Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się 8) Od 1 stycznia obowiązują przy promocjach umowy na 13 i 18 miesięcy 8)

 

Nie ma już zniżki 10% na PZ (zachowują ją tylko osoby które podpisały PZ przed 31.12.06)

 

Teraz podpisując umowę klient dostaje 3000 pkt do Złotego Plusa :(

 

Promocja trwa do odwołania, czyli tak naprawdę dokładnie niewiadomo do kiedy :)

 

Na stronie internetowej C+ wciąż widnieje informacja o promocyjnej formie zapłaty PZ i uldze 10%. Wniosek z tego taki, że albo ulga jest, albo nie uaktualniają strony, czyli olewają klienta i są nieprofesjonalni :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się 8) Od 1 stycznia obowiązują przy promocjach umowy na 13 i 18 miesięcy 8)

 

Nie ma już zniżki 10% na PZ (zachowują ją tylko osoby które podpisały PZ przed 31.12.06)

 

Teraz podpisując umowę klient dostaje 3000 pkt do Złotego Plusa :(

 

Promocja trwa do odwołania, czyli tak naprawdę dokładnie niewiadomo do kiedy :)

 

Na stronie internetowej C+ wciąż widnieje informacja o promocyjnej formie zapłaty PZ i uldze 10%. Wniosek z tego taki, że albo ulga jest, albo nie uaktualniają strony, czyli olewają klienta i są nieprofesjonalni :evil::evil::evil:

 

Nie ma już tej informacji. Pamiętam jak na czerwono było przy opcjach płatności, a teraz nie ma.

Ale w jednym miejscu jeszcze wzmiankę o -10 znalazlem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekoderow na wlasnosc :

 

- Philips DSR3201 : 189zl (umowa na 18 miesiecy)

- Philips DSR3201 : 289zl (umowa na 12 miesiecy)

- Philips DSR6201HD : 699zl (umowa na 12 miesiecy)

 

Niewiem jak wyglada sprawa z tymi dekoderami co byly wczesniej za 1 albo 99zl czyli Philipsami;Pionnierami i Keenwoodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli zachowały się w magazynie u dystrybutora to Mediasaty lub Philipsy 6010 są po 49 zeta przy umowie na 18 lub 13 mies :D

 

Umowa jest na pełne 13 miesięcy (było 12) + prorata gratis (miesiąc podpisania umowy) a zniżka za pełne 11 miesięcy (czyli 2 mies trzeba płacić standardową cenę:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem w regulaminie, umowa z Cyfrą zawierana jest na 12 pełnych miesięcy a miesiąc niepełny nie wchodzi w zakres umowy. A zatem umowa zawarta np w grudniu jest umową zawartą na cały 2007 rok aż do końca 2007 roku. Trzeba więc zapłacić 12 abonamentów i ma się 11 zniżek. Moim zdaniem za 12 miesiąc trzeba zapłacić pełny abonament już bez zniżki. Tzw. prorata czyli pierwszy niepełny miesiąc np. grudzień który minął jest gratis. To dotyczy nowej promocji i nie wiem czy się nie mylę ponieważ nie znam aktualnego regulaminu promocji. Kiedy zawierałem umowę 4 grudnia 2005 r. za grudzień nie zapłaciłem nic a płaciłem po kolei 12 miesięcy 2006 r. w listopadzie 2006 zrezygnowałem z dalszej umowy i od 1.01.2007 nie mam już abonamentu. W promocji w grudniu 2005 r. było do czterech miesięcy za 1/2 ceny. Sprzedawca wyjaśnił że przy umowie na 12 miesięcy tylko 2 miesiące są za 1/2 ceny a trzeci za 1/2 ceny to jest prorata (w rzeczywistośi gratis jako dodatkowy element promocji). Przy umowie na 18 miesięcy są trzy miesiące za 1/2 ceny a czwarty miesiąc to jest prorata. Trzeba czasami czytać bardo uważnie promocje bo zawierając tzw chwyty reklamowe niecalkiem zrozumiałe dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zachowały się w magazynie u dystrybutora to Mediasaty lub Philipsy 6010 są po 49 zeta przy umowie na 18 lub 13 mies :D

 

Umowa jest na pełne 13 miesięcy (było 12) + prorata gratis (miesiąc podpisania umowy) a zniżka za pełne 11 miesięcy (czyli 2 mies trzeba płacić standardową cenę:

 

Pozdro

Teraz sie trzeba dowiedziec ktore magazyny w 3-miescie maja jeszcze te dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekoderow na wlasnosc :

 

- Philips DSR3201 : 189zl (umowa na 18 miesiecy)

- Philips DSR3201 : 289zl (umowa na 12 miesiecy)

- Philips DSR6201HD : 699zl (umowa na 12 miesiecy)

 

Niewiem jak wyglada sprawa z tymi dekoderami co byly wczesniej za 1 albo 99zl czyli Philipsami;Pionnierami i Keenwoodami.

 

To chyba stare ceny, bo jeszcze masz 12 miesięczne umowy :)

Choć nie wykluczam, że ceny zostały :D

 

Ale ja już się domyślam czemu umowa jest na 13 miesięcy. To nie chodzi o to, że jeden miesiąc ich zbawi, ale o to, że jak weźmiesz sobie jakąś świąteczną promocję, to dodając rok i miesiąc to na świąteczną za rok już nie trafisz bo będzie po świętach. A gdyby był cały rok dodawany, to możnaby zamawiać Cyfrę od świąt do świąt (czytaj: taniej).

Czyli teraz już można zaczynać liczyć kiedy mogą być promocje. Raczej w lutym i marcu 2007 nic ciekawego nie będzie bo dodając proratę w lutym (free abo) to kolejna promocja wypadnie przed samą Wielkanocą 2008.

Obym się mylił, bo widzę, że są chętni na luty :wink: ale wiele mi na to wskazuje, że tak będzie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie po ile stoja?:D a co do oferty Cyfry+ to uwazam ze i tak jest dobra na tyle dobra ze bede bral:D aha i tak przy okazj jakie dekodery sa najlepsze w c+? Thomson? Philips? Mediasat?:D

 

Wg mnie:

Philipsy są dobre, ale nie obsługują aplikacji typu gry itp. W dodatku w oryginalnym oprogramowanie nie obsługują DISEQCa, no i mają pamieć do max 300 kanałów.

Doradzam mediasata ale najlepiej 1430 lub 1530 pioniera.

Ciekawa propozycja też philips nowy z dzwiękiem 5.1

Ale najlepiej chyba coś kupić samemu i wziąść samą karte.

 

Bo większość to stary sprzęt. Odradzam 1330 czy DTF-2. Niestety ponoć są słabe i wadliwe.

 

Ciekawe jak długo Cyfra będzie sie zastanawiać nad koleją promocją ?

Nie widzą tego że polsat juz ich przegonił w ilości ABO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak chcesz kozystne warunki posiadac musisz miec 13 miesięcy zmienili to zmienili trudno liczy sie fakt ze sa promocje i to nawet ciekawe 25% znizki jak dla mnie super no owszem 13 miesiecy to troszke nietypowe no ale trudno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzyli umowe 25% do konca stycznia na pewno, i co najgoprsze dekodery na wlasnoas sa przy umowie na 13 miesiecy za 289zl a przy umowie na 18 miesiecy za 189zl :shock::shock:

 

Rozumiem, że chodzi o Philipsa DSR3201. A co z Mediasatami i Philipsami 6010, są jeszcze dostępne i ewentualnie po ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...