Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz moze dla Ciebie jest to absurd, ale zobacz ile ludzi przez takie niby zwykle kalkulacje czesto niszczy wlasne rodziny dzieci domy. I moze nie jest to forum filozoficzne, ale czy skoropka nasiaknie tym traci :wink:

 

Paweł ! Litości !

Twoje porównanie jest bezsensowne.

Wobec ludzi (a szczególnie rodziny) nie stosuje się zwykłej kalkulacji finansowej, bo w grę wchodzą uczucia (miłość). To chyba oczywiste dla nas wszystkich.

Porównywanie tego do abonamentu telewizji cyfrowej jest nieporozumieniem.

 

 

Poza tym dodam, ze C+ pewnie przez wlasnie takich ludzi ktorzy zrywaja umowy by podpisac nowe nie robi promocji dla starych abo bo po co jak znajada sie tacy ktorzy niby odchodza a i tak ciagle sa :lol: I to tu z kogo robi glupka :wink: Wam sie wydaje ze jestescie sprytni a to C+ kieruje wami jak marionetkami :D

 

Przecież gdyby Cyfra+ chciała zabezpieczyć się przed praktyką zrywania umów i podpisywania ich na nowo - to by się zabezpieczyła.

Ludzie zrywający umowę wybierają po prostu najtańszą możliwą metodę płatności. Więc nie wiem skąd Twoje pretensje. Nie widzę w tym niczego niezwykłego.

 

Moim zdaniem błędem Cyfry jest to, że ustala swoje promocje tak, że stałych klientów zmusza do takich działań. Porównaj to na przykład do operatorów telefoni komórkowej. Tam opłaca się być stałym klientem - bo to oni dostają bardziej atrakcyjne finansowo propozycje niż nowi klienci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie mam pretensji do nikogo czlowieku tylko zwracam uwage na to, ze kazdy w tym kraju staje sie czlowiekiem, ktory widzi tylko kase. Nic juz nie ma znaczenia poza kasa i umiejetnoscia kombinowania zeby ta kase miec lub zaoszczedzic. Dla mnie jest to chore. Sami siebie w ten sposob upodlamy. A jesli dla was to jest kalkulacja i nie macie o tym zlego zdania to spoko. Dla mnie czlowiek ktory jest tak zmienny i zawsze wybiera to co dla niego jest najlepsze jest zwyklym egoista i mysle, ze porownanie do tego rodziny jest na miejscu. Jaka rodzine moze stworzyc ktos taki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pretensji do nikogo czlowieku tylko zwracam uwage na to, ze kazdy w tym kraju staje sie czlowiekiem, ktory widzi tylko kase. Nic juz nie ma znaczenia poza kasa i umiejetnoscia kombinowania zeby ta kase miec lub zaoszczedzic. Dla mnie jest to chore. Sami siebie w ten sposob upodlamy. A jesli dla was to jest kalkulacja i nie macie o tym zlego zdania to spoko. Dla mnie czlowiek ktory jest tak zmienny i zawsze wybiera to co dla niego jest najlepsze jest zwyklym egoista i mysle, ze porownanie do tego rodziny jest na miejscu. Jaka rodzine moze stworzyc ktos taki :?:

 

Jasne dla Ciebie cwaniaczku kasa sie nie liczy. Ciekawe jakby konkurencyjna firma zaoferowała ci pracę za większa kasę to też bys nie odszedł? Kierowałbys sie sentymentem do Twojej firmy- tak?

Poza tym to jest forum cyfry plus a bieżący wątek jest o promo tego opa.Tu ludzie piszą na temat a nie uprawiają chorej filozofi. Idz na inne forum albo pisz sobie bloga!!

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi oszczędza kasę właśnie ze względu na swoją rodzinę.

