Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze cos w stylu "kanal niedostepny bla bla bla...".. Sprawdzalem na stronie ICA i faktycznie mi pan sprzedawca nie aktywowal.. Ani digitala ani filmboxow.. Ale jutro to z nim zalatwie :P (mam przynajmniej taka nadzieje :().. Juz teraz nie wiem jak jest z tym 48h, ale skoro mam tyle czasu, to do jutrzejszego wieczora mam jeszcze czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź i walcz o swoje. Ja miałem podobny problem rok temu :) Nie aktywował mi wszystkiego co chciałem , a kupiłem 200 km od domu :smile: także po wielu prośbach i namowach umówiłem się z nim telefonicznie, żeby starą umowę anulował, zrobił nową umowę, a ja za tydzień przyjadę i podpisze. Na początku nie chciał się zgodzić bo pewnie bał się, że nie przyjadę i miałby kłopot. (Ale w sumie ze względu na błąd faceta w punkcie nie miałem wszystkich pakietów i tym go przekonałem). Także zachowałem się honorowo i przyjechałem po tygodniu podpisać 8)

 

Teraz nie żałuje bo wykorzystałem ofertę promocyjną w całości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orange sport w grudniu to "musztarda po obiedzie" bo juz po sezonie pilkarskim :(

 

W grudniu będą rozegrane dwie pierwsze wiosenne kolejki Ekstraklasy, tj. 16 kolejka (5-6 grudnia) oraz 17 kolejka (12-13 grudnia). Oprócz tego będą jeszcze transmisje live meczów ligi francuskiej, ligi portugalskiej oraz Młodej Ekstraklasy. Dodatkowo można będzie zobaczyć m. in. żużel, tenis, siatkówkę oraz koszykówkę.

Tak więc moim zdaniem w związku z "darmową ofertą OS" Cyfry+ w grudniu to abonenci pakietu komfortowego nie będą mogli narzekać. A jeśli ktoś uważa, ze to jednak "musztarda po obiedzie" to proponuję mu wykupić już teraz opcje C+ oraz OS, a wtedy już na pewno narzekać nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu wprowadzili opcję dekoder SD w oczekiwaniu na PVR, czyli jak ktoś chce się załapać na darmowego PVRa do 10.11. a nie może nigdzie znaleźć dekodera, to może podpisać z tą opcją i wtedy, jak tylko będą PVRy, czyli pewnie po 10.11. będzie mógł wymienić SD w Centrum Cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy ktoś jeszcze czeka na grudniową promocję, czy tylko ja zostałem. Wypowiedziałem umowę, z końcem listopada upływa okres wypowiedzenia, zaproponowano mi: 50% podstawowy i canal+ przez 11 m-cy umowa na 13 m-cy, nie wiem co robić, może potarguje się o dekoder pvr i kanały hd. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy ktoś jeszcze czeka na grudniową promocję, czy tylko ja zostałem. Wypowiedziałem umowę, z końcem listopada upływa okres wypowiedzenia, zaproponowano mi: 50% podstawowy i canal+ przez 11 m-cy umowa na 13 m-cy, nie wiem co robić, może potarguje się o dekoder pvr i kanały hd. Co o tym myślicie?

 

Ja też czekam...

Nawet jeszcze do nich nie dzwoniłem.

Jeśli nie proponują 0 zł za wynajem pvr + HD gratis do tego co napisałeś to nie ma wyjścia - trzeba rozwiązywać i brać nową umowę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu czeka na przedświąteczne promocje. Uwierz, nie zostałeś sam, nie jesteś osamotniony w tym przypadku. :wink: Na twoim miejscu zaproponowałbym Cyfrze własne warunki, jeszcze korzystniejsze (np. właśnie PVR i pakiet HD). Jeżeli na nie się nie zgodzą, poczekałbym do grudnia i nie przedłużał umowy. To co Ci teraz oferują prawie na pewno będzie na święta i pewnie jeszcze dorzucą coś (HBO?) na 4 miesiące za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ nikt nie dał mi jeszcze odpowiedzi jeszcze raz wklejam moje pytanie bo chyba nie zauważyliście tego co napisałem wcześniej :lol:

 

Mam pytanie odnośnie opcji Canal+ w pakiecie powitalnym, bo kuzyn chciałby wziąć Cyfrę i chciałby jak najmniej płacić. Nie wiem co mu doradzić, czy przy pakiecie powitalnym jest jeszcze opcja wzięcia C+, a jeżeli tak to czy objęte jest to jakąś promocją. A może ma wziąć jakiś inny pakiet? Zależy mu na zalożeniu cyfry przed 29 listopada tak żeby zdążył obejrzeć derby Europy Real- Barcelona. Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmie tą obecną promocję cyfry+ na pakiet powitalny to dostanie -50% zniżki na abonament przez 9 mies. ( umowa na 13 mies. ), to dostanie tylko dekoder SD na bezpłatne użytkowanie i jedną opcję PREMIUM np. CANAL+ na 4mies GRATIS. Tyle :)

 

Ja mam z kolei inne pytanie. Pamięta ktoś z Was ile mniej/więcej kosztowała cena anteny cyfry+ 80cm z weszłym roku w grudniu ?

