Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na poniższych screenach dzisiejszy przekaz PSP 4 PPV w "Super HD". Takim przekazem kanałów PSP PPV można było cieszyć oko w UPC. Zresztą potwierdziliśmy tutaj parę dni temu, że tak UPC jak i C+ i PB korzystają z tego samego źródła tych programów, czyli przekazu satelitarnego realizowanego przez Polsat z tp. nr 130 i takie same efekty widzą odbiorcy satelitarni, kablowi i internetowi tych dostawców. Wina upchania przez Polsat jednoczesnej emisji 6 kanałów HD i 1 kanału 4K. Na szczęście trwało to do około 20:30, potem ktoś łaskawie wyłączył Eleven Sports 1 4K z tego samego tp. i jakość wróciła do normy.

Przez 3 ostatnie sezony Polsat serwował serwisy PPV tylko w HD, ale teraz po zmianach dostajemy jak widać lepsze "Super HD" 😅 A ja głupi myślałem, że w związku ze zmianami CP w PB tym roku doczekam się transmisji LM na jakimś chociaż jednym PSP 4K.

 

PSP4.png

 

PSP4-2.png

 

Dodatkowo jeszcze telefonem zrobiłem zdjęcie transmisji na telewizorze, żeby nie było że podkręcam na screenach efekty tej nieudolności Polsatu 😅

PSP4-foto.jpg

 

Edytowane przez kubus.kul
poprawienie dodania zdjęć
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W PBG jest marna jakość przez niski klatkaż. W C+ online jest dobrze.

 

Z tymi klatkami to jest wogóle pomieszanie z poplątaniem. Oglądając PSP1 na telefonie widzę 50 fps, momentami nawet wchodzi tzw. efekt soap opera, więc te 50 klatek na pewno jest. Na TV Samsunga z Tizenem jest 25 fps, tragicznie się ogląda. Na Android TV jest 50 fps, ale obraz co jakiś czas przycina. Natomiast najdziwniej jest na komputerze, niby widać 50 fps, ale obraz szarpie w dość niespotykany sposób. Jest np. 5 sekund normalnego obrazu w 50fps po czym 2 sekundy jakby było z 10 klatek i tak w koło macieju. Ciekaw jestem, czy jakoś to dopracują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, mingo napisał:

Z tymi klatkami to jest wogóle pomieszanie z poplątaniem. Oglądając PSP1 na telefonie widzę 50 fps, momentami nawet wchodzi tzw. efekt soap opera, więc te 50 klatek na pewno jest. Na TV Samsunga z Tizenem jest 25 fps, tragicznie się ogląda. Na Android TV jest 50 fps, ale obraz co jakiś czas przycina. Natomiast najdziwniej jest na komputerze, niby widać 50 fps, ale obraz szarpie w dość niespotykany sposób. Jest np. 5 sekund normalnego obrazu w 50fps po czym 2 sekundy jakby było z 10 klatek i tak w koło macieju. Ciekaw jestem, czy jakoś to dopracują. 

To sprawa się wyjaśniła. Jest szansa, że to naprawią i będzie tak jak w Ipla :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

PSP w Canal+Online (50 FPS , bitrate 8 Mb/s )

Przekaz jest zależny od tego , czy CP przykręci ES1 4K na swoim transponderze ;)

Wiadomo czy wczoraj coś przykręcili ES1 4K? Dało się oglądać Barcelona-Bayern na PSP1? Ja mam 40 calowego Rubina, więc wielkich wymagań nie mam, ale jak patrzę na wrzucane screeny to oczy wypalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiler napisał:

Czy na Canal+ Online jest lepsza jakość PSP niż na Polsat Box Go? Tak się zastanawiam czy wykupić dostęp, ale patrząc na komentarze to chyba szkoda kasy.

Bierz w C+ Online. W PBGO być może z czasem to dopracują, na razie jest loteria na jakim urządzeniu jest 50 fps. A nawet jeśli jest to i tak dość dziwnie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają mi na Evoboxie Polsaty Sport Premium 3-6. 1 i 2 normalnie śmigają. Na pozostałych dekoderach działają wszystkie Polsaty Sport Premium. Ponawianie uprawnień nie pomogło i sugerują mi w PB, że powinienem wymienić dekoder. Porażka jakaś i dziwna sprawa. Może tak być, że dekoder się popsuł i nie odbiera PSP 3-6? Czasami działają, ale dużo częściej nie. Pojawia się komunikat, że tego kanału nie ma w abonamencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ktoś to potem ogarnął i jakość na wszystkich 6 kanałach PSP była taka jak kiedyś. Tak jak pisałem jakoś po 20:30 to się stało. No może tak jak kiedyś nie do końca, bo mam wrażenie że oni teraz dzielą po równo pojemność na te 6 kanałów, a nie tak jak jeszcze w poprzednim sezonie, że więcej dostają PSP 1-2 Super HD niż serwisy PPV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkon napisał:

To wiem, dlatego zapytałem kogoś kto ma PC+ jak obecnie wygląda jakość PSP.

 

 

Tu masz odpowiedz na swoje pytanie :D

9 godzin temu, kubus.kul napisał:

Na poniższych screenach dzisiejszy przekaz PSP 4 PPV w "Super HD". Takim przekazem kanałów PSP PPV można było cieszyć oko w UPC. Zresztą potwierdziliśmy tutaj parę dni temu, że tak UPC jak i C+ i PB korzystają z tego samego źródła tych programów, czyli przekazu satelitarnego realizowanego przez Polsat z tp. nr 130 i takie same efekty widzą odbiorcy satelitarni, kablowi i internetowi tych dostawców. Wina upchania przez Polsat jednoczesnej emisji 6 kanałów HD i 1 kanału 4K. Na szczęście trwało to do około 20:30, potem ktoś łaskawie wyłączył Eleven Sports 1 4K z tego samego tp. i jakość wróciła do normy.

Przez 3 ostatnie sezony Polsat serwował serwisy PPV tylko w HD, ale teraz po zmianach dostajemy jak widać lepsze "Super HD" 😅 A ja głupi myślałem, że w związku ze zmianami CP w PB tym roku doczekam się transmisji LM na jakimś chociaż jednym PSP 4K.

 

PSP4.png

 

PSP4-2.png

 

Dodatkowo jeszcze telefonem zrobiłem zdjęcie transmisji na telewizorze, żeby nie było że podkręcam na screenach efekty tej nieudolności Polsatu 😅

PSP4-foto.jpg

 

 

2 godziny temu, vigoo napisał:

Ogólnie to całe "Super HD" jest już coraz mniej super. Przez cały mecz YB-MU na PSP1 (sat.), średni bitrate to już tylko 13,5Mb/s

 

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Dobrze kojarzę , ze ten kanał miał  na początku jak startował bitrate okolo 18 Mb/s ?

1 godzinę temu, vigoo napisał:

Zgadza się.

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...