Ja odkąd ją mam - przestałem jadać w restauracjach, piwo kupuję w markecie a nie w delikatesach i przestałem korzystać z taksówek

 

Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania Paweł - to właśnie się "upadlam" i "lecę na kasę". Powinienem być lojany wobec taksowkarza, dalej kupować piwo w delikatesach i dawać zarabiać właścicielowi restauracji.

 

Czy naprawdę nie widzisz bezsensowności swoich rozważań ???

 

Uzasadnione pretensje można mieć do piratów, którzy okradają cyfrę, ale nie do ludzi, którzy zgodnie z prawem wybierają nabardziej optymalny (czyli najtańszy) sposób na korzystanie z oferty Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie wnikam gdzie jesz i co kupujesz. Ale podpisujac umowe do czegos sie zobowiazujemy, wiec jako dorosli ludzi ponosimy pewne konsekewncje swoich czynow. Rozwiazujac umowe dajemy tym samym wyraz naszego niezadowolenia. Podpisujac ja ponownie dajemy wyraz naszego zadowolenia. Wiec czy przypadkiem w tym przypadku nie sprawiamy wrazenia osob, ktore mozna traktowac jak polglowkow. Ja mysle, ze tak. I wlasnie dlatego C+ wlasnie tak nas w wiekszosci traktuje.

 

Wedlug mnie to, ze ktos chce ogladac TV taniej nie jest grzechem, ale bez przesady, nie ma sensu robic tego za wszelka cene. Jakby mnie nie bylo stac na placenie abo C+ to bym mial kablowke albo tylko naziemna i nie robilbym wody z mozgu sobie i C+, ktora ma pewnie metlik jak patrzy na ilosc podpisanych umow z jednym abo :lol: i jest promocja :lol:

 

A co do lojalnosci kolego to niestety, ale jest w zyciu wazna tak samo jak uczciwosc i bycie czlowiekiem slownym. Ale dla niektorych to abstrakcja.

 

Poza tym kasa sie dla mnie liczy i nie jestem wielce rozrzutny, ale trzeba miec wlasna godnosc i nie gonic za kazda promocja. Ciekaw jestem czy jak w markecie rzucaja kielbase po 1zl tez lecicie z jezykami na brodzie bo jest tanio :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja ci coś powiem chłopaku (rzecz jasna do Pawła), gdybys zaznał biedy czy też "minimum socjalnego " w swoim życiu, gdybyś za 400 zł miał utrzymac rodzinę jak wielu polaków, gdybys doświadczył tego przez jakiś rok lub dwa a potem się odbił od dna to na całe życie pozostałby ci szacunek do własnych pieniędzy i tego co osiągnąłeś w życiu własnymi rękami a nie zył głupimi ideałami i zasadami

nie znam Cię, nie wiem jaki jesteś naprawde (bo na forum to sobie można długo i ciekawie pisać) ale z praktyki znam przekrój wielu warstw naszego społeczeństwa i wg mojego doświadczenia takie teksty pisza małomiasteczkowe (i wcale nie ze względu na wielkość miejscowości zamieszkania) wymoczki, ktore doświadczenie życiowe wysysają z cycki a raczej z kieszeni i układzików swoich dobrze usytuowanych życiowo i materialnie rodziców....

dla Ciebie człowiek, który zawsze wybiera to co dla niego jest najlepsze jest zwykłym egoistą a dla mnie to najnormalniejszy w świecie człowiek, i jakoś niebardzo wierze że ty, idealisto, w swoich codziennych wyborach robisz inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To teraz ja Ci cos powiem. Przez 10 lat swojego zycia zylem w biedzie i moja mama utrzymywala caly dom i teraz kiedy moge zyc jak czlowiek, robie to i zyje uczciwie. I nie uwazam ze jestem bogaczem, ale mierze mozliwosci na zamiary i powiem Ci, ze gdybys doznal biedy to bys nie pisal tak jak piszesz, bo bys wiedzial co to jest bieda, a piszesz o niej z ironia wedlug mnie. A dla Twojej wiadomosci wszystko co mam w zyciu - prace, wyksztalcenie, zasady zyciowe wypracowalem swoja ciezka praca i nie mam rodzicow ktorzy maja uklady, choc wiekszosc wlasnie tak zyje na ukladach i kombinacjach. Kazdy wybiera to co dla niego najlepsze, ale wazne jest to zeby zachowac przy tym godnosc. A piszac, ze jestem wymoczkiem dajesz swiadectwo o sobie.

