Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nic się nie zmieniło, najlepiej jak dołączysz Canal + 2 lutego. Wtedy C+ masz za friko cały luty za marzec zapłacisz 29 PLN. W marcu dzwonisz, żeby odłączyli ci C+ od kwietnia. Bajer powtarzasz znów 2 maja, i tak w kółko. Jest to kombinacja opisywana już na forum :twisted: Jesli zależy ci też (o zgrozo :shock: ) na Cinemaxie, możesz zrobić analogicznie z całą opcją Multi Premium :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozumiem. Wiem właśnie, ciekawe to jest. Cały miesiąc za friko mam Cinemax. Wiem już co zrobię. Otóż Cinemax mam od 1 stycznia i cały miesiąc mam właśnie za darmo a kolejny zapłacę czyli luty zapłacę. Zrobię tak, CANAL+ dołączę od 2 lutego i będę miał cały miesiąc za darmo a w tym czasie w lutym kiedy będę miał już CANAL+ za darmo to za Cinemax będzie trwało naliczenie. Pod koniec lutego odłącze Cinemax a naliczenie CANAL+ będzie trwało dopiero od marca i takim sposobem zapłacę tylko za pakiet i opcję premium CANAL+. Dzięki za radę :wink: Przydała się. Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych promocji obecna sie skonczyla z dniem 15.I.2007r a na stronie Cyfry+ niema informacji o nowej promocji. orientuje sie ktos co proponuja i do kiedy trwa nowa promocja.

 

 

Chwileczkę, jaka promocja się właśnie skończyła??? Proszę o odpowiedź :wink: Pozdro 8)

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta jeśli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH !! JESTEM NOWYM UZYTKOWNIKIEM NA TYM FORUM !!

Moim zdaniem nie trzeba sie narazie przejmowac tym ze w Cyfrze nie ma zadnej promocji . POczekajmy do lutego , wiadomo przeciez ze Cyfrowy Polsat podnosi abonament i moim zdanie płacic 65 zł za Cyfrowy Polsat to ejst drogo a wiadomo przeciez ze w Cyfrowym Polsacie praktyccznie do oglodania nie ma nic ! Porownując oferte sportową to wiadmoo ze Cyfrowy POlsat nie ma szans z Cyfra tak samo jak i z Filmowa !! Trzeba sobie powiedziec tak ze 15 zł na Cinemaxy to jest porazka duzo lepiej jest zapłacic za Canal + 29 zl !! Moim zdanie Cyfra czeka na LUTY 2007 i Napewno ZROBIA BArdzo DObra ooferte poniewaZ WIEDZA ZE CP podnosi ceny to własnie w lutym wszyscy beda chcieli miec cyfre !! JA wole dopłacic 20 zł i miec KonFORTOWY PAKIET I cANAL + !! wIEC CZEKAM nA OFERTE BO TEZ CHCE ZAŁOZYC cYFRE + pozdrawiam

Edycja:bogdan425 - witam :lol: , nie pisz dużymi literami - regulamin Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie jedno pytanie i mam nadzieje ze ktos mi pomoze odpowiedziec na nie !!

Przepraszam ze w tym dziale ale zalezy mi na szybkiej odpowiedzi .

Od początku lutego chce zamowic sobie Cyfre + : pakiet konfortowy + canal + i mam ytanie czy ja musze płacic jakas opłate aktywacyjna ??

Czy mozna podpisac umowe na 6 misięcy czy musze na 12 ??

Mam dekoder Philips 6010 czy bez problemu teraz jak wykupie abonamemt to mi programy pojda czy raczej na ten dekoder juz nie ma kart aktywnych ?? Dziekuje z gory i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jest ok , chociaz mozesz kupic nowy w niektorych salonach pozostal sprzet z promocji swiatecznej za 49zl. Wiec oplaca sie. Co do obecnej promocji bardzo slabo trafiles bo oferta jest slaba z rabatem 50% na 1miesiac (wczesniej bylo 5-6 miesiecy). Oplata aktywacyjna dalej wynosi 1zl. umowy sa 13 i 18 miesieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisalem przez infolinie nowa umowe majac stara mialem za 1zl wiecej pakiet komfortowy i placilem 77zl ; teraz zaproponowali mi za 87zl opcje C+ i HBO z pakietem komfortowym przy 12-miesiecznej umowie. przy obecnych promocjach wolalem nie podpisywac nowej bo ta wydala mi sie bardziej atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...