Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że z tego co bynajmniej sprawdzałem ten mecz z 31 marca 2019 roku(Wisła Kraków - Legia Warszawa) "pokryje się" bynajmniej w jakiejś części z wyścigiem F1 o GP Bahrajnu(który będzie transmitowany w TVP Sport). Stąd zapewne dlatego tego meczu nie będzie w kanale linearnym: TVP Sport.

 

W nawiązaniu i dodatku do tego mojego postu: https://forum.satkurier.pl/topic/261-tvp-sport/?do=findComment&comment=1457260:

"[...] a we wtorek razem z Paczuską nie zgodzili się na podpisanie przez firmę umów reklamowych dotyczących transmisji sportowych. [...]"

Źródło cytatu: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ekstraklasa-transmisje-tvp-sezon-2018-2019-ktore-mecze-kiedy-gdzie-ogladac

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiler napisał:

Polaczkowatość +10. Można obejrzeć mecz za darmo, ale i tak źle, bo nie taki jaki sobie wymyśliłem. Brawo.

 

To, że pokażą klasyk Wisła-Legia to zrozumiałe, ale jeśli co kolejkę będą pokazywać Legię to będzie to trochę słabe. Mam nadzieję, że od 29. kolejki będzie większa różnorodność w wyborze meczów.

Edytowane przez sailor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kiler napisał:

Polaczkowatość +10. Można obejrzeć mecz za darmo, ale i tak źle, bo nie taki jaki sobie wymyśliłem. Brawo.

Polaczki właśnie będą się cieszyli z wszystkiego co za darmo. Kulą w płot.

Jestem kibicem Lechii, więc po prostu mnie zdziwiło, że nie ma meczu na szczycie w piątek o 20.30. Lider i 3 drużyna Ekstraklasy. A Legii nie lubię.

Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gregor111 napisał:

Polaczki właśnie będą się cieszyli z wszystkiego co za darmo. Kulą w płot.

Jestem kibicem Lechii, więc po prostu mnie zdziwiło, że nie ma meczu na szczycie w piątek o 20.30. Lider i 3 drużyna Ekstraklasy. A Legii nie lubię.

Tylko tyle.

Tylko, że to nie jest oferta kierowana do wymagającego klienta, który pasjonuje się Ekstraklasą. Wiadomo, że taki ma wykupiony Canal+ i Eurosport. Chyba dobrze, że coś jest za darmo i taki Januszowy fan ESA jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gregor111 napisał:

Polaczki właśnie będą się cieszyli z wszystkiego co za darmo. Kulą w płot.

Jestem kibicem Lechii, więc po prostu mnie zdziwiło, że nie ma meczu na szczycie w piątek o 20.30. Lider i 3 drużyna Ekstraklasy. A Legii nie lubię.

Tylko tyle.

Zapewne dlatego dziwi cię wybór. Dla mnie jest on akurat jak najbardziej słuszny. Mecz Legii z Wisłą w Niedzielę o 18 przyciągnie więcej osób niż starcie Lechii z Piastem w Piątek o 20:30 i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. Co więcej, dla mnie jako dla postronnego widza ciekawiej zapowiada się starcie aktualnego Mistrza Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niektórzy tego chyba nie rozumieją, tak samo jak z F1 . TVP Sport to nie jest konkurencja dla kanałów płatnych, to zupełnie inny target widzów, widzów którzy lubią sport ale tylko wtedy kiedy jest dostępny za darmo. To nie jest zbyt wymagająca grupa.

 

Fakt nikt nie lubi Legii a jej mecze z Realem oglądało więcej osób niż finały LM, tylko finał BVB - Bayern więcej. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zainteresowaniem sponsorów to trochę taka bajka, bo poza SKP to będzie średnio ale na szczęście obecni politycy rozumieją, że sport to też wychowanie. Tak naprawdę mecze w TVP to będzie zwrot kasy dla PKO które sporo zainwestuje w ESA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mecze nie będą od 45 minuty? 

Mam nadzieje, że będą tam różne mecze. Nie tylko Legii. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba każdy z piszących ma płatne kanały sportowe i te prawa nie są dla niego atrakcyjne. Jednak z punktu widzenia kanału TVP SPORT te prawa podnoszą jego atrakcyjność. Choć przydałyby się atrakcyjne prawa na wyłączność ,a nie budowanie oferty na sublicencjach. Dla mnie świetna wiadomość,że mecz Wisly z Legią sobie obejrzę komfortowo w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Atrakcyjne prawa sportowe z budżetu, nie dziękuję.  Wolę płacić samemu,  a nie liczyć na "darmochę"  od państwa. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

 

6 minut temu, Patjyk napisał:

To sobie płać. Kogo to interesuje?

Interesuje tych co płacą podatki i nie wymagają atrakcyjnego sportu od darmowego kanału.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Interesuję się sportem i także od publicznego nadawcy oczekuję zaspokojenia moich potrzeb w tym zakresie. Dlaczego fan sportu płacąc abonament RTV ma nie wiem oglądać same opery czy seriale obyczajowe ? 

Nie było by nic ciekawego do oglądania - beznadziejny kanał, mają atrakcyjną ofertę - jeszcze gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, wislok napisał:

Dlaczego fan sportu płacąc abonament RTV ma nie wiem oglądać same opery czy seriale obyczajowe ? 

 

Dlaczego, fan sportu nie płacący abonamentu RTV, płaci podatki z których TVP dostaje teraz dotacje ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mocnym przeciwnikiem obecnej propagandowej TVP, natomiast uczciwie muszę przyznać, że jedna dziedzina, w której się sprawdzają to sport. Prawa sportowe wyglądają naprawdę dobrze. Jutro w TVP Sport od godz. 6 rano (transmisja mś w łyżwiarstwie figurowym) aż do późnej nocy - NHL są prawie same transmisje na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@gregor111, ty czy ja jesteś mocno przeciwny i na nich nie zagłosujesz. Ale ten kto jest z ich elektoratu w ramach podziękowania to zrobi.

To jest kiełbasa wyborcza nic innego.  Nie zakłamujmy  rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...