Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wracając jeszcze do obecnej promocji cyfry choc ciężko to nazwac promocją to zupełnie nic zachęcającego nie zaproponowali, wrecz przeciwnie.....mogli chociaż zaproponowac trzy no cztery miesiące upustu w celu przyciągnięcia klienteli o cenach na nowe dekodery nie wspominam tu już zupełna paranoja.... a tak wiara znowu sie rzuci na polsat /az sie boje o statystyki co do ilości abonentów z korzyscią na polsat/, oby to była tylko cisza przed burzą.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisalem przez infolinie nowa umowe majac stara mialem za 1zl wiecej pakiet komfortowy i placilem 77zl ; teraz zaproponowali mi za 87zl opcje C+ i HBO z pakietem komfortowym przy 12-miesiecznej umowie. przy obecnych promocjach wolalem nie podpisywac nowej bo ta wydala mi sie bardziej atrakcyjna.

 

87 za komfort i C+ oraz HBO to 29 zł zysku :D

Tak na dobrą sprawę dali Ci 25% upustu, więc w sumie ta promocja nadal trwa, ale:

- masz duży pakiet (ciekawe czy daliby Komfort + C+ za 65zł)

- nie dali dekoderka (zawsze można go sprzedać jak się już ma :D )

 

Czyli z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, choć nadal jest -25% :D

Ojj nie prędko będzie promocja taka jak była na Mikołajki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o rade :)

W lutym miałem zamawiac cyfre+ pakiet konfortowy + canal+ bo liga sie zbliża :) i mam pytanie czy moze jednak poczekac na jakos promocje i załozyc od 1 marca ??

Jak myslicie czy w połowie lutego albo w koncówce bedzie juz jakas promocja wielkanocna czy raczej jest to niemozliwe ??

Mam dekoder Philips 6010 i narazie nie zamierzam go zminiac wiec interesuje mnie sam abonament . Załuje ze niezdązyłem teraz zamowic Noworocznej promocjii ale mam nadzieje ze wielkanocna bedzie bardzo do tej zblizona. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o rade :)

W lutym miałem zamawiac cyfre+ pakiet konfortowy + canal+ bo liga sie zbliża :) i mam pytanie czy moze jednak poczekac na jakos promocje i załozyc od 1 marca ??

Jak myslicie czy w połowie lutego albo w koncówce bedzie juz jakas promocja wielkanocna czy raczej jest to niemozliwe ??

Mam dekoder Philips 6010 i narazie nie zamierzam go zminiac wiec interesuje mnie sam abonament . Załuje ze niezdązyłem teraz zamowic Noworocznej promocjii ale mam nadzieje ze wielkanocna bedzie bardzo do tej zblizona. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

 

Liga zaczyna się 3/4 marzec więc możesz jeszcze spokojnie poczekać. Może coś pojawi się pod koniec lutego. Zważywszy, że Wielkanoc mamy w tym roku w kwietniu to na dwoje babka wróżyła :D Tej karty pre-paidowej nie polecam, straszna drożyzna (fakt, że jest tam HBO, ale tobie rozumiem chodzi o Ligę w C+). Chyba zrobili ją dla rodaków mieszkających za granicą. Wychodzi prawie 100 PLN miesięcznie. To już lepiej wziąć komfort z C+, nawet bez jakiejkolwiek promocji wychodzi 87 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za karte wychodzi 499/5 ale pierwszy miesiac masz za free wiec cena jest troche nizsza. moze warto poczekac ale ja podobnie czekalem i gdyby mi nie dali oferty przedluzenia umowy to musialbym skorzystac z nowej oferty. pozatym obecna promocja niema daty koncowej wiec ciezko jest stwierdzic ile potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem własnie do cyfry z pytaniem czy jest jakas promocja dla stałych abonetów /miałem ostatnio przez 5 miesiecy 10 zł znizki ale juz sie skończyła/a pan mi powiedział owszem jest specjalna promocja jesli chodzi o opcje dodatkowe pierwszy miesiąc gratis nastepny pełnopłatny, ja mu na to ze take cos to jest od dawna a on sie upirea ze nie....rozwalił mnie gościu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzwoniłem do CTA z takim pytaniem. Uzyskałem tę samą odpowiedź. Szkoda, że dla obecnych abonentów nie ma czasami bardziej korzystnych oraz ciekawszych promocji, choć co do opcji dodatkowych to i tak ciekawa promocja zwłaszcza gdy chce się wybrać opcję premium, no to dość ciekawie.. Pozdrawiam :wink::wink::D

 

Edycja pitter: usunięty zbędny cytat, nadal masz zaległości w lekturze Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Zamierzam właśnie założyć cyfre. Nie mam ani dekodera ani anteny. :( Czy obecnie trwa jakaś promocja na sprzęt albo jest jakaś zapowiadana, może coś na święta. Będe wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

Na sprzet jest promocja za 49zl Mediasaty i Philips 6010 tylko musisz znalezc jakis punkt co jeszcze posiada taki sprzet. Co do obecnej promocji na pakiety to w tej chwili naprawde jest slabo w porownaniu z kilkoma dniami wstecz. Zalezy tez jakie kanaly cie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie głównie interesuje promocja na sprzęt, ponieważ zamierzam założyć pakiet startowy, a w nim to raczej jakiś dużych obniżek czy upustów nie ma. Byłem w dwóch punktach i wszędzie proponowali mi tego philipsa za 289zł plus antena z aktywacją za 99zł, co w sumie daje 388zł a to zdecydowanie za dużo. Przed świętami ten sam dekoder z anteną kosztował 190zł, także poczekam na promocje wielkanocną :D , która mam nadzieje będzie już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pojawi sie jakas nowa promocja, nie spiesze sie z zakupem zestawu telewizji cyfrowej, mam nadzieje ze na poczatku marca trojka operatorow zaproponuje cos ciekawego, od CYFRY oczekuje tylko jednego obnizenia cen, obecnie cyfre wszyscy uwazaja za droga. Swoja droga ile na infolini operatorzy maja za sprzedaz dekodera, sa bardzo nachalni i wrecz probuja wcisnac na sile, i te ich wieczne pytanie co pan lubi jakie kanaly by pan chcial ogladac.

 

Edycja pitter: usunięty zbędny cytat, nie cytujemy posta jeśli odpowiadamy tuż pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...