Skocz do zawartości

Od ilu lat macie TV Satelitarną?


Katon
 Udostępnij

Od ilu lat macie TV Satelitarną?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Od ilu lat macie TV Satelitarną?

    • mniej niż 1 rok
      8
    • 1 rok-3 lat
      13
    • 3-6 lat
      15
    • 7-10 lat
      30
    • 10-15 lat
      26
    • więcej niż 15 lat
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierwszy raz styczność w satelitą miałem wraz ze startem Wizji TV

Nie pamiętam ile to już lat temu było...

Wizje wzięliśmy pamiętam że jakoś na samym początku jak tyko sie pojawiła... jeszcze pamiętam dekoder DSB 3010 czy jakoś tak:)

O ile mnie pamiec nie myli byl to wrzesien 1998r. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj poczatek z tv sateltarna to rok 1994. Wtedy to kupilem sobie pierwszy tuner z antena 80 cm + obrotnice. Oczywiscie wiadomo jak wygladal rynek telewizyjny w tamtych czasach jesli chodzi o kanaly Polskie. Nadawal tylko Polsat i chyba TV Polonia o ile dobrze pamietam ale mnie interesowaly glownie stacje radiowe ktorych szukalem na ronych kanalach telewizyjnych :D

We wrzesniu 1998 roku podpisalem umowe z Wizja TV no i tu byla zupelnie inna bajka. Wybor kilkunastu kanalow po Polsku to bylo to czego mi brakowalo.

No a do dzisiaj jestem jeszcze abonentem Cyfry+. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Od końca 2000 roku. Wizja TV, później tuner FTA, następnie Cyfra+... Cały czas coś mnie ciągnie do platform cyfrowych... Natomiast samo zainteresowanie tv sat trwa u mnie od 1998roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był rok 1991. Przeżyłem szok, kiedy na ekranie swojego telewizora zobaczyłem Eurosport, ScreenSport, MTV i jeszcze kilkanaście innych programów – wcześniej były tylko dwa z TVP (a w stanie wojennym jeden, bo "dwójkę" wyłączyli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Historia tv sat w moim domu . Ciekawe czy jeszcze u kogos aż tyle sie działo .

 

zestaw I : od lutego albo marca 1998 - tuner analogowy Uniden , czasza 90 cm na Hotbirda

zesatw II : od grudia 1998 - Wizja TV

Zestaw I : jesiemn 1999 -wymiana tunera analogowego uniden na tuner analogowy Unisat ( koszty naprawy unidena przewyższyły by jego wartość)

Zestaw II : kwiecień 2002r. -rezygnacja z ,,nowej'' Cyfry + ,kupno tunera analogowego do ,którego była dołączona czasza 80cm.POWRÓT DO ANALOGU

ZestawII : sierpień 2002 r. -przekierowanie powizjowskiej czaszy z Astry na Hotbirda

ZestawII : sierpień 2005 - wymiana tunera anlogowego na cyfrowego FERGUSONA AF 2818 SE

Zestaw I : grudzień 2005 - wymiana przerdzewiałej czaszy Unidena na czasze 80 cm ,która była dołączona do tunera analogowego

Zestaw I :styczeń 2006 r. - wymiana analogowego Unisata na cyfrowego Fergusona AF 2300 NC , ustawienie na Siriusa ,założenie zeza na Hotbirda

Zestaw I : Luty 2006 - założenie zeza na Amosa.

Zestaw I : Pażdziernik 2007 - uszkadza sie czasza 80cm , wymieniam ją na czaszę GLOBO 100 cm

Zestaw I : Czerwiec 2008 - zakładam zeza na Astre , moja czasza ma już 4 konwertery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od listopada "92r. jako trzeciu w blokach ale wypasioną. Tuner pace( działał 12 lat ), talerz 135cm, konwerter grundik ( działa do dziś ), siłownik i pozycjoner ( działaja do dziś ). Sąsiedzi zazdorścili, zasieg od 75e do 45W obecnie 90E-45W. Sprawdzenie całej orbity zajmowało co najmniej 8 godzin codziennie. Jak na kopernikusie 28,5E były niekodowane przekazy meczów I-ligi piłki nożnej dla c+ to w domu miałem pełno ludzi. Obecnie mam cyfrowy globo opticum 3000ts. Był też czas gdy miałem drugi zestaw tv-sat ale pojakmś casie ukradli mi antene bo była na wysokości 1 piętra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to od 2001 roku miałem Cyfrę+ (Pakiet komfortowy + Kino Polska) , a od 2007 roku posiadam Cyfrowy Polsat (Pakiet Familijny + Relax Mix + HBO). Do tego oglądam jeszcze kanały FTA z HB 13E

 

Nie żebym się czepiał, ale Kino Polska rozpoczęło emisję na przełomie 2003/2004 roku(o ile dobrze pamiętam) i chyba były inne pakiety w Cyfrze(złoty,platynowy itp.) Niech Ci będzie, że się pomyliło :D Widocznie musiałeś być baaardzo młody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...