 

Poza tym po co zakladac rodzine skoro wiesz, ze nie dasz rady jej utrzymac i tylko bedziesz cierpial a w raz z Toba dzieci i zona, tak samo po co brac C+, skoro z zalozenia wiesz, ze ciagle bedziesz zrywal i podpisywal umowe.

 

Dodam jeszcze, ze cenie ludzi, ktorzy nie sa jak niezdecydowane dzieci i robia tak jak jest im lepiej i zmieniaja zdanie jak wiatr zawieje. Dla mnie tacy ludzie sa godni pogardy, bo zdradza nawet najlepszego przyjaciela, gdy pojawi sie ktos lepszy, kto da cos wiecej.

 

Koncze juz ten temat bo i tak do niczego on nas nie doprowadzi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie się popłakałem...

co do wymoczka: wcale nie napisałem, że TY nim jestes, podobnie jak ty wprost nie napisałeś że ja jestem żebrakiem czy [beep]kiem i takie tam...

a co do reszty dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, jak pisałem forum może znieśc wszystko, kazde literackie i filozoficznne [beep]ny, tylko po co :?:

jak ktoś wcześniej napisał idź chłopaku na forum od filozofii zyciowych lub stwórz sobie bloga, ja natomiast nie zamierzam już z Toba prowadzić bezproduktywnej polemiki, bo prowadzi to do obrażania mnie i innych użytkowników tego forum, powiedzmy unosze się ponad Twoje bezsensowne wypowiedzi traktując je jako białe plamy w temacie :wink:

 

skończyc temat uważam że może osoba, ktora go zaczęła więc proponuje nam wszystkim powrót do tematu czyli promocji w cyfrze, a zamknięcie wątków filozoficznych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera zrobiła się zła, ale nie jest beznadziejna.

A po czesku: Situace je zlá, nikoliv však zoufalá.

 

Hmmm…

Panowie trochę umiaru, i gdyż widzę, że kłócicie się jeszcze w miarę kulturalnie.

I ja miałem górki oraz dołki finansowe, (teraz sądzę, że jest to górka) nie oznacza to jednak, że szastam kasą wręcz przeciwnie. Każdy z nas indywidualnie (całe szczęście, że żona tego nie czyta :lol: ) podejmuje decyzję, co chce zrobić przez siebie zarobionymi pieniędzmi. Inną sprawą jest oczywiście szastanie pieniędzmi rodziców i ch[beep]e się tym na prawo i lewo, ale w Waszym przypadku chyba Was to nie dotyczy.

Proponuję rozejm.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Inteligentnie zrozumiales moje zdanie na temat skonczenia tematu. Chodzilo mi o koniec dyskusji z Toba :lol: a nie o zakonczenie tego watku. Przeciez watek o promocjach moze trwac nadal :lol:

 

A dodam jeszcze, ze faktycznie kazdy z nas ma prawo w dany sposob wydawac swoje zarobione pieniadze, tak samo jak kazdy moze wyrazic swoja opinie na tym forum. Zauwazylem juz, ze czesto nie tylko na tym forum ale ogolnie w zyciu krytykowane sa osoby, ktore maja inne zdanie niz wiekszosc, ale to nie znaczy, ze wiekszosc ma racje :roll:

 

A wracajac do promocji. To dzis zakonczyl sie konkurs ZLOTY PLUS. Ogloszenie zwyciezcow juz 12 grudnia. Ciekawe czy uda mi sie cos wygrac bo bralem w nim udzial. Sceptycznie podchodze do takich konkursow, ale tym razem postanowilem sprobowac szczescia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wnikam gdzie jesz i co kupujesz. Ale podpisujac umowe do czegos sie zobowiazujemy, wiec jako dorosli ludzi ponosimy pewne konsekewncje swoich czynow.

