Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tracer10 no w sumie ciekawe co by było jakby ktoś faktycznie zamówił tego boxa od tego sprzedawcy za tysiaka przez allegro. Bo u niego na stronie niby brak na stanie, a na allegro można spokojnie zamówić. I co przeleje mu tysiaka i ani boxa ani tysiaka już nie zobaczę?

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabeu Boxa byś pewnie dostał z opóźnieniem, ale właśnie za tego tysiaka bo ten sprzedawca w życiu by ci kasy nie oddał.

A, że to jest błąd na Allegro świadczy choćby ilość sztuk dostępnych czyli ponad 98 tysięcy?

I zobacz wczoraj rano podałeś linka do aukcji i do teraz to wisi, facet ma wywalone na monity do Allegro o naprawę tego bo mu to pasuje jakby choć jedna osoba kupiła przepłacając dwukrotnie.

98 tysięcy na stanie hahahahahahahaha

@Pawop

Czytaj co napisałem, sprzedawca powiedział że to błąd na stronie. To wierzysz jemu czy koledze? A może wierzysz, że on ma 98 tysiaków Xiaomi co?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkujesz się chłopie totalnie bez sensu.

 

Masz:

https://allegro.pl/oferta/endoskop-kamera-inspekcyjna-android-usb-5m-5-5mm-7851719956

https://allegro.pl/oferta/nowa-klawiatura-dell-e6520-e6540-e5530-m6600-m6800-8577926623

https://allegro.pl/oferta/gra-konsola-retro-tv-pegasus-620-gry-pady-mario-8333935750

https://allegro.pl/oferta/szybka-ladowarka-sieciowa-3x-usb-quick-charge-3-0-8613322360

https://allegro.pl/oferta/sun-1-lampa-uv-dual-led-48w-hybrydy-zele-sensor-8312908979

 

Popatrz ilu [beep]i kupiło po 10 tysięcy.

Albo tutaj, baterie do laptopów po 1000zł i 10000zł:

https://allegro.pl/kategoria/czesci-do-laptopow-baterie-147905?bmatch=engag-nosh-cl-dict43-ele-1-4-1210&order=dd&price_from=500

 

Już rozumiesz o co chodzi? Czy jeszcze nie dotarło do główki?

Sama elita intelektualna na te wyspy poleciała ?

Wystarczy pomyśleć: na allegro można wystawiać na czas nieokreślony to po co zdejmować oferte i płacić ponownie za promowanie? Daje się zaporową cene, a oferta wisi wieczność. Uzupełniasz stany magazynowe to zmieniasz cene i wsio.

Edytowane przez kozaa
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kozaa napisał:

 

Już rozumiesz o co chodzi? Czy jeszcze nie dotarło do główki?

Sama elita intelektualna na te wyspy poleciała ?

 

O wyspy i mój intelekt to ty się chłopie nie martw ok?

W takim razie widząc taką ofertę i pytając sprzedawcę co to za wałek ma być, a koleś mówi błędy na jego koncie to co mam sobie myśleć?

Ja piszę co widzę i nie wnikam w gierki sprzedawców bo sam nim nie jestem i do łba by ni nie przeszło, że to super hiper Allegro pozwala robić takie szopki.

I w jakim celu je pozwala?

Kto odda komuś kto jednak kliknie i przeleje kasę tysiaka za Xiaomi jakies 5-6 stówek?

Zobaczymy czy Allegro zareaguje na zgłoszenie.

Prawdziwe sku....syństwo

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10: Ktoś może sobie sprzedawać sprzęt i za 5 milionów. Jeśli sprzedawca jest uczciwy to napiszę, że nie ma na stanie i zwraca kasę. Jak będzie coś kręcił to zgłaszasz na Allegro, bo przecież transakcje są ubezpieczone. Dostajesz zwrot i po temacie. Nie wiem czemu upierasz się przy swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już się nie upieram za zbytnio?, ten sprzedawca jest zapewne super uczciwy? bo odpisał mi, że to błąd.

A czy tysiak jest zaporowy skoro normalne ceny to ok 50-60% mniej to nie wiem.

Zaporowa to jest cena 9 tysięcy za ładowarkę sieciową w linku od @kozaa czyli jakieś 200x drożej.

Pamiętaj, że jest jednak sporo jeleni gotowych to kliknąć.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który sprzedawca przyzna się, że nagina regulamin ? Przecież ma świadomość, że maila mógł wysłać ktoś z Allegro i mogą być z tego konsekwencje. Jakoś dziwnym trafem zaporowe ceny pojawiają się u sprzedawców, u których w ich własnych sklepach internetowych widnieje brak towaru :)

Drugą sprawa - myślisz, że jest sporo takich jeleni ? Ja myślę, że jeśli ktoś umie korzystać z Allegro, to umie też sobie sprawdzić realną cenę danego towaru. O co chodzi w zakupach internetowych? Aby kupić jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kfm877 napisał:

Smutne jest tylko to, że samo allegro swoimi regulacjami doprowadziło do takiego oszustwa.

 

Allegro goni kowalskiego z serwisu i robi sklep. Więc mnie to naprawde nie dziwi, że chcą aby sprzedawcy cały swój asortyment przenieśli ze sklepów internetowych do allegro. Setki milionów złotych przez lata poleciało na marketing właśnie po to, aby kowalski w mózgu miał już zakodowane, że zakupy w internecie = allegro. A sam serwis mógł tylko liczyć $$.

 

Tak samo jako koncerny farmaceutyczne lansują nam mózgi reklamami w tv i radio. Na małych kanałach 9/10 reklam to reklamy medykamentów. Po co? Własnie po to, aby kowalski wiedział, że na ból głowy = apap, na [beep]zke = [beep]zkostop, na zaparcie = zaparciostop. O żadnej tańszej alternatywie się nie dowiesz, coraz częściej farmaceuta też nic nie wie - zgadnij dlaczego? :D

 

Nowy właściciel ceneo też już chce wycisnąć z tego jak najwięcej i robi z tego sklep.

Przypominam, że naspers sprzedał allegro & ceneo prywatnym inwestorom. I nie kupili tego z dobroczynności, ale aby zrobić z tego jeszcze większą maszynke do robienia pieniędzy. Im więcej handlu odbywa się na platformie, tym więcej kasy na koncie mają.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem się zalogować na Puffinie do NC GO, ale mimo zgody na używanie za granicą wychodzi info o tym że z tego kraju ( ? ) połączenie jest niemożliwe.

Chyba dalej jedzie wsio z serwerów z USA.

Kurza twarz nie mam wolnego palucha?

Box wykrywa pamięć usb tylko jak wejdę w ustawienia, a jak chciałbym wrzucić pliki apk z usb to jak to zrobić? Menedżer aplikacji nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku próbach różnych wersji udało się.

Ale żeby nie było za łatwo to kolejna przeszkoda przynajmniej u mnie.

Otóż tylko HBO GO jest na tzw pulpicie i można uruchomić normalnie, a NC GO i AMAZON nie pokazujä się nigdzie i muszę je odpalać z ustawień lub z menedżera.

Jak je wrzucić na główną stronę?

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...