Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie każdemu ale jaki problem żeby umożliwić gościowi choćby w ramach tej samej umowy wykup jego sprzętu za promocyjną cenę, i tak ma lojalke a nawet mogliby ta lojalke przedłużyć dając mu dekoder na zasadach cenowych aktualnej promocji :?:

poza tym normalną praktyką marketingowa jest zachęcanie klienta bonusem, profitem a nie propozyjcą zakupu sprzętu na rynku wtórnym,

kumpel ma umowę od trzech lat, na własność P.3010 i też nie dają mu oferty z dekoderem tylko jakies zniżki na abo, które zawsze są niższe niż aktualna promocja sprzedażowa i to moim zdaniem też jest żenada, że wypinają się że ma deko na własność bo gdyby miał na wynajmnie to by mu wymienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kończących umowę zawsze coś mają. Z tego punktu widzenia jakieś przedsięwzięcia typu "przedłuż umowę, tuner za 1zł" to byłoby spore zamieszanie. Oczywiście jednak gdyby kończyła mi się teraz umowa to trzeba by się zastanowić: tuner czy zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wypowiedzeniu umowy,ale tydzień temu zaproponowali mi nowe warunki na które przystałem ; umowa na 15 miesięcy 12 miesięcy ulga na wybraną obcję -25%, 3 miesiące obon. normalny, dekoder na własność mediasat pionier za 45zł i już bez najmu.' właśnie dzisiaj zakupiłem.

Chyba nie jest to taka zła promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jak pisałem kończe umowę 31-12, po wypowiedzieniu zaproponowali mi 25% zniżki na 12mies. umową na 15 mies., bez promo polecenia zapłaty, o dekoderze nie rozmawialiśmy

więc wybralem lepsza wersję: nowa umowa na 12 mies. zniżka 25% na 11 miesięcy + grudzień do końca gratis, do tego aktywuje promocję polecenia zapłaty (10% zniżki) na 12 miesięcy, i oczywiście dekoder za 1 zł na własność (philips 6010 lub mediasat)

więc chyba mam lepiej niż kolega alf, który przystał na przedłużenie umowy...

a za roczek znowu będzie promocja gwiazdkowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co by nie mowic Polak potrafi :wink: Dziwi mnie takie kombinowanie jak tu najtaniej ogladac TV. Jakby nie mozna bylo po ludzku zaplacic i juz. Jaki sens ma zrywanie umowy i znow jej podpisywanie i tak w kolko :lol:

Dla tych kilku zaoszczedzonych groszy nie chcialoby mi sie az takich kombinacji uskuteczniac :D

 

Kombinowanie to chyba sport narodowy Polakow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edde pisze o łącznej zniżce 35%. Zakładając że miałby Tematyczny i C+ płaciłby 76zł. Po zniżce płaci 49zł. Za rok oszczędzi 324zł z tym że 25% z tego miałby i tak ale tylko przez to że złożył wypowiedzenie. Dodatkowo ma tuner za 1zł... Może dla Ciebie to nic, ale ja na jego miejscu zrobiłbym - zresztą zrobię wkrótce - to samo.

PS

Pracujesz na swój abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak pracuje na swoj abonamet (nie mieszkam juz z rodzicami, jestem na tzw. swoim i jestem z tego dumy!) i uwazam, ze jak juz sie czegos podejmuje w zyciu to jestem konsekwentny i nie kombinuje bo to predzej czy pozniej konczy sie niestety nie za dobrze. Byli tacy ktorym ginely ciagle karty C+ i wypowiedziano im umowy. C+ nie jest glupia i takie kombinacje pewnie tez w koncu sie skoncza. Albo jestesmy dorosli i podejmujemy sie czegos i wypelniamy swoje zobowiazania albo jak dzieci co roku podpisujemy nowa umowe. Dla mnie jest to smieszne. Rocznie zaoszczedzic 324 zl to jak dla mnie nie jest wielkie szczescie, no ale kazdy orze jak moze. Nie chce nikogo obrazac ani wysmiewac, ale zobaczcie jak to wyglada. C+ owszem naciaga na kase bo abo nie jest tani, ale my zachowujemy sie jak zebracy, ktorzy wykorzystaja kazda okazje by zaoszczedzic nawet 1zl i czujemy sie jak bohaterowie. Pewnie wlasnie dlatego C+ ma takie ceny bo wie ze zawsze znajda sie tacy ludzie, ktorzy i tak ich beda ogladac nawet jesli zerwa umowe to podpisza nowa. Wedlug mnie powinno byc tak, ze albo jest sie abonentem albo sie nim nie jest. Nie wyobrazam sobie latania co rok do punktu C+ i robienia z siebie wariata. Dzis rezygnuje ale od razu podpisuje nowa umowe na nowych zasadach! :lol: Zenada!

