Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@LorDx z TV to Cię trochę poniosło 😁. Jak masz 2 mieszkania w których przebywasz, to nie będziesz przecież przewoził TV. Ja zrozumiałem, że wystarczy urządzenie przenośne przenieść na chwilę.

@ircios też mam zmienne IP. Wydaje mi się, że to bardziej będzie utrudnianie dzielenia przez Netflixa niż blokowanie. Pewnie jak IP się będzie często zmieniało, to nie od razu będzie trzeba ustawiać nowe gospodarstwo, pewnie dopiero po dłuższym czasie będzie jakaś weryfikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LorDx napisał(a):

Śmiać się chce, Netflix był cacy nagle jest bee :D, bo trzeba płacić a nie ściemniać, to ich serwis ich zasady, nie podoba się żegnamy.

Chyba każdy widzi że "płace to wymagam" się skończyło, podetrzyj sobie kasą 4 litery jak się nie podoba :D tak teraz będzie.

 

Działając na wolnym rynku musisz szanować klientów i respektować konkurencję. A Netflix właśnie nieźle wkurzył tych, którzy im uczciwie płacą.

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przy ustawianiu gospadarstwa poprosiło o weryfikację dodatkową na maila lub sms na telefon. Przyszedł link do kliknięcia. Wcześniej inny użytkownik ustawiał w innym mieszkaniu gospodarstwo i nie było tej dodatkowej weryfikacji. Czy to oznacza, że teraz Netflix ma już dwa różne gospodarstwa? Na telewizorze w Pomocy jest tylko napisane, że mogę korzystać na tym internecie oraz w podróży. Jak rozróżnić, jakie ma się gospodarstwa przypisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to śmieszy, jestem cebulakiem bo chce zrezygnować z Netflixa ? 😂 dla mnie interes stał się nieopłacalny (jak i dla większości)… także dziękujemy sobie i nie palimy za sobą mostów.

Netflixa mam rozrzuconego po rodzinie… powstała nowa polityka której nie akceptuje i się „rozstajemy”. Po co dodatkowo płacić (za kolejne konta) skoro zaglądam do serwisu, od czasu do czasu… tym bardziej w okresie letnim, gdzie wole pójść gdzieś na spacer lub wypić piwko w ogródku, niż kisić się przed telewizorem. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter chcąc dzielić konto z bratem, który się wyprowadził, to jednak nie do końca uczciwie z tym płaceniem.

W Hiszpanii stracili użytkowników, a nie subskrybentów, to zasadnicza różnica. Kanada pokazała, że w końcowym rozrachunku, takie działania zwiększyły Netflixowi przychody

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że masz całą rodzinę u siebie w domu. Ja nie uważam żeby to było nieuczciwe, ludzie podróżują, zmieniają miejsce zamieszkania i firmy takie jak Netflix powinny za swoimi klientami podążać a nie z nimi walczyć. Ich polityka jest absurdalna, fakty ekonomiczne mówią same za siebie. Stracili milion w dwa miesiące w Hiszpanii a mimi to nie zawahali się wdrażać swój głupi pomysł w kolejnych krajach Europy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sytuację że córka i syn studiują ja im płacę za wszystko i to nie jest jedno gospodarstwo? Według mnie jest bo to ja z żoną za wszystko płacimy, bo dzieci nie zarabiają a teraz nawet netflixa nie mogę im udostępnić.
 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jupiter napisał(a):

Dobrze że masz całą rodzinę u siebie w domu. Ja nie uważam żeby to było nieuczciwe, ludzie podróżują, zmieniają miejsce zamieszkania i firmy takie jak Netflix powinny za swoimi klientami podążać a nie z nimi walczyć. Ich polityka jest absurdalna, fakty ekonomiczne mówią same za siebie. Stracili milion w dwa miesiące w Hiszpanii a mimi to nie zawahali się wdrażać swój głupi pomysł w kolejnych krajach Europy. 