 

Piszesz tak jakbyś przygotował tekst na akademię w szkole podstawowej.

Z Cyfrą+ podpisujesz umowę na określony okres czasu i ta umowa precyzuje jakie są umowne kary za niewywiązywanie sie z tej umowy.

 

Podpisywanie umowy z Cyfrą to nie zawarcie małżeństwa. Nie ślubujesz wierności na całe życie - to kontrakt terminowy.

 

Rozwiazujac umowe dajemy tym samym wyraz naszego niezadowolenia. Podpisujac ja ponownie dajemy wyraz naszego zadowolenia. Wiec czy przypadkiem w tym przypadku nie sprawiamy wrazenia osob, ktore mozna traktowac jak polglowkow. Ja mysle, ze tak. I wlasnie dlatego C+ wlasnie tak nas w wiekszosci traktuje.

 

Pomyśl trochę zanim napiszesz.

To decyzje marketingowe Cyfry+, które faworyzują nowych klientów - powodują, że ludzie wypowiadają umowy i podpisują je na nowo. Czy wiesz co to jest prawo przyczyny i skutku ?

 

Wedlug mnie to, ze ktos chce ogladac TV taniej nie jest grzechem, ale bez przesady, nie ma sensu robic tego za wszelka cene. Jakby mnie nie bylo stac na placenie abo C+ to bym mial kablowke albo tylko naziemna i nie robilbym wody z mozgu sobie i C+, ktora ma pewnie metlik jak patrzy na ilosc podpisanych umow z jednym abo :lol: i jest promocja :lol:

 

Ludzie, którzy wybierają najniższą formę płatności też mogą oglądać Cyfrę. Jak chcesz płacić więcej - to Twoja decyzja. Nikt Ci tego nie zabrania ! Możesz nawet dawać miesięczne darowizny dla Cyfry+

 

Ja np. korzystam z tanich biletów na pociąg expresowy. Pewnie Twoim zdaniem nie powinienem korzystać z takich okazji, tylko wogóle nie jeździć pociagiem.

 

A co do lojalnosci kolego to niestety, ale jest w zyciu wazna tak samo jak uczciwosc i bycie czlowiekiem slownym. Ale dla niektorych to abstrakcja.

 

A kim Ty człowieku jesteś, żeby pouczać innych ? I co Ty możesz wiedzieć o lojalności innych forumowiczów ?

 

Poza tym kasa sie dla mnie liczy i nie jestem wielce rozrzutny, ale trzeba miec wlasna godnosc i nie gonic za kazda promocja.

 

Czy Ciebie nie zjada zazdrość, że ktoś korzysta teraz z promocji i kupuje dekoder za 1 zł ?

Można mieć pretensje do Cyfry o taką strategię, ale nie do ludzi, ktorzy korzystają z promocji.

 

Ciekaw jestem czy jak w markecie rzucaja kielbase po 1zl tez lecicie z jezykami na brodzie bo jest tanio :?::roll:

 

Za taki tekst dostałbyś kopa w tyłek w moim mieście. Jesteś zwykłym bufonem, który nie zna życia i potrafi się tylko wymądrzać.

Wyobraź sobie, że jest dużo ludzi, którzy "rzuciliby się" na kiełbasę po 1 zł, bo wielu ludzi w Polsce nie ma wystarczająych dochodów nawet na to, żeby sie normalnie odżywiać.

Uważasz takich ludzi za gorszych ?