 

Tak na marginesie widzialem wczoraj ciekawy napis na murze:

"Nie kradnij rzad nie lubi konkurencji" :lol: To jakby motto do tego tematu, tylko ze zamiast kradnij wpisalbym kombinuj.

 

PS

A zmieniajac nieco temat. Nie wiem czy masz dziecko, ale czy jak kiedys urosnie tez mu powiesz dowidzenia i stworzysz sobie nowego bobaska bo jest slodki i nie ma z nim takich problemow jak z dorastajacym dzieckiem.

 

Tutaj chodzi tylko o odpowiedzialnosc, o branie na siebie ciezaru decyzji jakie sie podejmuje i nie wymigiwanie sie od nich przy pierwszej lepszej okazji. Zycie to nie bajka i trzeba miec jakies zasady, ktorymi sie kierujemy w tym dziwnym zyciu. Coraz rzadziej jednak zasady maja znaczenie. Liczy sie kombinowanie. Kto jest lepszy w tym fachu jest podziwiany, ale jak mu sie powinie noga to kazdy mowi ale glupi byles, zmarnowales sobie zycie. Przemyslcie to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa.

Ale tak naprawdę to obaj macie rację. Oczywiście powinno mieć sens bycie abo w sposób ciągły i nieprzerwany. Bo dajmy na to, że ktoś ma żonę, ale po dwóch, trzech latach zostawią ją i wymienia na "nowy model" I tak w kółko.

Ale z drugiej strony powinno też być tak, że za staż, czy za przedłużenie umowy platforma daje nam coś więcej niż zero.

A co do kombinowania to się zgadzam w 100%. Jeździsz samochodem firmowym, ale nie kradniesz, przepraszam, nie dorabiasz sobie sprzedając niezużyte nadwyżki paliwa to jesteś głupi. Bo to przecież takie proste. I tak dalej. Niestety, taka jest Polska, tacy jesteśmy my, Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem mniej więcej dwa posty pod moim i zastanawiam się czy trafiłem na to forum co zwykle czy też może jest to forum filozoficzne o sensie życia, jego ścieżkach, dramatycznych wyborach które wywierają wpływ na nasz byt, kluczowych decyzjach rozst[beep]jących losy Polski a nawet świata, walce z nowotworami czy też z globalnym ociepleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie widzialem wczoraj ciekawy napis na murze:

"Nie kradnij rzad nie lubi konkurencji" :lol: To jakby motto do tego tematu, tylko ze zamiast kradnij wpisalbym kombinuj.

Faktycznie te dwa posty są ekstra,

w dzisiejszych czasach zamiast słowa kombinator zalecam jednak używać wyrazu operatywny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pracuje na swoj abonamet (nie mieszkam juz z rodzicami, jestem na tzw. swoim i jestem z tego dumy!) i uwazam, ze jak juz sie czegos podejmuje w zyciu to jestem konsekwentny i nie kombinuje bo to predzej czy pozniej konczy sie niestety nie za dobrze. Byli tacy ktorym ginely ciagle karty C+ i wypowiedziano im umowy. C+ nie jest glupia i takie kombinacje pewnie tez w koncu sie skoncza. Albo jestesmy dorosli i podejmujemy sie czegos i wypelniamy swoje zobowiazania albo jak dzieci co roku podpisujemy nowa umowe. Dla mnie jest to smieszne. Rocznie zaoszczedzic 324 zl to jak dla mnie nie jest wielkie szczescie, no ale kazdy orze jak moze. Nie chce nikogo obrazac ani wysmiewac, ale zobaczcie jak to wyglada. C+ owszem naciaga na kase bo abo nie jest tani, ale my zachowujemy sie jak zebracy, ktorzy wykorzystaja kazda okazje by zaoszczedzic nawet 1zl i czujemy sie jak bohaterowie. Pewnie wlasnie dlatego C+ ma takie ceny bo wie ze zawsze znajda sie tacy ludzie, ktorzy i tak ich beda ogladac nawet jesli zerwa umowe to podpisza nowa. Wedlug mnie powinno byc tak, ze albo jest sie abonentem albo sie nim nie jest. Nie wyobrazam sobie latania co rok do punktu C+ i robienia z siebie wariata. Dzis rezygnuje ale od razu podpisuje nowa umowe na nowych zasadach! :lol: Zenada!

