Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP to tuba jak za PRL i Januszom musi dawać wszystko na co mają ochotę bo władza musi się podobać.

I masz rację że nie powini tego robić ale zrobili..i nie powinni wielu innych rzeczy robić a zrobili..i co im zrobisz?

Robią na co mają ochotę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już doczytałem tweet Pana Marka. " Niemożliwe stało się realne", kurcze za pieniądze wszystko jest realne, kiedy on to zrozumie. Oni naprawdę mają takie wrażenie, że to tylko ich zasługa, że dotychczas nic nie było możliwe, oni przyszli i zobaczcie. Ja już po prostu nie mogę. Mając drobny miliard to oni nawet Premier League mogą kupić i będzie " najlepsza liga na świecie dla każdego Polaka, niemożliwe stało się realne". To jest naprawdę tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt optymistycznie byś chciał @bartas_20 ale sukces ma wielu ojców. Gdyby to załatwili drogą wymiany za inne prawa to można uznać za sukces. Kupować coś za nie swoje pieniądze i w dodatku w wersji niby PREMIUM to trochę mydlenie oczu. Jeśli tam swoje do powiedzenia miał Polsat to pewnie nie były to łatwe negocjacje.  Podobnie odbieram sytuacje z kupnem meczu Ekstraklasy. Wydane mnóstwo kasy a mają być mecze 3 wyboru?  Zarówno prawa do Ekstraklasy jak i F1 tylko na papierze wyglądają na sukces. Jak to będzie w praktyce wyglądało dowiemy już jutrzejszego poranka. Obawiam się kompromitacji i ostatecznych wyników - pieniądze wtopione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MartinFC napisał:

Jak to będzie w praktyce wyglądało dowiemy już jutrzejszego poranka. Obawiam się kompromitacji i ostatecznych wyników - pieniądze wtopione.

 

Jutro o takiej godzinie to wielkich wyników nie ma  się co spodziewać ,ale w następnym wyścigu o lepszej porze widownia zapewne będzie wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mad85 napisał:

Nie jest, znacznie więcej dzieje się w Pit Stop-ach. Mówimy tu o perspektywie laików a nie fanów tego sportu. O tych którzy to włączą dla Kubicy, Polaka a nie o tych którzy interesują się F1. I to dla nich TVP Sport to kupiła. 

 

Na Pit Stopach obecnie nie dzieje się nic ważnego. Czasy kiedy od tego kto szybciej zmieni koła i zatankuje samochód odeszły w niepamięć wraz z zaprzestaniem dolewanie paliwa podczas wyścigu. Dziś różnice są tak minimalne, że wpływ na wyścig jest w zasadzie sprawą marginalną.

Porównanie do kolarstwa też jest totalnie chybione, bo tam np. najwięcej dzieje się w końcówkach. Przekładając to na te kuriozalne prawa F1 w TVP to pokazywaliby oni cztery godziny kolarskiego etapu, a dajmy na to końcowe 50 kilometrów nie wchodziłoby do ich praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kingofsouth napisał:

Kiełbasa wyborcza ,nic ponad to. Chcesz Polaka w F1 odpalisz od początku. Przy takim bolidzie to po 40 minutach Orlenu, może już nie być w wyścigu.

I co powiesz wszystkim patriotom czekającym na tego Kubicę??? Tej decyzji nie da się obronić. To nie są małe pieniądze za takie PREMIUM.

Nie, większość osób ogląda sport bo akurat leci w darmowej TV.  To samo możesz powiedzieć o MŚ w piłce, LM czy przede wszystkim IO które z punktu widzenia finansowego nie opłacają się kupować przez TVP.  Mylisz targety,  dla takich ludzi to nie ważne, oni włączą F1, skoki, lekkoatletykę itd tylko dlatego, że jest za darmo i dla nich te 45 minut jest bez znaczenia bo nie jest to wymagająca grupa fanów sportu która ma dostęp do tematycznych kanałów sportowych.  Do sportu w otwartych kanałach zawsze się dokłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartas_20 napisał:

Już doczytałem tweet Pana Marka. " Niemożliwe stało się realne", kurcze za pieniądze wszystko jest realne, kiedy on to zrozumie. Oni naprawdę mają takie wrażenie, że to tylko ich zasługa, że dotychczas nic nie było możliwe, oni przyszli i zobaczcie. Ja już po prostu nie mogę. Mając drobny miliard to oni nawet Premier League mogą kupić i będzie " najlepsza liga na świecie dla każdego Polaka, niemożliwe stało się realne". To jest naprawdę tragiczne.

