Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi sie taka promocja pakiet komfort z opcją canal + za 50zł :shock: Konkurencja miała by dużo do myslenia..........

 

Jak dopłacisz do swojego marzenia 7 PLN to ono się spełni za około 57 PLN :wink:

Takie warunki masz przy promocji - 25% do 12 m-cy oraz - 10% za płatność kartą VISA CYFRA+LUKAS (promocja do końca kwietnia). Do niedawna -10% było za PZ, teraz dają 3000 złotych plusów, czyli tu się pogorszyło

:evil:

A tak nawiasem, szczęśliwi Ci którzy maja takie niewygórowane marzenia :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dopłacisz do swojego marzenia 7 PLN to ono się spełni za około 57 PLN :wink:

Takie warunki masz przy promocji - 25% do 12 m-cy oraz - 10% za płatność kartą VISA CYFRA+LUKAS

.....i mam pytanie na jak długooooo trzeba podpisać umowę, aby z takiej promocji skorzystać :?::wink:

 

-p-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo mojej promocji to dzięki za przedstawienie aktualnej oferty co do ceny faktycznie blisko.......

Mimo wszystko wydaje mi się ze cyfra i tak mało wykorzystuje w promocji swoje opcje premium. Na dzień dzisiejsze ma dwie czego nie ma konkurencja, czyli jest to ich konik i to powinno być ich motorem napędowym w przyciąganiu nowych klientów. Nic tylko przygotować odpowiednią promocję............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-25% na 12 miesiecy albo 50% na pol roku to obecna promocja do niedzieli do godz.22:00

 

 

 

Aha, ale to tylko dla nowych Abonentów prawda? Uważam, że choć troszkę bardziej Cyfra+ by mogła wziąć się za promocje dla obecnych abonentów. Nie narzekam ale bardziej by mogli się do tego przyłożyć. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś poradzić. Jak mi najbardziej opłaca się zrobić. Posiadam obecnie pakiet Komfortowy oraz opcje AXN Pack i CINEMAX. Jest dziś 16 stycznia a postanowiłem sobie dołączyć opcję CANAL+. Szkoda mi jednak trochę pieniędzy. Kiedy najbardziej korzystnie mi dołączyć CANAL+? Obecnie Cinemax do końca stycznia odbieram bezpłatnie a naliczenie zaczyna się od 1 lutego. Kiedy jak najszybciej dołączyć CANAL+ i jak pokombinować żeby wyniosło mnie to korzystnie? Co zrobić z moimi obecnymi opcjami dodatkowymi i jak wykombinować żeby mieć jak najszybciej CANAL+ premium? Porady!

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...