Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym obniżaniem abonamentu i zarabianiem to nie do końca takie proste. Firmy (nie tylko C+) mogą przez pewien czas mało zarobić, wyjść na zero, lub dołożyć byle tylko złapać abonenta i nie dać mu odejść do konkurencji. Wiadomo, że platforma cyfrowa to nie żona i nie trzeba być wiernym :wink: . Abonenci jednak się przyzwyczajają i potem taki delikwent odchodząc do n-ki bez HBO, czy Canal+ czuje się niemal osierocony :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mieszkałem na wsi wiem co to 3 kanaly tv i specjalnie sprowadziłem satelite na wieś no a potem sie cieszyłem jak dziecko...aktualnie mam kabel satke i mi malo:)_ :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do promocji obecnej: zadzwonił do mnie gośc z cyfry bo jestem na okresie wypowiedzenia i mówi że zawierając nową umowę podpisuję ją na 15 mieięcy a zniżka jest na 12, no ja myślałem, że podpisuję na 12, więć jak to jest wg waszej wiedzy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do promocji obecnej: zadzwonił do mnie gośc z cyfry bo jestem na okresie wypowiedzenia i mówi że zawierając nową umowę podpisuję ją na 15 mieięcy a zniżka jest na 12, no ja myślałem, że podpisuję na 12, więć jak to jest wg waszej wiedzy :?:

 

Wszystko gra, ale czy podpisując (właściwie to raczej przedłużając) umoweę dostaniesz dekoder w cenie jak dla "nowych" np. za 49 PLN. Na samym dekoderze może ci akurat nie zależeć, ale możesz go zawsze sprzedać. No i sprawa kluczowa, napisz ile tej zniżki i na co :?: Potem możemy dumać dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche nieprecyzyjnie napisałem: z gościem konkretnie nic nie ustaliłem, tak na razie proponuje mi 25% zniżki na 12 mies, o dekoderze zapomniałem podgadać, zniżka na polecenie zapłaty kończy mi sie w lutym lub marcu

natomiast na moje twierdzenie o korzystniejszej nowej umowie było z jego strony to, że zniżkę na nowej umowie dostanę na 12mies a umowe muszę podpisac na 15, a ja żyłem w przekonaniu że nową umowę w tej promocji mam na 12 miesięcy, i tu jestproblem bo teraz nie wiem jak to jest konkretnie

 

osobiście skłaniam się wciąż za opcją nowej umowy, bo:

- dekoder w promocyjnej cenie, nowy z gwarancją (a taka w romansie z obecnym sprzętem mi się raz przydała), wtedy stary do opchnięcia i kasa do przodu, ew. nowy do opchnięcia za większa kase "do przodu",

- załapię sie na promocje polecenia zapłaty czyli na komfort+HBO+Canal 11,40zł co miesiąc mniej

- no i 25% zniżki na abo / 12mies.

i tylko czy ta umowa jest na 12 czy na 15 mies? bo jeśli na 15 to 3 miechy pelnego abo pokrywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu tych trzech miesięcy poza promocją to bym nie tragizował. Co innego jest ważne. Zresztą jak dowiadywałem się odnośnie tej promocji -25% powiedzieli mi, że nic nie mogę zmieniać (czytaj zmniejszać) w czasie trwania zniżki. Potem mogę zejść, w twoim przypadku po 12 m-cach, ale tylko do tematycznego za 47 PLN. Warto gościa z BOK-u dokładnie wypytać. Rozumiem, że umowę podpisał byś w grudniu, zapytaj, czy do końca miesiąca wszystko masz free, tak powinno być. Czyli wyglądało by to tak"

grudzień 2006: za darmo

styczeń - marzec 2007: -35% (bo obowiązuje jeszcze PZ)

kwiecień - grudzień 2007: - 25%

styczeń - marzec 2008: normalna płatność (ewentualne zejście na tematyczny za 47 PLN-zapytać w BOK-u)

