Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, tyrla napisał:

To ja mam pytanie. Skoro użytkownik king założył drugie konto, to dlaczego to jego "główne" konto nadal funkcjonuje ? Czy może mi to ktoś wytłumaczyć ? Bo w takim razie ja też mogę sobie założyć drugie konto.

Bo czym innym jest założenie drugiego konta, gdy pierwsze jest czyste, a czym innym byłoby, gdyby ono powstało po zablokowaniu pierwszego. Obydwie rzeczy są zabronione, ale pierwsza sytuacja jest ciut lżejsza.

I nie, nie próbuj zakładać drugiego konta, chyba że faktycznie chcesz blokadę dostać ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 10:42, lakiman napisał:

 

Czy po powrocie ma "czyste konto" w sensie wyzerowane wszystkie  ostrzeżenia?

Oczywiście, że Nie :D 

Nie polecam nikomu z was, blokady miesięcznej zwłaszcza jak wstajecie rano odpalacie laptopa/smartfona i nie widzicie realnego życia. :P 

@Kirk , z mojej strony mogę napisać, że takie miesięczny odpoczynek 90% forumowiczów by się przydał.

Ja od momentu bana ani razu nie pomyślałem, by zajrzeć na forum nawet nie będąc zalogowanym np. z kompa w pracy. Potraktowałem to jako odpoczynek psychiczny od toksycznej atmosfery na forum, bo taka była.

Jakie to życie przewrotne :D 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tyrla napisał:

@Zuzia konto nie zostało oficjalnie usunięte, więc może jeszcze wróci ;) 

Mam nadzieje, że nigdy się tutaj nie pojawi. 8)

@Anita Kaźmierska , taką moją osobistą refleksją kończę temat mojej miesięcznej nieobecności na forum oraz temat usera "Z" 

Dobrze jest wrócić.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anita Kaźmierska , @Kirk, @Sentence , czy jest jest taka możliwość byśmy tutaj wszycy od prawa do lewa dostawali informację kto dostał bana za multikonta?

Jeśli coś odkrywacie powinna taka informacja się pojawiać do wiadomości forumowiczów. Nie każdy się potrafi przyznać. Liczę na to, że będziecie w tej  sprawie po stronie zwykłego szarego usera. 

 

Mam takie przeczucie, że sytuacja jest dynamiczna i jeszcze nie jedno szydło z worka wyszło bądź wyjdzie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz któryś tam pomijasz moderatora  @Kiler zwracając się do moderacji...

Nie żebym się czepiał, ale to chyba nie przypadek.

 

Jeśli chodzi o multikonta to czy kara nie powinna być surowsza za multikonto gdy ktoś tworzy go by "dopiec" innemu userowi lub złośliwie przekręcając np nick...?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...