 

Poza tym po co zakladac rodzine skoro wiesz, ze nie dasz rady jej utrzymac i tylko bedziesz cierpial a w raz z Toba dzieci i zona, tak samo po co brac C+, skoro z zalozenia wiesz, ze ciagle bedziesz zrywal i podpisywal umowe.

 

Jak Cyfra+ doceni stałych klientow, to nikt nie będzie zrywał umów. Wbij sobie to wreszcie do głowy.

 

Dodam jeszcze, ze cenie ludzi, ktorzy nie sa jak niezdecydowane dzieci i robia tak jak jest im lepiej i zmieniaja zdanie jak wiatr zawieje. Dla mnie tacy ludzie sa godni pogardy, bo zdradza nawet najlepszego przyjaciela, gdy pojawi sie ktos lepszy, kto da cos wiecej.

 

Sluchaj synku. Nie jesteś Bogiem ! Nie masz prawa oceniać ludzi. Więc nie pisz o pogardzie. I nie pisz głupot ! Jeśli ktoś nie chce przedłuzać umowy z Cyfrą+ to nie jest to równoznaczne ze zdradzeniem przyjaciela, co usiłujesz nam wmowić. Najpierw pomyśl, potem napisz...

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wiesz ludzie jak tylko slysza slowo promocja dostaja paralizu komorek mozgowych i pedza wykupic wszystko co tylko mozna w niej dostac. Teraz kiedy ida swieta widac to najlepiej. Kupuje sie wszystko co tylko mozna dostac taniej, tylko po co? Zeby miec? Jaki to ma sens?

Poza tym dobrze wiem, ze umowa z C+ jest na czas okreslony, tylko nie ma sie co dziwic, ze C+ nie daje abo znizek, skoro jest sie 6 lat z C+ a co roku podpisuje sie nowa umowe i rozwiazuje stara. No ludzie troche powagi. Poza tym dla mnie to koniec dyskusji w tej sprawie kolego. Kazdy z nas ma swoje zdanie. Ja swojego nie zmienie, Ty tez swojego nie zmienisz. A to, ze bym dostal kopa w Twoim miescie swiadczy tylko o tym jacy ludzie tam mieszkaja nie urazajac Ciebie. W moim miescie nikt nikomu nie daje kopow za to, ze mowi mu sie o takich rzeczach, ktore u Ciebie w miescie odbierane sa jako atak czy ponizanie :wink:

 

Poza tym Bogiem nie jest nikt wiec Ty tez mi nie mow ze moje teorie sa bledne bo mam swoje doswiadczenia a Ty masz swoje i zycze powodzenia

 

A i jeszcze jedno Nie mow do mnie SYNKU bo nie jestes na szczescie moim OJCEM! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dobrze wiem, ze umowa z C+ jest na czas okreslony, tylko nie ma sie co dziwic, ze C+ nie daje abo znizek, skoro jest sie 6 lat z C+ a co roku podpisuje sie nowa umowe i rozwiazuje stara.

 

Masz kłopoty z logicznym myśleniem.

Najpierw Cyfra+ musi przedstawić program lojalnościowy (atrakcyjny dla długoletnich klientów), a potem dopiero można oczekiwać zaprzestania praktyki rozwiąztywania umów i podpisywania ich na nowo.

 

A to, ze bym dostal kopa w Twoim miescie swiadczy tylko o tym jacy ludzie tam mieszkaja nie urazajac Ciebie. W moim miescie nikt nikomu nie daje kopow za to, ze mowi mu sie o takich rzeczach, ktore u Ciebie w miescie odbierane sa jako atak czy ponizanie :wink:

 

Ja szanuje ludzi, ktorzy muszą biegać do marketów za każdą promocją, żeby zapewnić normalne życie dla swojej rodziny.

