Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja posiadam pakiet komfortowy . Umowa kończy mi się jakoś w kwietniu to dzwonią do mnie po kilka razy dziennie. Jak dzwonią to odbieram i przedstawiają mi ofertę, a ja mówię iż dzwoniło już kilka osób z propozycją i dla mnie to jest zbyt drogo. Za komfortowy + canal plus na 18 miesięcy dostałem propozycje za około 65 zł. Ja odrazu mówię, że dziękuje i mam zamiar zerwać umowę gdyż np w n-ce mogę mieć wszystko za 48 zł . To powiedzieli, że zadzwonią z ciekawszą ofertą xD, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rezygnuje z cyfry ale puki co nie warto wiązać się ani z n-ką ani z polsatem.

Myślę że jesienią wszystkie trzy platformy pokarzą swoje pazurki i znów powalczą o klientów.

Obecnie mamy taką sytuację że jakiejś połowie klientów cyfry kończą się umowy i cyfra postanowiła

zawalczyć o duże abonamenty a nie o klientów.

Pozostałe dwie platformy też nie wysilały się z wiosenną promocją bo liczą pewnie na rozgoryczonych klientów cyfry.

Myślę że wszyscy się przeliczą i jesienią może być bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od godzinny 9 wraca stara promocja z grudnia 2009,więc szturmujcie infolinie.Bo ilość zestawów ograniczona,chcesz Kupić Cyfrę i przedłużyć umowę dzwoń.To jest prawda nie fikcja.Jedyny moment Cyfra może w każdej chwili wycofać ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

od dzisiaj Cyfra+ uruchamia WIELKANOCNE DOŁADOWANIE - WD24

 

- Komfortowy+ w cenie 49,90 przez cały okres minimalny

- MULTIROOM - za 0 zł przez cały okres minimalny

- dekoder PVR - za 0 zł - bezpłatne użytkowanie

- opcje HBO - za darmo przez 24 miesięcy

- wszystkie opcje HD - za darmo przez 24 miesięcy

- opcje FILMBOX - za darmo przez 24 miesięcy

- opcje HBO DIGITAL - za darmo przez 24 miesięcy

 

link:

 

http://u.poczta.o2.pl/?cmd=getpart&link ... VpmnLlAgZk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się potwierdziło już zamówiłem zestaw przez infolinie,dobrze ze usłyszałem nową reklamę Cyfry+,Oferta ważna tylko przez Infolinie Sprzedażową

 

Tutaj macie link http://www.cyfraplus.pl/_pro_infolinia-pro.html

Najlepsze Wielkanocne doładowanie Komfortowy z Canal+ i Filmbox za darmo przez cały okres umowy HBO przez 5 miesięcy,multiroom gratis,kanały HD gratis.Abonament 49,90zł.

 

Jak ktoś nie wierzy niech zadzwoni a się przekona niedowiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dobrze ze usłyszałem nową reklamę Cyfry+....

Najlepsze Wielkanocne doładowanie Komfortowy z Canal+ i Filmbox za darmo przez cały okres umowy HBO przez 5 miesięcy,multiroom gratis,kanały HD gratis.Abonament 49,90zł.

a napiszesz gdzie usłyszałeś ta reklame ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ... dzisiaj pewnie będą niesamowite promocje

 

p.s.

ale może warto sprawdzić czy tak nie będzie, w ubiegłym tygodniu konsultant dzwoniący nie mógł mi zaoferować nic akceptowalnego, ale prosił abym wstrzymał się do 1 kwietnia i podał numer na który mam zadzwonić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem związany niejako z promocjami (światecznymi) - zadzwoniłem 2-3 tygodnie temu celem odłączenia promocyjnego HBO (z automatu też 'premium HD') od kwietnia i wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że dalej mam dostęp do tych stacji o_x To jest normalne i zawsze mają taki poślizg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coście myśleli dziś taki wyjątkowy dzień a cennik Cyfry,to podbiega ale pod czarny humor niestety :roll: ,Grudzień tuż tuż :mrgreen: .Czy kiedyś doczekamy Cyfry,bez wad.Ileż tych komentarzy czy jedno można odłączyć od drugiego,a wystarczyło napisać dobry regulamin dla Polaka,nie Francuza.A regulamin Cyfry jest Chyba przetłumaczony przez Google Translator z Francuzkiego :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem związany niejako z promocjami (światecznymi) - zadzwoniłem 2-3 tygodnie temu celem odłączenia promocyjnego HBO (z automatu też 'premium HD') od kwietnia i wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że dalej mam dostęp do tych stacji o_x To jest normalne i zawsze mają taki poślizg?

Nie bój, nie bój, wyłączą Ci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...