Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak najważniejszym kryterium pakietu jest jest jego jakość SD, HD, 4K i za to się płaci wyższy plan i to się nie zmieni jakość kosztuje najwięcej a nie liczba profili jakie są dostępne, każdy ma swoją politykę C+ daje dwa profile, HBO Max trzy, a Netflix w zależności od planu, ale jak by Netflix dał tylko 2 profile do 4K od początku istnienia to by nie było tematu że trzeb płacić za więcej profili w planie 4K. Było eldorado długie lata z dzieleniem się jednym kontem i dzielenie się kosztami, ale się skoczyło i trzeba płacić więcej, albo zrezygnować z oglądania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Stać mnie by zapłacić ale nie lubie płacić za cos z czego nie korzystam. 

Tak jest ze wszystkim, nie tylko z netflixem. Nikt nie ogląda w tv wszystkich kanałów za które płaci, nikt nie ogląda wszystkich pozycji w danym VOD, nie każdy wykorzystuje 100% zakupionego jadła etc etc. Też chciałbym wybrać sobie tylko te kanały które oglądam w PB a za resztę nie płacić ale tak się nie da niestety  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley840 napisał(a):

 Było eldorado długie lata z dzieleniem się jednym kontem i dzielenie się kosztami, ale się skoczyło i trzeba płacić więcej, albo zrezygnować z oglądania.

Nie wiem o jakim eldorado piszesz bo jak pisałem wcześniej nikt nigdy z mojego kanta nawet jednej pozycji nie oglądał. A nawet jak mi te dodatkowe urządzenia operator niejako wcisnął na siłę to powinna być możliwość ich udostępnienia komuś np z rodziny. Oczywiście jak ktoś ma chęć. I tak np zrobilem z C+online,PB GO,Skyshowtime. Tu jakieś chre akcje ktoś daje dodatkowe urządzenia za które się płaci a następnie je blokuje. Jeszcze tylko czekam ja będzie akcja że pojadę w delegacje mi mi zabblokuja konto które opłacam i sam z niego korzystam😂 Ale opowiadaj dalej jak to jest oferta dopasowana indywidualnie pod  klienta🤣

 

2 godziny temu, stanley840 napisał(a):

Powiem tak najważniejszym kryterium pakietu jest jest jego jakość SD, HD, 4K i za to się płaci wyższy plan i to się nie zmieni jakość kosztuje najwięcej a nie liczba profili jakie są dostępne

Jakoś wspomniane przez Ciebie HBO Max  czy Amazon nie chce dodatkowo za lepszą jakość😂 Choć niby ta jakość kosztuje najwięcej🤣 @Gizior89 akurat były czy nawet są oferty gdzie płaci sie za małą grupę kanałów tv i oferty takie nie zawojowały rynku😂 Widać ilu chętnych jest na dodatkowe paczki Premium. Większość woli duzo i tanio. Każdy ma swoja jakąś tam ofertę ustaloną według swojegoi widzi mi się i pisane że jest ustawiona pod abonenta jest śmieszne. Bo ustawiona jest tak by brać jak nawięcej i duzo płacić. A  przypadku treści sprzedawanych przez internet było tu duzo opowieści i bajek jak to będziemy płacić tylko za to za co chcemy. A prawda jest tak że oferta jest tak ustawina by cena była odpowiednia i wyvciągnąć jak najwięcej kasy. Taki Netflix z planem 4K jest dobrym przykładem o Viaplay to nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stanley840 napisał(a):

.... Było eldorado długie lata z dzieleniem się jednym kontem i dzielenie się kosztami, ale się skoczyło i trzeba płacić więcej, albo zrezygnować z oglądania.

Nic się nie skończyło. Jesteś w błędzie. Nadal można dzielić i oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Pawel said:

że nic się nie skończyło. Tylko tyle.

Na ten moment zostało mocno ograniczone i docelowo prawdopodobnie będzie skończone totalnie. Więc bzdurą jest Twoje "nic się nie skończyło", skoro dla użytkowników np apek w TV się skończyło bo mają zablokowany dostęp na współdzielonych kontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno ograniczone a "skończyło się" to jednak ogromna różnica. Bzdurą jest pisanie co będzie. Nikt tego nie wie. Dlatego skupmy się na faktach a nie na wróżeniu z fusów. Pomijam już kwestię, że nie wszyscy oglądają z "apek" w tv a to tych dotykają utrudnienia.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania widzę :)

