Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem,że temat dotyczy jak wyżej,TVN 24 a nie tylko jak piszesz, emisji reportażu w kontekście piątkowego wręczenia orderu dla Macierewicza.Poza tym odpowiedziałem tylko na wpis,gdzie także w TVN 24 był poruszany temat odznaczenia Tuska.Wpis kolegi pozostal,a mój został usunięty. Proszę dopisać w nagłówku,, wręczenie orderu dla Macierewicza w TVN 24.!!! i tego należy się trzymać,bo niektórzy,jak ja jest w błędzie i chce oceniać nie tylko jeden wybrany reportaż.a całość jak tytule ,,TVN 24 !!! nie chcę dalej z Tobą polemizować,bo to nie chodzi o to.! 

Jak tu już kiedyś,ktoś napisał trzymajmy się jak najdalej polityki.!!! Dodam ze swej strony,polityka poróżnia ludzi,a Ci,co tu piszą,na pewno są bardzo fajnymi osobami z którymi mógłbym się nawet zaprzyjażnić.Temat uważam,za zakończony. Powodzenia.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy administracja nie byłaby skora rozważyć zablokowania możliwości edycji postu, gdy niżej pojawi się kolejny?

Bo już kolejny raz występuje sytuacja, zwłaszcza gdy odpowiada się na posty pewnej osoby na forum, że już po fakcie te wypowiedzi są edytowane gdy się na nie odpowie i to często znacznie.

Powoduje to wypaczenie całej dyskusji.

Jednocześnie regulamin zabrania cytowania poprzedniego posta i nie ma też opcji historii edycji, więc brakuje systemowego rozwiązania w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie aby mieć możliwość poprawienia postu lub dopisania jeszcze czegoś, gdy chce się rozwinąć daną myśl. To, że ktoś to wykorzystuje w drugą stronę to już jest sprawa do indywidualnej oceny i takie posty proszę zgłaszać. My jako moderacja widzimy jak ktoś edytuje post i co było wcześniej napisane przez 30 dni, także nic nie ucieknie. 

 

Nie każdy temat jest oblegany, że pojawiają się taśmowo posty i fajnie wtedy móc go edytować a nie pisać kolejny. 

 

@Zuzia i @bgmnt nawet tutaj się kłócicie. Radzę naprawdę przemyśleć swoje zachowanie, bo to staje się męczące dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcemy napisać coś nowego w jakimś temacie a poprzedni post jest również naszego autorstwa wtedy posty się łączą i nie jest to sygnalizowane innym użytkownikom że pojawił się nowy post. Łączenie postów w jeden ma sens gdy piszemy w krótkim odstępie czasu ale gdy piszemy po kilku tygodniach to mogły by być oddzielane od siebie.

 

Z tymi 5 minutami czasu na edycję postów jak najbardziej popieram.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego mamy karać wszystkich za "cwaniakowanie" niektórych.

Jeśli ktoś nadużywa edycji i doprowadza to do zmiany sensu wypowiedzi, należałoby nałożyć blokady dla tych osób wyłącznie.

Często piszę posty z telefonu komórkowego i słownik wielokrotnie podstawia mi inne wyrazy niż chcę napisać, czasem palec naciśnie nie ten znak co bym chciał. Czasami swoje błędy zauważam po znacznie dłuższym czasie gdy korzystam z komputera, z telefonu jest trudniej te błędy zauważyć.

 

Zablokowanie edycji postów po 5 minutach spowoduje z kolei że być może wiele osób zobaczy pod swoimi postami uwagi moderacji o poprawieniu pisowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Darek z Ozimka @ircios ale 30 minut to wciąż za mało, aby użytkownicy pokroju @dvbtowiec  mieli szansę "po znacznie dłuższym czasie" skorygować co potrzebują więc błędy będą poprawiać moderatorzy po zgłoszeniu albo zostaną po wsze czasy.

PS. Uff... zdążyłam edytować, bo po interwencji moderatora, mój post stracił sens w pierwszym zdaniu. Po skróceniu czasu edycji ten obowiązek spadnie na moderację albo dyskusja w danym momencie nieco straci kontekst.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się przejmuje literówkami, to niech przeczyta to co napisał ze trzy razy przed opublikowaniem a nie byle szybciej, byle na odwal, byle coś tam było a Ty się człowieku domyślaj o co chodzi, bo komuś się nie chce, lub co gorsza nie potrafi złożyć poprawnie jednego zdania. Jak ktoś poświęci kilka sekund na sprawdzenie swojego wpisu, to całemu forum wyjdzie na dobre.

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...