Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież masz instrukcje. Ja nie wiem jak ty chłopie w tym Waterford sobie radzisz ;)

 

Na przykładzie NC+ GO:

App Name: NC+ GO

App Package: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ncplus.ncplusgo.tablet&hl=pl

App Category: Apps

Logo:  wU9wrhMRDBg4IpQBubybSIL_gIPbzBhNQoNhFj4x

Banner: 49411.png

 

Generate apk: masz skrót. Instalujesz jak apke i masz nc+go do wyciągnięcia na główny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pomagam non stop. Już od strony nr 7 wyjaśniając kosmiczne ceny miboxa.

Wysil się i zacznij czytać co do ciebie się pisze, bo póki co masz z tym problem :)

 

btw. o patrz, mibox już po 259zł w tej samej ofercie, a nie 999zł:

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-box-s-4k-hdr-smart-tv-android-8-1-pl-7712131943?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ODdkZDQ2YzgtNmYzYy00MWJjLWEwNjktMzY4ZGFkMjU0MjM5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0a101c9f-d5ed-4e19-af55-b60889ec8dda

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o czym to świadczy? Facet wystawił cene tysiaka która nie jest zaporowa tak jak inne oferty do których dałeś linki typu 10 tysi za ładowarkę.

Zapewne liczył że trafi jelenia i przytuli tysiaka.

Mi odpisał, że to błąd.

Dla mnie to naciągacz.

To co ty wiesz o tych triko-wałkach wie może mały promilek kupujących.

 

Następne pytanie.

Czy apka vpn działa skutecznie na Xiaomi?

Pytam bo planuje zakup subskrypcji NordVpn, ale tylko jak da mi polskie ip.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Android TV przyzwyczajasz się do zupełnie innego oglądania TV. Ja z każdym miesiącem oglądam coraz mniej "telewizji" na rzecz Netflixa. W telegraficznym skrócie:

 

WP Pilot - najbardziej tradycyjna telewizja. Od bardzo niedawna jest EPG jak w dekoderze i opisy programów. Możliwość "pstrykania" plus minus, ale za to brak materiałów na żądanie. Brak możliwości cofania i pauzowania. Jeśli oglądasz, to jest tutaj dostęp do kanałów TVP. Jest też opcja darmowa - podstawowy pakiet podobny (nieco bogatszy) od DVB-T za darmo. Przy uruchomieniu dowolnego kanału w aplikacji, masz krótką reklamę a potem można przełączać do woli. Najdroższy pakiet z kanałami tematycznymi to wydatek 35zł miesięcznie. Eleven dodatkowo płatny.

 

Player - mój faworyt, choć z mnóstwem wad. Zacznę od minusów - najdłuższe spośród wymienionych aplikacji buforowanie. Brak opcji wyboru maksymalnej możliwej jakości przez co czasami ładuje się jakaś pośrednia (trzeba ręcznie przełączać). Aplikacja jest raczej kiepska, ślamazarna, niedopracowana. Natomiast zdecydowanie najlepsza zawartość, możliwość cofania do 2h oraz odtwarzania materiałów do 24h. Canal+ oraz HBO wraz z biblioteką. Jeśli masz HBO w pakiecie, dostajesz dodatkowo dostęp do HBO GO (w dedykowanej aplikacji). Jest też Eleven, National Geographic, Discovery, Eurosport. Fajnie jest odpalić Katastrofy w Przestworzach, które leciały kilka godzin temu, obejrzeć i przewinąć reklamy. Ponadto wiele programów dokumentalnych i prapremiery programów i seriali TVN. Pełny pakiet z Canal+ HBO Eleven i kanałami tematycznymi to 80zł ale często da się kupić taniej, np. teraz za 60zł a przez gwiazdkę były 2 miesiące w cenie 1, czyli 40zł. Za wszystko - w kablówce za tyle nie kupisz nawet samego Canal+. Na próżno tu szukać kanałów TVP i Polsatu.

