ile filmów na yt obejrzeć żeby amdrooid tv był w miarę responsywny na czymkolwiek innym niż nvidia shild.   

Przestań teoretyzować. Ludzie mają to urządzenie i problemów żadnych nie mają. Od dawna posiadam starszą wersje Mi Boxa, dokładnie tę o której mowa w tytule tego tematu. Sytuacje, w której musiałem go zresetować mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Wszystkie aplikacje, których używam działają tak jak powinny.

No chyba, że wytłumaczysz teraz mi i reszcie w tym temacie o czym ty w ogóle piszesz. 

@PIOOLE oczywiście, że działa. Aplikacja ogólnie nie jest najgorsza chociaż swoje minusy z pewnością ma ale to wynika z samej aplikacji a nie boxa na którym ją masz zainstalowaną. Masz temat na forum, ludzie opisują swoje doznania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Mam telewizor z andrid tv i wiem ile stron w internecie trzeba przeczytać i ile filmów na yt obejrzeć żeby amdrooid tv był w miarę responsywny na czymkolwiek innym niż nvidia shild.   

Kup se nvidię i nie zawracaj gitary w wątku o miboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...