@bartas_20 to nie miliard na TVP ,a na media publiczne, czyli TVP , Polskie Radio i ośrodki regionalne Polskiego Radia , które są osobnymi spółkami , TVP ma mieć z tego miliard 200 mln zdaje się 792 mln zł.  Inna sprawa,że Jacek Kurski jako Prezes TVP jest skuteczniejszy w zabiegach o pieniądze od rządzących od poprzedników. Dla mnie to znacząca różnica,że teraz mam np. 1 mecz w kolejce w TVP,a nie tylko finał LM, dla mnie to ogromna różnica,że ja nie mający żadnej płatnej TV mam TVP Sport w Naziemnej Telewizji Cyfrowej i jest co na nim oglądać od poniedziałku do niedzieli. Wolę by coś było chociażby na dwóch kanałach niż nie było wcale jak MŚ w siatkówce w 2014 r.

@bartas_20 i jeszcze jedno-- Wszystkiego za pieniądze się nie kupi, za pieniądze nie wszystko jest realne,  zdrowia nie kupię, będę się męczył ze swoją niepełnosprawnością do końca życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Falcon, to czym jest ten zakup? Promocją Kubicy?Promocją F1 w otwartej TV? Promocją prezesa?  Promocją czego, możesz mi to nakreślić?

F1 nie ogląda się od środka wyścigu, czy to tak trudno zrozumieć?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport w dvb-t do tego dodali Ligę Mistrzów, Ekstraklasę i F1. Co z medialnych sportów mogli innego dodać? Kibic chciał elitarnych rozgrywek klubowych - ma. Chciał rodzimą ligę - będzie. Chciał zobaczyć powrót Kubicy - dostanie. w Kwestii sportu w tv publicznej można powiedzieć żę podstawy są zepwnione.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
24 minuty temu, MartinFC napisał:

Chciał zobaczyć powrót Kubicy - dostanie. w Kwestii sportu w tv publicznej można powiedzieć żę podstawy są zepwnione.

Jesteś pewny, że dostanie? 45 minut to sporo czasu.

Jakie podstawy? Jeśli chodzi o mnie  to ja  nic nie chcę w TVP Sport dvbt. Za premium sport trzeba płacić.

Oczekuję , że rządzący nie będą nic mi  zabierać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Ci zabierali i zabierać będą,aby dziecko wierzy że mniej będą zabierać XD

A już w temacie to trochę lipa dla fanów F1,ale kto jest zainteresowany Formułą to i tak ma Eleven,ja tam nie lubię F1 i oglądać nie będę no,ale na pewno oglądalność będzie niezła w TVP SPORT,nawet jeśli będą to urywki z wyścigu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kingofsouth napisał:

Jesteś pewny, że dostanie? 45 minut to sporo czasu.

Jakie podstawy? Jeśli chodzi o mnie  to ja  nic nie chcę w TVP Sport dvbt. Za premium sport trzeba płacić.

Oczekuję , że rządzący nie będą nic mi  zabierać.   Socjal jest dobry dla tych co siedzą w domu i nie chce się im iść do pracy.  To oczywiście moje zdanie. 

Dostanie Kubicę, wszak trudno by do końca roku nie wyjechał...

Podstawy zainteresowania sportem przez leniwców, którym trzeba to podać.

Socjal ma to do tego, że wyrównuje dół. TVP Sport w dvb-t nie jest dla osób które go posiadały. Szczególnie dla tych, którzy mają chyba wszystko co się da (Eurosport playera nie widzę). Kto chce Premium kupi Eleven, kto w tym czasie gra na smartfonie temu tvp sport wystarczy. Ten deal nie jest dla tych, którzy interersują się F1 - fani tego sportu od początku mają dostęp do Eleven. Ten deal, jest dla tych, którzy szukają okazji do narzekania na Orlen i Kubicę. TVP liczy że Ci, którzy tematu nie znają, nie są na bieżąco włączą wyścig. Że nie mający dostępu do F1 się zainteresują. Rzeczywistość jest inna, trzeba być świadomym tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...