Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebny jakiś program na smartfonie do przesyłania obrazu ?  Próbowałem Smart Conection z wbudowanego w S7 oraz S10+ , ale to chyba nie działa.  

Take łączenie idealnie mi się sprawdza między Samsung Smart TV a Smartfony Samsung.

Pewnie z Mi Box trzeba coś innego? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Ściągnij apkę Google Home

Nie wykrywa mi Mi Box w sklepie Google takiej aplikacji.

Samsung S10+ po połączeniu z urządzeniem przesyła same zdjęcie i filmy. Brak możliwości screen mirroringu.

Edit:

Fajnie ,że mi śmiga Horizon TV z UPC.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Home na telefon, wtedy powinnieneś mieć możliwość używania chromecasta na telefonie, z którym Mi Box jest kombatybilny.

Wystarczy odpalić apkę, wykryje po wifi Mi Boxa i będzie opcja cast screen :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Box S , pozytywnie wrażenia :D

Po kilu dniach użytkowania stwierdzam , że dla mnie sprawdzają się  usługi :

 

Streaming Video

  • Netflix
  • HBO GO
  • Ipla
  • Horizon TV
  • YouTube (Premium)

Streaming Audio

  • Tidal działa mi plan Master/HiFi
  • Spotify

 

Edit:

Da się zainstalować Amazon Prime Video? :D

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 1,5 roku temu Miboxa 4K za 250 zl w Makro i tyle mniej więcej kosztuje teraz nowszy model S: https://www.empik.com/przystawka-smart-tv-xiaomi-mi-box-s-4k-xiaomi,p1220543302,elektronika-p

 

W black friday były do kupienia poniżej 200, ale z AliExpress głównie, więc się czeka kilkanaście dni na dostawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabeu, ta cena 999 zł, to dosyć popularna od jakiegoś czasu praktyka sprzedawców na allegro, w sytuacji, gdy kończy im się towar lub go po prostu nie mają. Do czasu dostawy nowego towaru, podnoszą zaporowo cenę, żeby wygasić popyt. Wcześniej ten mi box s 4k "chodził" po około 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, bugmenot napisał:

 Trafiłeś w punkt ;)

U mnie Mikołaj z Empiku przyniósł.

Edit. 

Macie rację z ta Ipla. Mam obecnie dosyć bogaty pakiet i działa wszystko co możliwe:

HBO,  Cinemax , PSP , kanały sportowe Polsatu , AXN, Filmboxy i bogata biblioteka VOD.

Bardzo dobry gadżet Mi Box S. Spełnia swoje funkcje. :)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablito napisał:

@diabeu, ta cena 999 zł, to dosyć popularna od jakiegoś czasu praktyka sprzedawców na allegro, w sytuacji, gdy kończy im się towar lub go po prostu nie mają. Do czasu dostawy nowego towaru, podnoszą zaporowo cenę, żeby wygasić popyt. Wcześniej ten mi box s 4k "chodził" po około 250 zł.

Chyba faktycznie o to się rozchodzi. Na początku myślałem że może są jakieś dwie wersje, ale czytając specyfikacje na tej aukcji za 999zł i na tej za 270zł wychodzi że to jest to samo.

 

W każdym razie chyba sobie też sprawie ten sprzęcik, choćby nawet i dla tej Ipli bo mając ceny z Plusa, szkoda jednak rezygnować a niestety Ipla olewa LG Smart TV. Zresztą nie tylko LG bo @kingofsouth zdaje się że pisał że na Samsungu nie ma dostępu do HBO przez Iplę.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...