 

Przy nowej umowie, masz bankowo dekoder za 49 PLN (ale umowa na 18 m-cy) i załapujesz się na kolejne 12 m-cy PZ. Obecna promocja trwa bodajże do 22 grudnia. Napisz, co z tego wszystkiego wyszło :wink: Jestem też bardzo ciekaw, czy dadzą ci nowy dekoder jeśli tylko przedłużasz umowę, a nie zawiązujesz nowej :?: To niewątpliwie byłoby ułatwienie i mniejsza kombinatorka. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie ruszyła nowa promocja C+ na dekodery (na własność)

 

- Philips 6010 lub Mediasat (Pioneer 1330, Thomson TS3, Kenwood DTF2) za 1 zł

 

- Philips 3201 za 189 zł

 

W obu przypadkach umowa może być na 12 lub 18 miesięcy :)

 

Oferta jest na razie ważna do 15 grudnia 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv jako wtajemniczony powiedz mi konkretnie czy dobrze rozumuję: kupuję P.6010 za 1zł w umowie na 12 miesięcy w opcji 25% zniżki na abo komfort +HBO+Canal i do tego aktywuje polecenie zapłaty (pomijam aspekt anteny i aktywacji bo to chyba 1zł), czy też przy takich założeniach jest uzależnienie czasu trwania umowy? a co mi daje w takim razie zawarcie umowy na 18 a nie 12 miesięcy? i dlaczego ten gość z Cyfry mi mówił o terminie nowych umów na 15 a nie 12 miesięcy (blefował żebym u niego przedłużył umowę a nie zawarł nową?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie :D

 

W obecnej promocji kupujesz sobie Phila albo Mediasata za 1 zł aktywujesz PZ na 12 miesięcy, proratę masz gartis (Grudzień) i potem rabat 25% + 10% = 35% i umowę masz tylko na 12 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D

 

W obecnej promocji kupujesz sobie Phila albo Mediasata za 1 zł aktywujesz PZ na 12 miesięcy, proratę masz gartis (Grudzień) i potem rabat 25% + 10% = 35% i umowę masz tylko na 12 miesięcy :)

 

No super. Dawno nie było tak dobrze. Napisz proszę ile w tym układzie kosztuje antena z konwerterem (czy ją dają?) i aktywacja?

Jeśli dobrze zrozumiałem, to jest tak. Cyfrę+ biorę jutro. umowę mam do 31 grudnia 2007 r. Za Komfort i Canal + -25% płacę 43+21= 64 - 10% PZ (na cały 2007r.) = 57,6. Czy tak? I jak to jest w przypadku płatności z góry za cały okres umowy? 64X12, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie jest konkretnie tak napisane?

 

Edycja: Już wszystko jasne. Odpowiedż z cyfry:

 

Dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na e-mail pragnę poinformować, że promocja, którą Pan przedstawia skierowana jest do osób podpisujących nową Umowę. Operator Cyfry+ nie prowadzi sprzedaży dekoderów w trakcie trwania umowy.

 

Jednakże proponuję Panu skorzystanie ze Zmiany Zasad Świadczenia Usług w zakresie terminala. Oznacza to możliwość zwrotu wynajmowanego od Cyfry+ dekodera. W tym celu doradzam nabycie na wolnym rynku sprzętu współpracującego z kartą Cyfry+ oraz zwrot wynajmowanego od Cyfry+ terminala do Autoryzowanego Dystrybutora. Zmiany takiej może Pan dokonać raz na 12 miesięcy trwania umowy oraz w przypadku braku wymagalnego zadłużenia. Ponadto od kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonany będzie zwrot zostanie Pan zwolniony z opłaty 10zł czynszu najmu. Pozwoli to Panu obniżyć koszty comiesięcznej opłaty.

 

Nadmieniam, że w przypadku wprowadzenia takiej możliwości przez Operatora Cyfry+ zostanie Pan o niej poinformowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...