 

Tak na marginesie widzialem wczoraj ciekawy napis na murze:

"Nie kradnij rzad nie lubi konkurencji" :lol: To jakby motto do tego tematu, tylko ze zamiast kradnij wpisalbym kombinuj.

 

PS

A zmieniajac nieco temat. Nie wiem czy masz dziecko, ale czy jak kiedys urosnie tez mu powiesz dowidzenia i stworzysz sobie nowego bobaska bo jest slodki i nie ma z nim takich problemow jak z dorastajacym dzieckiem.

 

Tutaj chodzi tylko o odpowiedzialnosc, o branie na siebie ciezaru decyzji jakie sie podejmuje i nie wymigiwanie sie od nich przy pierwszej lepszej okazji. Zycie to nie bajka i trzeba miec jakies zasady, ktorymi sie kierujemy w tym dziwnym zyciu. Coraz rzadziej jednak zasady maja znaczenie. Liczy sie kombinowanie. Kto jest lepszy w tym fachu jest podziwiany, ale jak mu sie powinie noga to kazdy mowi ale glupi byles, zmarnowales sobie zycie. Przemyslcie to :wink:

 

 

to, że ktoś zrywa umowe i co rusz lata do cyfry+ to jest wina opa, który tak [beep]sko wymysla promo, ze jest ona bardziej opłacalna dla nowych abo niz przedłuzenie dla "starych". Świadczy to o totalnej olewce "starego"

abo i tyle. Jak Ci sie nie podoba latanie do punktu to zostań przy swojej umowie. Właśnie na takich jak Ty mało rozgarnietych abo cyfra zarabia. Wychodzi ona z załozenia , ze nowy klient nie przyjdzie jak nie dostanie coś extra a w sród starych zawsze sie znajdzie grupa,która albo przegapi termin zakończenia umowy albo której nie bedzie się chciała latać podpisywać nowa umowe. Nabijaj wiec portfel operatorowi , który ma cię głeboko i się ciesz , ze ogladasz bez kombinowania - (ktoś kto nie daje sie robiś w balona to dla ciebie kombinator-załosne!!!)

Edycja:bogdan425 - fajne - trochę poprawiłem, bo jestem miłym człowiekiem i Ty pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, jak możecie się tak litować nad tą bogatą francuską firmą. Ludzie nie kombinują, żeby robić z siebie "głupa", "żebraka" itp., tylko dlatego, że są biedni. Jak można nową umowę podpisać i zaoszczędzić 300 PLN, to czemu nie. A jak ktoś nie będzie "latał jak żebrak" co roku podpisywać nową umowę, bo go stać płacić więcej, to daj mu Boże zdrowie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelU1981 jak przeczytałem twój post poczułem się urażony a może obrażony, bo to że potrafię liczyć i wybrać sobie lepszą ofertę iniż być "biernym, miernym ale wiernym" czy też lojalnym tylko dla satysfakcji to nie uważam że jestem cytowanym "żebrakiem" ani "wariatem", ani "dzieckiem podpisującym co roku nową umowę", swoje zobowiązania wypełniam płacąc za okres obowiązywania umowy, ja nie kradnę ani nie oszujuję, ja po prostu szanuje swoje pieniądze, uważam, że zamiast 300 zł oddać cyfrze mogę je spożytkowac na prezenty dziecku pod choinkę (to może dla Ciebie zbyt przyziemne, ale i dla Twoich 300 zł znalazłoby się przeznaczenie chocby instytucje charytatywne, hospicja itp - polecam).

i według mnie nie powinno tak być że albo się jest abonentem albo nie, wedlug mnie powinno sie mieć wybór czy się chce nim być czy nie i na jakich zasadach

no i tego co zrobiłem czyli napisałem i wysłałem wypowiedzenie, odebrałem dwa telefony z cyfry i poszedłem jako KLIENT nie ŻEBRAK do punktu sprzedaży cyfry zaoszczędzając przy tym jakąś w końcu niemałą (no oczywiście nie dla Ciebie) kasę nie uważam za ŻENADĘ, i pewnie nie tylko ja tak myślę

zresztą posty powyzej już zawierają to co chciałem napisać...