Już nie przesadzaj. Dają możliwość legalnego współdzielenia. Jeżeli dzieliłeś Netflixa tylko z bratem to za 9,99zł możecie nadal to robić. To ledwie więcej o 5zł "na głowę". Przy dzisiejszej inflacji to naprawdę tak ogromna podwyżka stanowiąca problem? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem doplaty tej dyszki do legalnego dzielenia konta to żaden problem. Sęk w tym, że majac konto np. Spakietowane w jeden rachunek z Canal+ nie mozesz tego zrobic (nie mozesz dodac dodatkowego uzytkownika)  i tu zostaje bez wyjscia - albo kupuje samodzielna subskrypce, albo rezygnuje. Mam nadzieje, ze to tez jakos rozwiaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

 ... Kanada pokazała, że w końcowym rozrachunku, takie działania zwiększyły Netflixowi przychody

Przecież o to im chodziło. Nie o zablokowanie dzielenia tylko pobieranie za to dodatkowej kasy. Teraz dzielący ma taniej niż niedzielący :D Na dodatek ci co nigdy nie dzielili jeszcze się z tego cieszą, że płacą więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jupiter napisał(a):

Działając na wolnym rynku musisz szanować klientów i respektować konkurencję. A Netflix właśnie nieźle wkurzył tych, którzy im uczciwie płacą.

A co ma do tego konkurencja ? To że  jesteś sprawdzany czy nie oszukujesz i nie obchodzisz regulaminów. Jak ktoś wymaga i egzekwuje bo ma narzędzia jest zły ?

Jak pozwala jest chwalony pod niebiosa. To jak mandatami, Policja łapie na gorącym jak oni mogli, jak ktoś zabija po pijaku gdzie oni byli.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał(a):

Nic nie musi. Zwłaszcza, że IP jest zmienne

IP zewnętrzne jednej sieci lokalnej jest takie samo, chyba że z wifi nie korzystasz :D dla zasady :D

 z mobilnymi tylko będzie problem,  ale z tv 70" nie będziesz biegał po rożnych sieciach :D

 

@atom2020: można i mieć 10 mieszkań, naciągasz jako kolejny modelowe rozumienie gospodarstwa do 2 rożnych lokalizacji, skasują cię w końcu po 9.90 o tak się to skończy.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jak by tylko Polacy oszczędzali. Dzielą na całym świecie. Bogatsi od nas.

 

A legalność i przestrzeganie regulaminów to temat rzeka. Jak ktoś nigdy nie ściągnął z sieci żadnego filmu czy empetrójki niech pierwszy rzuci kamieniem :D O legalnych programach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, 2PaC napisał(a):

czy każdemu pobierze te 10-20zl za kolejnych użytkowników czy nie...

Obstawiam, że raczej będzie blokowany dostęp a nie pobrane dodatkowo 10 zł, tak naprawdę bez wiedzy płacącego. Te 9,99 to będzie opcja a nie kara. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LorDx napisał(a):

IP zewnętrzne jednej sieci lokalnej jest takie samo, chyba że z wifi nie korzystasz :D dla zasady :D

 z mobilnymi tylko będzie problem,  ale z tv 70" nie będziesz biegał po rożnych sieciach :D

 

@atom2020: można i mieć 10 mieszkań, naciągasz jako kolejny modelowe rozumienie gospodarstwa do 2 rożnych lokalizacji, skasują cię w końcu po 9.90 o tak się to skończy.

To nie moje rozumowanie gospodarstwa tylko Netflixa, sami podali jak to ma działać jak masz 2 mieszkania. Trzeba będzie co jakiś czas autoryzować lokalizację urządzeniem przenośnym (przynajmniej tak napisali w pomocy, a czas pokaże jak to będzie działać i jak upierdliwe będzie).

Co do IP, to przy neostradzie jest zmienne. Przy korzystaniu z internetu mobilnego też, więc to nie jest jakiś margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie aktualne, teraz tylko wyłącznie  jedno gospodarstwo, to jedyna wiążąca definicja serwisu + dodatkowo płatni userzy

 

Netflix będzie sprawdzać połączenie z Wi-Fi w głównej lokalizacji raz na 31 dni. Każdy będzie musiał pamiętać, żeby w tym okresie przynajmniej raz otworzyć aplikację lub stronę Netflixa i coś obejrzeć.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...