 

ipla - to uzupełnienie. Taki Player ale Polsatu. Bez TVP i TVN. Całe mnóstwo paradokumentów najniższych lotów. Mało ciekawych programów dokumentalnych. Można tu cofać do 3h ale nie da się uruchamiać wcześniejszych programów jak w Playerze. Można tu wykupić HBO, jednak bez dostępu do HBO GO. Jest Eleven za dodatkową opłatą oraz Polsaty Sport w paczce sportowej. Na szczególną uwagę zasługuje paczka Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów - jednak to dopłata aż 40zł miesięcznie. Warto mieć na względzie, że osobne paczki zawierają dodatkowo materiały VOD - np. pakiet filmowy daje możliwość oglądania filmów na żądanie z biblioteki Paramount podczas gdy pakiet TV zawierający prawie wszystkie kanały i kosztujący tylko 25zł dla abonentów Plusa/CP lub aż 50zł dla pozostałych nie obejmuje tych treści a jedynie ograniczony dostęp do VOD okraszony reklamami.

 

W niedługim czasie (pierwszy kwartał 2020), ma pojawić się oferta Platformy Canal+ dla urządzeń z Android TV oraz prawdopodobnie Apple TV. Na jakich warunkach i kiedy dokładnie - czas pokaże.  Ponadto na przełomie I i II kwartału ma wystartować w Polsce serwis Disney+ oferujący seriale i filmy Disneya, Marvela itp. jak również bibliotekę National Geographic. Dodatkowo Polsat i ITI we współpracy z Discovery ma odpalić swoją usługę VOD.

 

Na sam koniec dodam, że chociażby na Netflixie jest cała masa wartościowych dokumentów, pod który głos podkłada Krystyna Czubówna. Mnóstwo bajek, super programy, seriale i filmy. Pojawia się pytanie, czy na pewno potrzebujesz "telewizji" na swoim Androidzie ;)

 

Poprzednio miałem pełny pakiet w Vectrze. Dekodery i router leżą spakowane do oddania. Zmiany nie żałuję i nie wyobrażam sobie tych 200 kanałów naszpikowanych reklamami i porządkowaniem zapchanego dysku z nagraniami. Te czasy już minęły, dekoder to taki magnetowid. Za parę lat będziemy je wspominać jak analogowe tunery satelitarne i karty Multichoice :)

Edytowane przez regedit32
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



ipla - to uzupełnienie. Taki Player ale Polsatu. Bez TVP i TVN. Całe mnóstwo paradokumentów najniższych lotów. Mało ciekawych programów dokumentalnych. Można tu cofać do 3h ale nie da się uruchamiać wcześniejszych programów jak w Playerze. Można tu wykupić HBO, jednak bez dostępu do HBO GO.

 

Uzupełnie tylko, że HBO w Ipli jest, tylko w formie OD, ale braków wzgledem GO nie zauważyłem (inna sprawa, że w HBO ostatnio nie ma wiele do oglądania dla mnie), jakość lepsza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie potrzebuje sportu na żywo to tradycyjna tv jest zupełnie zbędna.Osobiście mam Playera prócz Sky i mógłbym zrezygnować ze Sky jesliby mi dano możliwość oglądania ligi angielskiej w 4K bez abonamentu stałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ustawieniu telewizora w tryb PC-HDMI nie dostrzegam wyraźnej różnicy. Owszem, na dekoderze wyglądało to lepiej, ale to wina dziadowskich aplikacji, działających w oparciu o niewydolne serwery. W ipli Liga Mistrzów jest w lepszej jakości niż np. Liga Angielska w Canal+

 

Możliwości rozwoju są i usługi będą szły w stronę IPTV/Smart TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi Box dobrze sprawdza się również Horizon TV. Zwłaszcza na małym 32 calowym TV.

Dla mnie Mi Box S to dodatek ktory używam w sypialni. Tradycyjna TV z satelity to salon 

Ja traktuje to urządzenie jak taki MR.

 

@regedit32, Premier League jeśli mówisz o Canal+ HD to tak racja słaba jakość, gdyż nie jest to Super HDee

To co oglądam na Canal+4K mowa o Premier League miazdzy PSP na Ipli. Tam nawet dźwięku 5.1 nie ma.  

Tyle ode mnie :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ponadto na przełomie I i II kwartału ma wystartować w Polsce serwis Disney+ oferujący seriale i filmy Disneya, Marvela itp. jak również bibliotekę National Geographic

To jest życzeniowe myślenie. Start w Polsce nie został zapowiedziany na koniec Q1. Bardziej prawdopodobny termin to koniec Q3, choć pojawiały się nawet informacje o starcie w 2021 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...