 

a tak poza tematem to ciekawa filozoficzna retoryka...

no i te zasady...

podziwiać kolege...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas w jednym z tematów ( https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?p=9925#9925 ) napisałem coś takiego:

Mi niedawno skończyła się umowa z Cyfrą. Chciałem podpisać nową z "n", ale po przeanalizowaniu powyższych punktów wybieram Telewizję Starej Generacji . Poczekam na jakąś nową promocję, może dostanę za 1zł drugiego Philipsa (postawię w drugim pokoju), może za jakieś rozsądne pieniądze wypożyczą mi tuner HD z dyskiem. A jak nic ciekawego nie zaoferują to i bez PayTV potrafię się obejść.

No i wczoraj wziąłem sobie Philipsa 6010 z pakietem tematcznym do końca grudnia gratis, nastepnie przez 11 miesięcy za 35zł miesięcznie.

I jestem zadowolony z tej promocji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edde

popieram w calej rozciaglosci bo jestem w prawie identycznej sytuacji.

I wlasnie skonczylem pisać pismo do Cyfry + z wypowiedzeniem i momentalnie biore nowa karte.

Moze dla PawelU1981 300zl to pryszcz ale dla mnie nie.

I dopoki C+ nie stworzy jakiegos rabatu dla starych abo (a mam C+ od 5 lat) to zawsze tak bede robic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestesmy dorosli i podejmujemy sie czegos i wypelniamy swoje zobowiazania albo jak dzieci co roku podpisujemy nowa umowe. Dla mnie jest to smieszne. Rocznie zaoszczedzic 324 zl to jak dla mnie nie jest wielkie szczescie, no ale kazdy orze jak moze.

 

Sorry, ale to najgłupszy post jaki czytałem na tym forum.

Zerwanie umowy i podpisywanie jej na nowo (na korzystniejszych warunkach) jest zwykłą kalkulacją. To logiczne, że każdy kupujący chce kupować taniej niż drożej - takie są prawa rynku.

Moim zdaniem - to Cyfra powinna zmienić podejście do starych klientów.

 

Całą resztę Twoich pseudo-filozoficznych powodów (których nie cytuję) pominę, bo nie są związane z tematyką tej grupy. Szczytem absurdu było porównanie dziecka do abonamentu telewizji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Albo jestesmy dorosli i podejmujemy sie czegos i wypelniamy swoje zobowiazania albo jak dzieci co roku podpisujemy nowa umowe. Dla mnie jest to smieszne. Rocznie zaoszczedzic 324 zl to jak dla mnie nie jest wielkie szczescie, no ale kazdy orze jak moze.

 

Sorry, ale to najgłupszy post jaki czytałem na tym forum.

Zerwanie umowy i podpisywanie jej na nowo (na korzystniejszych warunkach) jest zwykłą kalkulacją. To logiczne, że każdy kupujący chce kupować taniej niż drożej - takie są prawa rynku.

Moim zdaniem - to Cyfra powinna zmienić podejście do starych klientów.

 

Całą resztę Twoich pseudo-filozoficznych powodów (których nie cytuję) pominę, bo nie są związane z tematyką tej grupy. Szczytem absurdu było porównanie dziecka do abonamentu telewizji cyfrowej.

 

Wiesz moze dla Ciebie jest to absurd, ale zobacz ile ludzi przez takie niby zwykle kalkulacje czesto niszczy wlasne rodziny dzieci domy. I moze nie jest to forum filozoficzne, ale czy skoropka nasiaknie tym traci :wink:

 

Poza tym dodam, ze C+ pewnie przez wlasnie takich ludzi ktorzy zrywaja umowy by podpisac nowe nie robi promocji dla starych abo bo po co jak znajada sie tacy ktorzy niby odchodza a i tak ciagle sa :lol: I to tu z kogo robi glupka :wink: Wam sie wydaje ze jestescie sprytni a to C+ kieruje wami jak marionetkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...