Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim, którzy tak jak ja są znudzeni rozciąganiem na siłę seriali na 8 sezonów i wypatrują udanych miniseriali polecam kolejny taki krótki jednorazowy serial. Szwedzki "Mało prawdopodobny morderca" o prawdziwej historii zabójstwa szwedzkiego premiera i co najmniej dziwnego śledztwa. Skandynawowie to potrafią człowieka zainteresować historią opowiedzianą spokojnie, bez fabularnego sprintu i twistów co 10 minut. A przy tym o nudzie nie ma mowy.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 22:12, kamil2505 napisał:

Ja mam podobnie z serialem "Ozark". Zobaczyłem pierwszy sezon i jakoś za kolejny się nie mogę zabrać. Moim zdaniem te 10 odcinków to za dużo i akcja niepotrzebnie została rozwleczona. Kiedyś pewnie do kolejnych sezonów zasiąde, ale nie wiem kiedy. 

 

Jak zacząłem oglądać Ozark to trochę się przeraziłem. Odcinki po 60 minut a akcja dosyć powolna. Ale później oglądałem po 4 odcinki dziennie, tak mnie wciągneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/nowosci-netflixa-na-grudzien.html

 

Na szybko w grudniu między innymi nowy "Dom z papieru", "Zagubieni w kosmosie", "Wiedźmin", "Cobra Kai", "Titans", "Szkoła dla elity", będzie tez szósty sezon "Supermarketu", który niedawno dodał Viaplay.

Z nowych seriali dobrze zapowiada się koreańskie sci-fi "The Silent Sea".

 

Premiery filmowe to między innymi "Psie pazury" - dramat z Benedictem Cumberbatchem i Kirsten Dunst, świąteczna komedia "Wieczny singiel", dramat "Niewybaczalne" z Sandrą Bullock, komedia "Nie patrz w górę" z Leonardo di Caprio i Jennifer Lawrence. oraz oczywiście nagrodzony na festiwalu w Wenecji film "To była ręką Boga" Paolo Sorrentino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszędzie pojawiają się pozytywne recenzje II sezonu "Wiedźmina", ponoć dużo lepszy niż I.  Choćby tutaj https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,27891405,niesamowite-ile-henry-cavill-potrafi-wyrazic-jednym-hmmm.html#s=BoxMMt2

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz dramaty psychologiczne w kostiumach, to jak najbardziej godne polecenia. Akcja rozgrywa się w spojrzeniach i w westchnienach bohaterów. Jeśli jednak preferujesz kino typu "zabili go i uciekł", to lepiej odpuść.

"Psie Pazury" są od Jane Campion, więc jeśli znasz "Fortepian", "Portet Damy", "Holy Smoke" i ,Anioł przy moim stole" i podobały się Tobie powyższe tytuły, to oglądaj.

Ja ze swojej strony jestem zachwycony zdjęciami przyrody. Jak zawsze ta Pani nie zawodzi w warstwie wizualnej. Wszystko skąpane w pełnym słońcu. Rozkosz dla oczu.

Ale film podkreślam jest PSYCHOLOGICZNY, więc dla wielu może być nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo dużo oglądam, przeskakując z platformy na platformę. Są lepsze i gorsze produkcje, z tych polecanych przez innych, ale nigdy nie zaryzykuję stwierdzenia, że nie ma co oglądać.

Czekałam na drugi sezon Wiedźmina - już jest, dolby vision, dolby atmos przy polskim lektorze, można oglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...