Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Lupin" to bajeczka w stylu "Domu z papieru". Można obejrzeć i wciąga, ale im dłużej oglądasz tym więcej absurdów dostrzegasz. Szczerze to trochę też nie rozumiem zachwytów krytyków, bo podobne produkcje z reguły zostają zmieszane z błotem. Nie doszukiwałby się jednak tutaj teorii spiskowych, bo nie jest to ani pierwsza ani ostatnia produkcja w której opinie widzów i krytyków są rozbieżne.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

@Arkon

Ciekawe jaki serial oglądałeś... od pierwszych minut nauczyciel i dziewczyny w jadalni... :) Aby nie było że to jakiś problem...  bo jak pisałem staram się podsumować oceny krytyków tylko... :) 

Przyznasz jednak, że nie są to role pierwszoplanowe.

Też nie rozumiem tak wysokich ocen dla serialu "Lupin".

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaniac4K: Uważasz, że nie powinno się zachwalać filmów w których występują czarni ? Chcesz segregacji rasowej w kulturze by czarnoskórzy nie mogli występować ? Z ostatnich filmów, "Cząstki kobiety" - ani jednego czarnoskórego a film bardzo dobrze ocieniany.

 

Arkon: Z tym "Gambitem królowej" to jednak nie trafiłeś. W tym serialu było wiele scen z zawodów szachowych gdzie pokazywano mnóstwo czarnych pionków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rasheed napisał:

Cinemaniac4K: Uważasz, że nie powinno się zachwalać filmów w których występują czarni ? Chcesz segregacji rasowej w kulturze by czarnoskórzy nie mogli występować...


Jak włączasz się do rozmowy to proszę przeczytaj choć jedną stronę wpisów całą...

 

39 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

Moi najlepsi aktorzy są czarnoskórzy...

 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powtórz raz jeszcze bo nie znalazłem wyjaśnienia w Twoich wcześniejszych postach. A nurtuje mnie ciągle kwestia zarzutu, że w serialu "Lupin" gra czarnoskóry aktor. Gdyby grał biały to byłoby ok ? Napisz mi dlaczego to źle, że gra tam czarnoskóry aktor ? W "Nietykalnych" też nie powinien zagrać ? Wytłumacz proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rasheed przeczytaj sens wypowiedzi raz jeszcze... bo widzę masz problemy ze zrozumieniem...

Mój wpis był do tego że dziś przez poprawność polityczną, krytycy mają jak by inne odnośne co do oceny filmów i seriali a nie ja. Czyli tak jak napisałem - film jest poprawny politycznie to +10 do za[beep]istości... a jak nie jest poprawny politycznie to -20 do za[beep]istości... :) 

Sam wyżej napisałeś że nie rozumiesz zachwyty nad serialem "Lupin"... więc cię naprowadziłem. Teraz już wiesz o czym mowa?

Chodzi o recenzentów a nie o Mnie. Dla mnie to bez znaczenia... aby tylko mi z Mikołaja Kopernika nie zrobili czarnoskórego... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym serialu jest tak poprawnie politycznego ? Już się domyślam po ostatnim zdaniu o co Ci chodzi ale wypadałoby najpierw obejrzeć serial lub o nim poczytać przynajmniej a potem pisać takie bzdury. To nie jest serial o Lupinie.

 

A co do poprawności ... W "Nietykalnych" gra ten sam aktor, jako opiekun niepełnosprawnego białego. Czyli niemal czarny służy białemu. Idąc dalej, to jak pokazanie niewolnictwa. I jak ten niepoprawny politycznie serial bił takie rekordy oglądalności a krytycy też go chwalili. Jak to wyjaśnisz ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Debiutujący niedawno Lupin stał się jednym z najchętniej oglądanych seriali w ostatnim czasie. Od premiery został obejrzany przez 70 milionów osób, dzięki czemu przebił wyniki serialu Bridgertonowie (63 mln) oraz Gambitu królowej (62 mln). Lupin zajął pierwsze miejsce w Top 10 w wielu krajach, w tym USA, Polsce, Francji czy Niemczech."

https://upflix.pl/aktualnosci/wyniki-ogladalnosci-produkcji-netflixa-2021-01-23

 

Też obejrzałem "Lupina" i podobał mi się - nie jest to żadne arcydzieło, ale solidna, wciągająca rozrywka jak najbardziej :).

 

Jeśli chodzi o filmy to najwięcej widzów z grudniowych premier miało "Niebo o północy" (72 mln. widzów), potem "Randki od święta" (68 mln.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...