Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mozna sobie w trakcie zmienic te opcje dodatkowe bez utraty znizki -25%? na przyklad z multipremium na c+hbo?

 

Opcje dodatkowe(axn cinemaxy itp) mozesz dodawac ale znizki na nie nie dostaniesz (zachowasz te 25%). Ja zmienilem 2dni po podpisaniu umowy na prestizowy i bede placil 108zl do grudnia 2007 wiec w gore mozesz zmienic.. nie wiem jak to bedzie w styczniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to się marzy taka promocja od C+ na święta - 24, 25 i 26 grudnia - wszystko (poza XXX) dla wszystkich abo - bez względu na to, kto ma jaki pakiet. I to byłaby dopiero promocja. I tym Cyfra zyskałaby w oczach abo.

 

Trzy dni, a nawet tydzień nikogo nie zbawią :( Jeśli chcą zyskać w oczach abonentów niech trwale obniżą abonament. Chociaż dekodery w obecnej promocji sprzedają się jak świeże bułeczki, a łączna zniżka -35% do 30 listopada 2007 to już coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kolege namówiłem na cyferke.

Wziął DSX 6010 za 1zł. Antena też była za 1zł.

Mimo obnizek 25% i 50% na jakis tam okres pół roku i iles tam... to ludzie polsat kupują. Abo jednak nizsze. Przed nami kupili i za nami własnei polsat.

 

Acha w tym punkcie co byłem był tylko do wyboru 6010 philips za 1zł i pionieer 1330.

philips niestety wykastrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma Polsat 1, Travel PL i Boomerang - przydało by się. Cyfra ma BBC Prime, AntyRadio 94 i XtraMusic - też dobre. Na obie platformy za drogo. Chociaż biorę pod uwagę ewentualne przejście z Cyfry na Polsat, jak skończy mi się umowa, to decyzji nie podjąłem. Gdybym jednak zdecydował się na CP, to oczywiście biorę moduł CI, nie dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to się marzy taka promocja od C+ na święta - 24, 25 i 26 grudnia - wszystko (poza XXX) dla wszystkich abo - bez względu na to, kto ma jaki pakiet. I to byłaby dopiero promocja. I tym Cyfra zyskałaby w oczach abo.

 

Trzy dni, a nawet tydzień nikogo nie zbawią :( Jeśli chcą zyskać w oczach abonentów niech trwale obniżą abonament. Chociaż dekodery w obecnej promocji sprzedają się jak świeże bułeczki, a łączna zniżka -35% do 30 listopada 2007 to już coś :)

Lepszy rydz niż nic. Liczy się gest. Taki prezent na gwiazdkę.

A że zdzierają za abonament to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Prawda jest to, ze kupujac C+ wraz z modulem C+ HD mozna miec Humaxa HDCI 2000 za 1049 zl. Niestety nie wszedzie we Wroclawiu sa 2 sklepy ktore maja taka promocje, wiec nie wiem czy to pomysl C+ czy dystrybutorow, zeby sobie dochody poprawic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeżeli komuś nie zależy na Canal+ i HBO z czystym sumieniem polecam CP.

 

Koledze zalezało na piłce nożnej a w CP jej nie uświadczy. No chyba ze mowa o lidze szkockiej czy portugalskiej albo pucharze ekstraklasy. Przeciez to jest śmiech na sali.

 

Taka promocja w C+ że trzeba brać, brać i jeszcze raz brać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scislosci dodam jeszcze anielskie Championship, dla niewtajemniczonych polska druga liga, tam gdzie gra Rasiak.

 

Powiem tak, jeżeli komuś nie zależy na Canal+ i HBO z czystym sumieniem polecam CP.

 

Koledze zalezało na piłce nożnej a w CP jej nie uświadczy. No chyba ze mowa o lidze szkockiej czy portugalskiej albo pucharze ekstraklasy. Przeciez to jest śmiech na sali.

 

Taka promocja w C+ że trzeba brać, brać i jeszcze raz brać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie prmocji w C+ przy podpisywaniu umowy na 12 m-cy, chyba wynosi ona 25%. Do kiedy ona będzie trwać? Jestem abonentem CP, w marcu kończy mi się umowa. Jeśli wtedy by obowiązywała jeszcze ta promocja, to bym wziął C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...