Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej bym powiedzial ze przeroslo C+ ilosc zamowieni. Bo w mojej okolicy bylo jeszcze DUZO osob ktore chcialy te dekodery a nie mozna bylo ich dostac. Wiec mysle ze tylko dlatego zostalo to przedluzone. Naprawde bylem w parku sklepach i co chwile jakis gosc przychodzil i pytal czy maja jeszcze dekodery...

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenwoody sa stare i mocno zużyte . moja znajoma wziela takowego i na swieta sie jej zepsul .. niezle co .. thomsony sa nowe szybciutkie niestety nic przy nich nie podlubiesz ;)... Mam thomsona TS3P i jestem bardzo zadowolony.

 

promocja trwala do 23 grudnia (dekoder za 1zl)

jeszcze mozesz kupic za 289zl tego nowego philipsa i dostac znizki tak jak tu: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=295

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chyba już nie ma nic używanego na magazynach :( Nawet są problemy z wymianami wadliwego sprzętu :(

 

Teraz ewentualnie możemy czekać na jakiś nowy model tańszy od DSR albo moze na stałe obniżą jego cenę co by było najrozsądniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie ma nic używanego na magazynach :( Nawet są problemy z wymianami wadliwego sprzętu :(

 

Teraz ewentualnie możemy czekać na jakiś nowy model tańszy od DSR albo moze na stałe obniżą jego cenę co by było najrozsądniejsze :D

Wszystko okaze sie po 1 stycznia mysle ze w ruch za niewielkie pieniadze pojda Pace ; Thomsony i inny sprzet ktory byl dawany w dzierzawe za 10zl/miesiec a niezostal uwzgledniony w promocji swiatecznej za 1zl. Ciekawe takze jaka oferta na nowy rok dla nowych klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktos kiedys znajac interes powiedzial po swietach musi byc gorzej zeby znowu na swieta bylo lepiej. A jak by ciagle bylo lepiej to by wkoncu to za darmo rozdawali a tak by nie bylo interesu.. Wiec nie podniecajcie sie tak bo bedzie na pewno gorsza oferta po nowym roku. Zreszta to ma tez zwiazek z planem sprzedazowym itd. A to co Wy chcecie i myslicie to naprawde nie ma wiele wspolnego z tym co bedzie. A te dekoder co piszesz pewnie zostawia na przyszle swieta. Tych philipsow 6000 tez w jeden rok nie wysprzedali tylko conajmniej 3 lata je opychali

 

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, właściwie od lat w C+ po nowym roku nadchodziła posucha i trwała do... jesieni :? Ale może w tym roku Święta będą cały czas :D

Poki co sa jeszcze do 31.XII tylko niema mozliwosci kupna dekodera po 1zl ale oferta 12-miesieczna z 35% rabatem jest atrakcyjna

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja od 1.01.2007.

"Szanowni Państwo!

Nowy Rok rozpoczynamy nowymi ofertami sprzedaży. Chcąc, aby wszyscy zainteresowani klienci mogli skorzystać ze świątecznych warunków promocji, jeszcze przez jakiś czas, ale już pod nowymi nazwami."

Wszystko jak było ale nie ma dekoderów po 1zł (49zł), umowa na 13 lub 18 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na własność tylko został Phil 3201 do końca roku za 99 zł przy umowie na 18 mies i 189 zł przy umowie na 12 mies a od stycznia 2007 za 189 zł lub 289 zł.

 

Mam nadzieje, że wrócą mediasaty (może znajdą coś w magazynach) bo w procedurach są po 49 zł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja od 1.01.2007.

"Szanowni Państwo!

Nowy Rok rozpoczynamy nowymi ofertami sprzedaży. Chcąc, aby wszyscy zainteresowani klienci mogli skorzystać ze świątecznych warunków promocji, jeszcze przez jakiś czas, ale już pod nowymi nazwami."

Wszystko jak było ale nie ma dekoderów po 1zł (49zł), umowa na 13 lub 18 mc.

 

Skąd ta informacja? i czy jest ona z pewnego potwierdzonego źródła? bo byłem 30 min temu u dystrybutora C+ pytałem się czy ta promocja trwa tylko do 31.12.2006r, czy bedzie jeszcze w nowym roku, powiedział mi że nie ma żadnej daty zakończenia trwania tej promocji, ale skoro jest to promocja świąteczna to zapewne niedługo się skończy, a o żadnych nowych promocjach nic niewiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...