Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpela właśnie wzięła cyfre+, dostała nowego philipsa DSR 3201/91 (DOLBY DIGITAL 5.1)

4754.obrazki.m.jpg

 

zapłaciła 149zł

dostała zniżkę 25% (promocja na 11 miesiecy chyba) + 10% (stały przelew)

 

Tylko nie wiem czemu ją tak wychuśtali z abo.

BO chciała najniższy - wystarczą jej tylko bajki dla dziecka.

To wystarczyłby jej startowy za 29 zł !

 

A wciśli jej tematyczny za 47 zł. Tylko nie wiem czy dekoder ma na własność ale pewnie nie jak znam życie. I co z dzierżawą ? nie naliczają juz 10zł ? Czyżby sie opamietali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, przeczytajcie ulotke reklamowa cyfry+. Zapłaciła jednorazowa kwote 149 zł i za to nie płaci dzierzawy miesiecznie 10 zł.

Za ten dekoder który jest na zdjeciu aby zostac jego włascicielem trzeba zapłacic 99 zł przy umowie 18 miesięczniej i 189 zł przy umowie 12 miesięcznej. A za kwote 149 zł wydzierzawili jej tuner, lepiej było dołozyc 50 zł i po roku tuner byłby jej!!!

 

PS. A za startowy musiałaby zapłacic 289 zł za ten dekoder, 49 zł za aktywacje bez anteny a z antena 99 zł. I na startowy nie ma zadnych prpmocji 50% czy 25% taniej jak również 10% za polecenie zapłaty>

 

Edycja pitter: połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje informacje czerpie ze strony warszawskiego centrum Cyfry+ i tam pisze ze promocja obowiazuje do 8.II.2007r. A babka na Infolinii powiedziala ci dokladnie do ktorego stycznia ta promcja trwa ? Bo pierwszy raz slysze aby w Cyfrze+ byly 13 miesieczne umowy. Zawsze byly 12 i 18 miesieczne umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje informacje czerpie ze strony warszawskiego centrum Cyfry+ i tam pisze ze promocja obowiazuje do 8.II.2007r. A babka na Infolinii powiedziala ci dokladnie do ktorego stycznia ta promcja trwa ? Bo pierwszy raz slysze aby w Cyfrze+ byly 13 miesieczne umowy. Zawsze byly 12 i 18 miesieczne umowy.

 

Powiedziala ze do konca stycznia, i ze umowa na 13 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgadza się 8) Od 1 stycznia obowiązują przy promocjach umowy na 13 i 18 miesięcy 8)

 

Nie ma już zniżki 10% na PZ (zachowują ją tylko osoby które podpisały PZ przed 31.12.06)

 

Teraz podpisując umowę klient dostaje 3000 pkt do Złotego Plusa :(

 

Promocja trwa do odwołania, czyli tak naprawdę dokładnie niewiadomo do kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego piszą, że promocja -25% jest na 12 miesięcy ? W jakim przypadku ona istnieje ?

 

Bo Wy wspominacie tylko o 11 miesiącach.

 

 

A swoją drogą. W Multimediah do końca roku była promocja:

2 miesiące za 1 zł a reszta za 42,90 (lub 43,90 niepamiętam :D) za pakiet najwyższy (Komfort) i do tego Canal+. Umowa na 12 miesięcy.

Czyli średnio miesięcznie wychodziło niecałe 37 zł/miesiąc

 

Teraz już takiej promocji nie ma... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze niema juz tego 10% za polecenie zaplaty. I tez ceny za oplate z gory za 12 miesiecy sa malo atrakcyjne zeby sie na nie decydowac. Wiec w styczniu troche slabsze promocje bo i brak dodatkowego 10% ulgi za usluge Polecenie zaplaty i takze niema dekoderow za 1 albo 99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...