I czy do odbioru kanałów HD będę musiał wybrać 80cm czy mogę wziąć 60cm ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będziecie pisać jak te wasze czekanie będzie na marne albo promocja do bani znaczy droższa dla was?

 

A czy cyfra jest jedyna platforma na rynku? Nka jeszcze nie wprowadzila swojej promocji swiatecznej...a z pewnoscia bedzie lepsza niz listopadowa.

 

@d107

 

80 cm kosztowala 98 PLN w listopadzie, nie pamietam ile w grudniu. Do odbioru kanalow HD nadaje sie antena 80 cm lub wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inne pytanie. Pamięta ktoś z Was ile mniej/więcej kosztowała cena anteny cyfry+ 80cm z weszłym roku w grudniu ?

I czy do odbioru kanałów HD będę musiał wybrać 80cm czy mogę wziąć 60cm ?

Pozdrawiam :)

 

Mam dokładnie takie samo pytanie. Jaka antena i jaki konwerter do HD?

 

Edit: Aha. Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili przed chwilą do mnie z C+, początkowo konsultantka przeprowadziła ankietę zadowolenia z usług i na koniec zaproponowała zniżkę 50% na HBO na 4 miesiące z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie.

Dodam że posiadam C+ w promocji grudzień 2008r (pakiet Komfortowy+ z Canal+), umowa na 13 miesięcy i jeszcze nie rozmawiałem w sprawie przedłużenia. Niestety nie była w stanie nic zaproponować w kwestii zniżki na kanały HD (interesowało mnie Premium HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem sie zapytać o parę rzeczy. Brałem cyfre(pakiet komf) w zeszłym roku w grudniu na 13 miesiecy umowa i kończy mi sie w styczniu. Chcę oczywiście wypowiedzieć umowe i wziać na początku grudnia nową w mam nadzieje jeszcze lepszej promocji świątecznej.

1. Kiedy w związku z tym najlepiej wypowiedzieć umowę i czy jeśli bedę miał wypowiedzianą to czy będę mógł wziać na siebie druga cyfre??

2. i czy mogę zrezygnować ze wszystkiego na te dwa miesiące (grudzień styczeń) tzn. zmienic pakiet na podstawowy wyłączyć c+ na ostatni płatny miesiąc i oddac dekoder pvr hd bo juz teraz płace za niego 20 zł/m. I czy w związku z tym dostanę zwykły dekoder na te dwa miesiące?

Poradźcie jak zrobić najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czym prędzej wyślij wypowiedzenie o rozwiązaniu umowy z końcem stycznia. jeśli nie będzie zaległości to drugą umowę na siebie podpiszesz, a gdyby były problemy to sprzedawca skontaktuje się już z C+ i poprosi ich o zgodę na podpisanie drugiej umowy przez Ciebie

2. możesz tak zrobić, jednak jeśli zechcesz mieć dekoder SD na te 2 miesiące to zapłacisz za to 10 zł./mc, ale skoro na początku grudnia podpiszesz nową umowę to nie widzę w tym sensu.

 

zacytuję to co już tu pisałem kilka dni temu:

najlepiej zrób tak:

- zadzwoń w listopadzie na infolinię i zmniejsz pakiet na grudzień i styczeń na podstawowy+ (zapłacisz za to jednorazowo 10 zł. czyli oszczędzisz na tym 12 zł.) i wyłącz na styczeń CANAL+ (oszczędzisz 29,90 zł.)

- dodatkowo na koniec listopada oddaj dekoder do punktu Cyfry i oszczędzisz na dzierżawie za grudzień i styczeń - 30 zł., o ile masz HD bez twardziela

- wyłącz też na grudzień i styczeń opcje HD

- w grudniu podpiszesz nową umowę i ewentualnie w styczniu zapłacisz podwójny abonament za obie umowy)

 

Oczywiście jak oddasz dekoder HD możesz poprosić o dekoder SD na ten czas, ale w sumie od 30 listopada do 2 grudnia powinieneś wytrzymać bez TV :> no i czasami warto poczytać to co już napisano na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...