Ty takich ludzi wyśmiałeś ("lecą po kiełbasę z językami na brodzie"). Dostałbyś kopa w [beep]ę właśnie za swoją wyniosłość i pogardę dla innych ludzi. Dla mnie Ci ludzie "lecący po kiełbasę z językami na brodzie" są postokroć bardziej godni szacunku od takich przemądrzałych [beep]ów jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Pawłem po części. Spora część osób daje się robić w konia i manipulować przez różne firmy czasem nawet dla jednego grosza bo coś kosztuje 1.99 zł a nie 2 zł. I tacy ludzie staja się niewolnikami ceny. CO potem przekłada się na kążdy aspekt życia związany z pieniądzmi. Daj palec będą chcieli rękę. Program lojalnościowy jest ale skory ty oczekiwałeś, że dostaniesz półroczny abonament za staż? Program lojalnościowy np Ery Karta 50zł uzupełniająca 2000 ptk czyli wydane 2000zł operatorowi. Nie będę już porównywał cen akcesorii. Program lojalnościowy to dodatek a nie obniżenie abonamentu co niektórzy sobie wyobrażają. Pisałeś na temat przedłużenia umów w sieciach komórkowych także nie prawda bo zdecydowanie opłaca się podpisać nową umowę bo wyjdzie się lepiej. O nowych klientów zabiega się ciężej niż o starych. Ktoś kto ma wyrobione określone zdanie o produkcie który spełnia jego potrzeby najgorszym wypadku wróci biorąc promocja. Cena nigdy nie powinna być głównym czynnikiem decyzji zakupu określonego produktu. Dla mnie się liczy czy dany produkt spełnia moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Pawłem po części. Spora część osób daje się robić w konia i manipulować przez różne firmy czasem nawet dla jednego grosza bo coś kosztuje 1.99 zł a nie 2 zł. I tacy ludzie staja się niewolnikami ceny.

 

Z tym też się zgodzę. Oczywiście, że magiczne hasło "promocja" jest wykorzystywane przez sprzedawców. Ludzie często kupują w promocji towary, które tak naprawdę nie są im potrzebne.

 

CO potem przekłada się na kążdy aspekt życia związany z pieniądzmi. Daj palec będą chcieli rękę. Program lojalnościowy jest ale skory ty oczekiwałeś, że dostaniesz półroczny abonament za staż? Program lojalnościowy np Ery Karta 50zł uzupełniająca 2000 ptk czyli wydane 2000zł operatorowi. Nie będę już porównywał cen akcesorii. Program lojalnościowy to dodatek a nie obniżenie abonamentu co niektórzy sobie wyobrażają. Pisałeś na temat przedłużenia umów w sieciach komórkowych także nie prawda bo zdecydowanie opłaca się podpisać nową umowę bo wyjdzie się lepiej.

 

Jeśli chodzi o operatorów komórkowych - to miałem na myśli TAK TAK - gdzie taryfa jest niższa w miarę upływu czasu.

Mi opłaca się kupować na targu owoce zawsze w tym samym miejscu - bo sprzedawca w nagrodę daje mi upust albo zostawia mi lepsze owoce. Wydaje mi się, że zasada dbania o stałego klienta jest bardzo dobrą zasadą w długim horyzoncie czasu.

 

O nowych klientów zabiega się ciężej niż o starych. Ktoś kto ma wyrobione określone zdanie o produkcie który spełnia jego potrzeby najgorszym wypadku wróci biorąc promocja. Cena nigdy nie powinna być głównym czynnikiem decyzji zakupu określonego produktu. Dla mnie się liczy czy dany produkt spełnia moje potrzeby.

 

Zgadza się - cena to nie jest główny powód zakupu. bez sensu jest kupowanie rzeczy, które nie są nam potrzebne tylko dlatego, że są tanie albo że są w promocji.

 

Zapominasz jednak o głównym wątku naszej dyskusji. Paweł twierdzi, że nielojalne i poniżające jest wypowiadanie umowy Cyfrze i jej powtórne podpisywanie na warunkach dla nowych klientów (czyli taniej).

