Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co tu poradzić?

Na początek Philips 3010 później 6010, jakieś 1330, 1430, itd z drugiej strony Sagem, Samsung albo Thomson, oferta muzealna odpowiadająca jakością oferty.

Ostatnio Polsat, chociaż trochę się stara wprowadzić coś nowszego, a Cyfra ta dalej wciska sprzęt odziedziczony lub odzyskany po innych platformach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć same HBO z Canal+. Kosztuje to 59 zł, ale (jak dobrze pamiętam) nie można dołączyć tej opcji do pakietu startowego. Co do Cinemax'a, to możesz kupić pakiet HBO+C+ z Cinema'xem za 69 zł, czyli oszczędzić 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tu poradzić?

Na początek Philips 3010 później 6010, jakieś 1330, 1430, itd z drugiej strony Sagem, Samsung albo Thomson, oferta muzealna odpowiadająca jakością oferty.

Ostatnio Polsat, chociaż trochę się stara wprowadzić coś nowszego, a Cyfra ta dalej wciska sprzęt odziedziczony lub odzyskany po innych platformach.

......i co tu poradzić? - cieszyć się, cieszyć, że wszędzie panuje "promocja" :roll::roll::roll::roll::?::?:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie promocja powinna tylko być ofertą dla stałego klienta.

Ja (nadawca) w tym przypadku rezygnuję z części mojego zysku.

To, abym musiał się o nią domagać jest upokarzające.

Stali klienci w mojej firmie z roku na rok mają wyższe rabaty i nie muszą się o nie ubiegać!!!

(oczywiście do granicy opłacalności)

Wygląda na to, że ani Polsat i Cyfra nie znają tych zasad, ale może się mylę. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja pracuje w miejscu gdzie slowo RABAT oraz PROMOCJA sa uzywane, ale tak serio to nie istnieja. Sa to puste slowa ktore stanowia przynete. Wiadomo jak czlowiek widzi lub slyszy slowo promocja to od razu mysli ze ma swietna okazje by cos miec za mniej. Akurat u mnie w firmie jest to wykorzystywane dla wlasnych zyskow a nie po to by rzeczywiscie bylo tanio. Coz ludzie i tak sie nabieraja. Nie jestem szefem ale mysle ze ten kto to wymyslil sprytnie pomyslal, by nabrac naiwnych ze dostana cos taniej a w rezultacie placa tyle ile w innym sklepie tylko ze juz nawet nie jada do innego sklepu. Mysle wiec ze slowo promocja jest tylko wabikiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u dystrybutora cyfry i chcialem juz podpisac umowe i mowie mu ze chce hbo, canal+ i 3 wymiary discovery..wzial cos tam sprawdzil i powiedzial mi ze takie polaczenie jest niedozwolone i komputer mu nie przyjmuje i muszze wziasc multi premium.

 

Też mi tak powiedziano na infolinii. To jest dziadostwo, wciskanie na siłę beznadziejnych Cinemaxów. A jak się bierze bez promocji to można wziąć osobno C+ i HBO za 58 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powiediał bo im coś się w sytemie aktywacyjnym pozmieniało, gdy podpisywałem umowe na komfort + hbo+canal to gość przez 10 minut nie dał rady tego zaktywowac, więc zadzwonił do kogoś tam wyżej, i odnaleźli pod innym kodem zmiast oddzielnie canal+ i hbo opcję "canal+hbo" i to dopiero ruszyło, może podobnie było u Ciebie, może mało doświadczony dystrybutor był :wink: , możesz też zadzwonić na infolinie (choć tu tak różne osobistości siedzą że ne jestem pewien wyniku :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do edde, a ten canal+ i hbo to brales w promocji -25%. bo moze w promocji -25% jest tylko to mozliwe w multipakiecie? Pytalem w abo i u 2 dystrybutorów i ta sama odpowiedz ze nie mozna.

 

brałem dokładnie w promocji -25% z deko za 1zł, kod promcjito SW26 a nazwa opcji to dokladnie: "C+HBO", najlepiej znajdź na stronie centrum cyfry+, trochę z zasady powinno być profesjonalniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tego nie wiem, może ktoś z forumowiczów-sprzedawców bedzie wiedział

ja się zastanawiałem czy można wziąć jedną opcję (canal lub hbo) ale w tej promocji gość nie był pewien czy będzie można to zamieniać w trakcie bez utraty warunków promocji więc wziąłem obie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...