Dla odbiorców netflix przez konkretne urządzenia dzielenie się skończyło i to fakt. Czy jest ich 5% czy 90% to nieistotne bo dla nich właśnie SKOŃCZYŁO SIĘ. Niemniej netflix zmienił podejście do dzielenia się kontem i jeśli ktoś nadal to robi wbrew ich regulaminowi to po prostu go łamie i nie widzę tutaj pola do chwalenia się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczył? Chciałbym tylko dodać, że zgodnie z regulaminem jeden użytkownik = jedno gospodarstwo. W wyższych pakietach pojawiła się możliwość odtwarzania na kilku ekranach jedncześnie, ale... o matko!... w ramach jednej rodziny. Czyli np. z dziećmi, a nie nie ze szwagrem z innego miasta. To, że ludzie kombinują, to nie wina Netflixa ale mentalności użytkowników

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, muza_tv said:

To, że ludzie kombinują, to nie wina Netflixa ale mentalności użytkowników

Absolutnie nie jest to prawda, bo dawno dawno temu netflix reklamował i zachęcał do dzielenia się kontem. Zmieniło się to jak zechcieli więcej dzięgów zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, muza_tv napisał(a):

Nauczył? Chciałbym tylko dodać, że zgodnie z regulaminem jeden użytkownik = jedno gospodarstwo. W wyższych pakietach pojawiła się możliwość odtwarzania na kilku ekranach jedncześnie, ale... o matko!... w ramach jednej rodziny. Czyli np. z dziećmi, a nie nie ze szwagrem z innego miasta. To, że ludzie kombinują, to nie wina Netflixa ale mentalności użytkowników

A jak mieszkam sam lub jestem bezdomny?😂 Płacę za coś i powinno to być teoretycznie wykorzystane. A i tak znając życie to ci co tu na forum najbardziej dbaja o te regulaminy to w rzeczywistości mają konta z sąsiadami z bloku obok🤣 Nie nie wina Netflixa bo każdy sie prosi o 4 konta🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje lepszy pakiet po to żeby można cieszyć się lepszą jakością obrazu i dźwięku na dzisiejsze standardy. Mało mnie obchodzi czy dają jeden profil czy 20. Kupuje się dla zawartości i jakości danego produktu. Druga sprawa jest ograniczenie usługi priorytetowo na Tv bo można oglądać w 4K a to generuje koszty serwerów które w tych czasach są drogie, sam nie dam rady oglądać czterech programów 4K na czterech Tv i statystyka im się zgadza. Natomiast Tablety, Telefony itp. to jest znikomy pobór danych w porównaniu z 4K na TV dlatego nie są zabezpieczone bo porostu się to nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, stanley840 napisał(a):

Ja kupuje lepszy pakiet po to żeby można cieszyć się lepszą jakością obrazu i dźwięku na dzisiejsze standardy. Mało mnie obchodzi czy dają jeden profil czy 20. Kupuje się dla zawartości i jakości danego produktu. Druga sprawa jest ograniczenie usługi priorytetowo na Tv bo można oglądać w 4K a to generuje koszty serwerów które w tych czasach są drogie, sam nie dam rady oglądać czterech programów 4K na czterech Tv i statystyka im się zgadza. Natomiast Tablety, Telefony itp. to jest znikomy pobór danych w porównaniu z 4K na TV dlatego nie są zabezpieczone bo porostu się to nie opłaca.

Proponuję wprowadzić plan za 100 zł z Super 4K z jeszcze bardziej podkręconą jakością jak w serwisie Sony Bravia Core z filmami w IMAX Enhanced.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie pamiętam żeby była wcześniej taka sytuacja. Pojawiła mi się plansza na telewizorze, że nie  należy do gospodarstwa domowego. Mogłem potwierdzić za pomocą smsa lub mailem. Wybrałem 1 opcję i Netflix ruszył. Wybiórczo tak wysyłają?

Z góry zakładają, że nie jestem właścicielem ? ;-) W. dodatku sam opłacam konto i z nikim nie współdzielę dostępu do niego.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na Windowsie wylądowała nowa aplikacja

 

Tak jak się obawiałem, ta rzekoma aplikacja to tylko PWA w najgorszym wydaniu (jeśli ktoś nie kojarzy - w 99,9% przypadków jest to najzwyklejszy serwis www otwierany w przeglądarce, taki skrót w menu prosto do strony) - obecnie jeszcze można od biedy ratować się wtyczkami - póki działają, ale wygląda na to że jedynym serwisem wspierającym 5.1 na PC pozostało wyłącznie HBO.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...