Moim zdaniem jest to całkowicie normalne, że klient wybiera najtańszą formę zakupu. Paweł (moim zdaniem to absurd) porównuje takich klientów do rodzicow wyrzucających z domu własne dzieci.

 

Gdyby Cyfra+ naprawdę chciała wyeliminować takie praktyki, to by odpowiednio zmodyfikowała swój regulamin. Nie czyni tego (jak sądzę) z jednego prostego powodu - boi się o to, że stali klienci, którym uniemożliwi się wielokrotne wypowiadanie i zawieranie umów w ramach promocji, po prostu z Cyfry odejdą - np. do tańszej "n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna mata szczęście, że mnie tu akurat nie było, bo poleciałyby warny - nie można było tych wzniosłych myśli przekazać w bardziej kulturalny sposób? :>

 

Aby ostatecznie zamknąć tą dyskusję podsumowanie:

 

Jak Cyfra nic nie mówi na zrywanie i ponowne zapisywanie umów to widać wolno (bo co nie jest zabronione - jest dozwolone :P ). A czy ktoś to robi to już jego prywatna sprawa - jak chce - może tak zrobić to nieco kasy oszczędzi, a jak nie to za to będzie długo abonentem - kto wie, może jak będzie jakaś okrągła rocznica to dla najwytrwalszych abonentów jakieś nagrody przygotują ;)

 

Luzik Panowie - jeśli poleci dalsza dyskusja to wyrazów typu "wymoczek", "synku", czy "dostałbyś kopa w tyłek" lepiej żebym nie zobaczył (a wzrok mam sokoli). Będą lecieć warny. To samo można przekazać na spokojnie bez takich wycieczek osobistych.

 

PEACE 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno placilem za Cyfre 124zl.Stac mnie bylo i na wiecej,ale nie chcialem tyle placic za taka jakosc.Poszedlem do N-ki.Placilem 58 zl,ale idac w promocji do Cyfry w N-ce zszedlem na 48 zl,a za sama Cyfre(to samo co wczesniej bez Discovery-bo te oplacam w N-ce) place 72zl,czyli za 120 zl mam i oferte i kawalek jakosci,a place mniej...Tak wiec promocje sa potrzebne.Mam wiecej i lepiej za mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracamy do tematu promocji :idea: Jak dalej chcecie rozmawiać w ten quasi filozoficzny sposób to idźcie na kozetkę do lekarza albo weźcie sobie jakąś tabletkę na uspokojenie, piszcie pamietnik do szuflady, czy co tam jeszcze chceci :roll:

 

Wracając do tematu. Właśnie nabyłem Pioneera 1330 za 1 PLN i ... już jest w serwisie :lol::lol: Ale spoko, nie chcę zniechęcać innych, może ja miałem pecha :cry: Przy używanych dekoderach zawsze jest ryzyko "jaki się trafi". Może wymienią mi na inny? Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nabyłem philipsa dsx 6010 i jest ok, ale czemu Ci nie wymienili od razu? ja w maju miałem problem z philipsem poszedłem do punktu (nawet nie do centrum cyfry) i sprzedawca od ręki wymienił na nowy, czyżby zmienili procedurki? a może sprzętu nie mieli takiego na stanie na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem :oops: Zaniosłem dekoder oczywiście do Centrum C+ przed pracą, dziś po pracy już odebrałem. Wymienili mi na nowy bez problemu. Teraz przetestuje go parę dni i zobaczymy. Dwa razy z rzędu pecha mieć nie powinienem. Nawiasem mówiąc obecna promocja Pioneer 1330 za 1 PLN, umowa na 12 miesięcy, grudzień gratis, rabat 25% do 30 listopada i 12 miesięcy -10% za PZ jest chyba najlepsza w dziejach C+. Pamięta ktoś lepszą :?::?::?: Ktoś powie, że dekodery stare itp. No dobra, ale jeszcze parę tygodni temu sprzedawali je przy podobnej promocji za 199 PLN :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...