Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze mówiąc, to Cyfra mało mówi o tej swojej promocji.

Jednak w oczach społeczeństwa jest do BARDZO droga droga do oglądania telewizji, choć w rzeczywistości ceny Canal+ nie wiele odbiegają od CP.

 

Myślę, że Cyfrze najlepiej zrobiłaby stała obniża abonamentu (o tyle mniej więcej co w tej promocji). Powiedzmy:

35 zł tematyczny

43 zł komfortowy

w prestiżowym nie wiem, ale ok. 110 - 120 zł

 

I gdyby w TV pokazywać te ceny to kto wie czy to nie byłby lepszy chwyt marketingowy.

 

Powiecie - ale Cyfra nie chce na stałe obniżać cen. Promocjami chce zachęcić tylko nowych.

To ja od razu odpowiadam. Telewizja cyfrowa nie jest tym samym co np. telefonia komórkowa, gdzie dość trudno oderwać się od operatora (zwłaszcza wtedy tak było, gdy nie można było przenosić numerów).

Stąd uważam, że C+ musi zastosować nowe, niższe ceny, jeśli tylko chce zyskać nowych klientów.

 

Poza tym niższy abonament - to wzrost popularności brania kanałów Premium (HBO, C+), za które Cyfra też pobiera zyski.

 

No ale ja za marketing nie odpowiadam :P

 

Choć skoro widać, że Cyfrę stać na obniżkę -25% w sumie na całą umowę to myślę, że spokojnie mogą zejść z cen na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje w C+ dołączenie sobie opcji Premium CANAL+ lub HBO raz na 3 miesiące NA WEEKEND za darmo. Ostatnio, na początku października 2006 wykorzystałem sobie taką możliwość i dołączyłem na weekend opcję CANAL+. Cieszę się, że w ogóle istnieje taka możliwość dołączenia sobie opcji Premium, i to najlepszej ze wszystkich opcji dodatkowych. Super, że jest taka możliwość. Teraz chciałbym sobie dołączyć opcję HBO na weekend, ale nie wiem jeszcze który. Muszę popatrzeć w program tv HBO i zobaczyć, co ciekawego będzie. Według mnie obecnie lepiej stoi z premierami CANAL+ i coś HBO się ostatnio popsuło ale nie zawsze. C+ już miałem to chcę HBO. Czy ktoś z Was już skorzystał z takiej możliwości? Proszę o opinie, wypowiedzi wszystko na ten temat. Pozdrawiam :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzi mi o kanaly discovery, jezeli kupie pakiet tematyczny plus paczke discovery to ile zaplace, czy pakiety tematyczne sa objete promocja, moze bardziej oplaca sie kupic pakiet startowy plus discovery, prosze o info :D

 

Witam. Za tematyczny i discovery przy promocji - 25% to będzie 27,50 PLN.

Za startowy (nie objęty tą promocją) i discovery 37 PLN, a więc raczej bez sensu. Przychylę się do opinii bogdana425, że niezły jest Familijny w CP za 35 PLN, wybór kanałów będzie największy. Jest jeszcze Komfortowy (-25%) w C+ za 43 z Animal Planet, NG i głównym Discovery, ale to juz trochę drożej i "obcina" 3 pozostałe discovery. No i nie zapominajmy o n. Za 26 PLN (style moda muzyka, kultura nauka świat) masz wszystkie discovery co w C+ i CP oraz Discovery Historia i Discovery HD. Jak masz TV HD Ready to bardzo ważne. Tak więc reasumując jeśli idzie tylko o discovery wygrywa n, jest HD TV, najwięcej kanałów discovery i najtaniej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje w C+ dołączenie sobie opcji Premium CANAL+ lub HBO raz na 3 miesiące NA WEEKEND za darmo

Nie wiem skąd takie informacje, wydaje mi się że wymyśliłeś to sobie.

Raz na jakiś czas C+ albo hbo są odkodowane, ale wtedy wszyscy mogą odbierać, a raczej nie jest tak żeby specjalnie 1 abonentowi zmieniali uprawnienia na weekend a potem z powrotem bo wtedy biuro cyfry nie miałoby czasu niczym innym się zajmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, pogrzebalem w necie i razem z zona doszlismy do wniosku, ze kupujemy N, pakiety style moda i muzyka oraz kultura nauka, sa dla nas najlepsze, za 26 zl. mam kanaly ktore mnie interesuja, jak myslicie w cyfrze lub polsacie moga sie pojawic wkrotce jakies promocje, nie musze kupowac juz teraz, czy jest szansa na obnizenie ceny pakietu tematycznego w cyfrze, np. do 30 zl. przez caly czas trwania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy orientujecie się kiedy na Cyfrze+ będzie odkodowana jakaś opcja dodatkowa na jakiś czas? Kiedy będzie jakaś promocja i odkodują jakąś opcję np. CINEMAX. Proszę o odpowiedź.

 

W ogóle w istnieniu tej platformy była kiedyś odkodowana opcja 3x Discovery? Nie wiem bo Abonentem jestem od października 2005 i przez ten czas do dnia dzisiejszego nie było odkodowane 3x Discovery. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam 8)

 

CYFRA+ FAN !!!

 

____________________

CYFRA+ Pakiet Komfortowy + CINEMAX + AXN Pack. CYFRA+ rządzi !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie aby te kanaly byly odkodowane. Zazwyczaj tylko przy AXN i HBO spotkalem sie z otwartymi oknami.

 

 

 

Ja również :cry: Ale by mogło być częściej choć te kanały odkodowane dla Wszystkich za darmo, w CP często są otwarte okna. Ale jest ok. Pozdrawiam :wink:

 

Edycja RafiX: Nie cytuj posta gdy odpowiadasz tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam w tamtym roku była promocja /chyba dwa miesiące/gdzie opcja discovery była za 50% czyli za 4 zł sam skorzystałem i to wszystko nic więcej ciekawego chyba nie było. Teraz kolega za przedłużenie aneksu na 12 miesciecy dostał oprócz 25% rabatu 3 mieciące opcji discovery za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...