Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo i nie ma sie czym zachwycać, gdybys podpisał nową umowę miałbyś to samo lub do wyboru teżopcję 25% zniżki na rok, do tego 10% zniżki na polecenie zapłaty (i tu ciekawostka: jak się wczytałem w regulamin to wynika że zniżka faktycznie jest w regulaminie podana kwotowo a nie procentowo, więc łącząc ją z obecną promocja wychodzi lepiej) no i dekoder w cenie promocyjnej (bo i tak używasz starego wiec nowy popchnąłbyś na rynek wtórny i na parę abonamentów by było, a miałbyś też wybór popchnąć stary choćby po kosztach a więc przy tej okazji wymienić sobie sprzęt na nowszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nie jest moją właśnością, więc i tak mogę go sobie wymienić na nowy, a nie mógłbym go sprzedać.Znizki 10-procentowej już nie ma (a na pewno od stycznia jej nie bedzie). Poza tym oszczedzam czas, nie musze zdawac dekodera, podpisywac nowej umowy itp. W moim przypadku czas też jest cenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj wzialem Cyfre dla uzupelnienia N:).Niektorzy sie pewnie ciesza :).Zatem znowu mam pelne prawo ja krytykowac... :P:oops:

 

Hahaha :lol: Cyfra the best. Nie jest to sztuką bo reszta platform nie stawia dużych wymagań programowych. Jak dla mnie CP jest lepszy tylko w tym że nie trzeba płacić za (okrojoną) paczkę Discovery i Animal Planet. A n na razie to tylko zapowiedzi, takie cuda-wianki dla naiwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj wzialem Cyfre dla uzupelnienia N:).Niektorzy sie pewnie ciesza :).Zatem znowu mam pelne prawo ja krytykowac... :P:oops:

 

Cyfra+ dla uzupełnienia n? Wolne żarty :D Jeśli już to chyba odwrotnie. Zresztą n programowo jest słabsze od CP :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest plebiscyt, która platforma lepsza? bez sensu taka dyskusja, chyba że macie jakies znizki w abonamentach, aby bronic ich interesów na forach. W naszym interesie, klientów, jest - ostra walka o rynek. Wtedy panowi z Cyfry zejda z cena, w n - postaraja sę o dobrą oferte,a w polsacie dadza w końcu dobry kanał filmowy. I ceny będą bardziej dostosowane do naszych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisalem tego zeby prowokowac i debatowac co lepsze.. 8) Wzialem po to,by moc caly czas miec cos do obejrzenia.Zrezygnowalem z Cyfry,nie mialem nic.Wzialem N-ke,wiec byla pierwsza,a teraz uzupelnilem ja Cyfra.Nie jestem [beep] i zdaje sobie sprawe,ze Cyfra programowo gniecie rywali na miazge,ale jakoscia samego odbioru robi to N-ka.

Cyfra+ dla uzupełnienia n? Wolne żarty Jeśli już to chyba odwrotnie. Zresztą n programowo jest słabsze od CP----------No tu bym sie nie zgodzil,ten sam poziom(mniej wiecej),a niedlugo zapewne sie to zmieni.

Dalej nie bede sie rozwodzil,bo faktycznie doprowadzi to do kolejnych sporow.Nie taki byl cel..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te plusy to moga sobie wlozyc...M.in. dlatego nie poczekalem tych kilku dni i nie wzialem dekodera HD,ze za rok i tak trzeba bedzie wypowiadac umowe,chociazby po to,aby moc wymienic na dekoder z dyskiem.Zreszta placic 300 zl za dekoder do HD bez dysku i nie na wlasnosc i tak nie zamierzalem,majac oczywiscie w planach wymiane na ten z dyskiem...Takie pieniadze to mozna placic za recordery,a nie za zwykle dekodery HD(nie na wlasnosc).Tu przegieli ostro,ale zawsze z czyms musza wyskoczyc.Zjechali z abonamentami,to na dekoderze sobie leca....Normalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że te złote plusy to wielka lipa i cienizna. Wciąż najlepszym wyjściem jest rozwiązywanie starej umowy i zawiązywanie nowej. Niestety. Tak się zawsze najlepiej wychodzi. Jak ktoś ma inne doświadczenia, chętnie się zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, iż każda taka promocja jest oficjalnym przyznaniem się do oszustwa.

Cyfrze nie zmieniają się opłaty za udostępnianie programów, jednak mając już nóż na gardle rezygnuje ona z części swojego zysku. Obserwuję to i jestem bardzo ciekawy, do jakiej kwoty potrafi jeszcze obniżyć opłaty za abonament?

Czyli ile tak naprawdę jest on warty i na ile Was jeszcze naciągją?

Pamiętam dokładnie wypowiedzi prezesów Cyfry, że jeśli do końca roku 2006 nie będzie ona miała 1.000.000 abonentw to wycofa się z Polski.

Jestem ciekawy czy dotrzymają danego słowa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie z tym cichym obniżaniem abonamentu. Cała prawda wyjdzie na jaw po nowym roku, jak miną Bożonarodzeniowe żniwa. Czy ktoś pamięta jakie promocje były w Styczniu, Kwietniu-Maju 2006r. Tak chociaż w przybliżeniu. Nie interesowałem się tym wtedy, a może jest to odnośnik do tego co nas czeka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ile tak naprawdę jest on warty i na ile Was jeszcze naciągją?

Pamiętam dokładnie wypowiedzi prezesów Cyfry, że jeśli do końca roku 2006 nie będzie ona miała 1.000.000 abonentw to wycofa się z Polski.

Jestem ciekawy czy dotrzymają danego słowa.

Pozdrawiam.

 

Oj oby nie dotrzymali, bo ani Polsat Cyfrowy ani tym bardziej n nawet w 50% mi nie odpowiadają :twisted: . Wolę być "naciągany" przez Cyfrę niż całowany w d.... przez inne platformy. Czsem lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abym był dobrze zrozumiany.

Nie jestem zaślepionym zwolennikiem którejkolwiek z polskich platform, co widać w mojej stopce.

UPC (cz) postępuje dokładnie tak samo jak Cyfra, wykorzystuje ile się da a jak już nie ma innego wyjścia to obniża ceny.

Sam fakt, że Cyfra potrafi obniżyć abonament w "promocji" o 40% i jeszcze na tym zarobić daje dużo do myślenia. ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...