Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w jednym gospodarstwie dwa tv dwa dekodery konsola każdego dnia weryfikacja kody pierdoły non stop dzieci dzwonią  żona ze nie mogą oglądać każdy swoje gospodarstwo ma w jednym domu az boję się izby skarbowej jak dojdą ile domów mam.I to za ponad dwie stówy na miesiąc z Canal+.Chore to.Jedno jest pewne do końca umowy i juz na następne dwa lata nie podpisze na Netflix umowy.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, aro napisał(a):

Ktoś z Was dostał na urządzeniu dane do zaktualizowania gospodarstwa domowego?


Tak... u moich znajomych już zablokowali wszystkie TV inne jak gospodarstwo. Na zablokowanym ekranie jest info o dodaniu TV do gospodarstwa i weryfikacja tego wysyłając SMS na numer przypisany do konta. Po kliknięciu na link w SMS wyskakuje okno o przypisaniu/zmianie gospodarstwa domowego (dopisanie urządzenia). Niby działa dalej normalnie...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem „podróżuję". Zapytali gdzie sobie życzę wysłanie kodu potwierdzającego : na email czy sms na telefon. 

Dałem sms co i tak jest na około ,bo sms-em przychodzi link i po wejściu w niego otrzymałem 4-cyfrowy kod. Przepisałem i działa.

Jak będą coraz bardziej uciążliwy to się zrezygnuje. Świat się nie zawali. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam na telewizorze komunikat, kuriozalne jest że jestem pod tym samym adresem co właściciel konta tylko korzystam z innego routera. Ciekawe jest że na smartfonie Netflix działa choć jest podłączony pod ten sam router co telewizor... cuda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to na smartfonach jak i na przeglądarkach w pc blokada nie działa. 

 

Dla Ciebie rada. Podłącz się do drugiego routera, odpal Netflixa na smartfonie. Później wróć na swój router i będzie działać też na tv :) 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zeusek napisał(a):

Też mam na telewizorze komunikat, kuriozalne jest że jestem pod tym samym adresem co właściciel konta tylko korzystam z innego routera.

Co jest kuriozalne jeśli korzystasz z innego/osobnego łącza internetowego niż właściciel konta, wziąłeś to pod uwagę?

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poniekąd racja tylko że logując się do routera właściciela nic to nie zmienia i nadal mam blokadę na Netflix. Blokują podobno po IP ale to chyba jeszcze inaczej działa... bo dlaczego smartfony działają jak i logowanie przez przeglądarkę na telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2023 o 14:48, Zeusek napisał(a):

To poniekąd racja tylko że logując się do routera właściciela nic to nie zmienia i nadal mam blokadę na Netflix. Blokują podobno po IP ale to chyba jeszcze inaczej działa... bo dlaczego smartfony działają jak i logowanie przez przeglądarkę na telewizorze.


Tutaj masz tabelkę możliwości ustawienia routera. Miałem podobny problem u mojej znajomej bo dekodery Canal+ nie komunikował się z miedzy routerami. Chodzi o to aby router główny przez DHCP nadawał nr IP i powinno śmigać (Access Point). Zobacz który tryb jest dla ciebie odpowiedni i musi ruszyć. Dziwne tym bardziej bo oni biorą zewnętrzne IP... ale może też być jakaś blokada na MAC adres routera. Możesz też spróbować sklonować MAC adres routera.

3bd316b04d475.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...