Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak ;). Choć pokazywanie wyścigu od 45 minutej to kuriozum, chyba, że chodzi tylko o aplikację, a w TV będa całe bo zdanie można rozumieć dwojako..

 

http://sport.tvp.pl/41761883/formula-1-tvp-sport-robert-kubica-williams-transmisja

 

 

Cytat


Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej od 45 minuty. Tylko w ten sposób TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Eleven..... strzał w kolano tym ruchem.

Nie dość , że brak na ich stronie transmisji 4K to teraz jeszcze TVP będzie miało F1.

Brawo panie Kurski za to, choć nie jest mi z panem po drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bugmenot napisał:

A jednak ;). Choć pokazywanie wyścigu od 45 minutej to kuriozum, chyba, że chodzi tylko o aplikację, a w TV będa całe bo zdanie można rozumieć dwojako..

 

http://sport.tvp.pl/41761883/formula-1-tvp-sport-robert-kubica-williams-transmisja

 

 

Jak dla mnie wszędzie od 45 minuty. Gdyby było z kropką a nie z przecinkiem to wtedy można to traktować jako osobne treści:

Wszystkie wyścigi będą transmitowane w TVP Sport. Na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej od 45 minuty.

 

A jest jako ciągłość więc dla mnie wszystkie 3 opcje od 45 minuty:

Cytat

Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej od 45 minuty. Tylko w ten sposób TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to sformułował "Wszystkie wyścigi będą transmitowane od 45 minuty w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej", ale jest zapewne tak jak napisałeś :).

To teraz tylko czekać na ekstraklasę pokazywaną od drugiej połowy i tym podobne "kąski" :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się już do tego, że w Polsce nawet dla Polaka "polski to trudna jezyk". Musimy czekać na wyjaśnienia dyrektora bo ciężko się domyślić jak to będzie wyglądać ;-)

 

Kurski na Twitterze:

Cytat

Mamy to! Robert Kubica w Formule 1, a F1 - w TVP przez cały sezon 2019! Studio przed GP Australii już jutro o 6.00 w TVP Sport, a po nim najważniejsze momenty rywalizacji. Zawrotna prędkość, efektowne wyprzedzania, ostatnia prosta, i wlk emocje. Sport premium w TVP. Bądźmy razem!

 

Te najważniejsze momenty rywalizacji to start bo potem z reguły to już gęsiego jadą.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bugmenot napisał:

Ja bym to sformułował "Wszystkie wyścigi będą transmitowane od 45 minuty w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej", ale jest zapewne tak jak napisałeś :).

To teraz tylko czekać na ekstraklasę pokazywaną od drugiej połowy i tym podobne "kąski" :D.

Serio zamierzają pokazywać wyścigi od 45 minuty? Przecież to jest parodia. :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wyglądać tak że wszędzie gdzie pokażą będzie to od 45 minuty czyli pewnie gdy Robert będzie frytki z colą przegryzał bo tym bolidem więcej nie osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, umek napisał:

Będzie wyglądać tak że wszędzie gdzie pokażą będzie to od 45 minuty czyli pewnie gdy Robert będzie frytki z colą przegryzał bo tym bolidem więcej nie osiągnie.

Kubica przecież do tej 45 minuty wyścigu nawet nie dotrwa. :D Więc nawet loga Orlenu widzowie TVP nie obejrzą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

1 minutę temu, lokam napisał:

Albo mieć dostęp do RTL a po 45 minutach przełączyć na TVP. 

Wybacz, o tym zapomniałem.  ;) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Marek Szkolnikowski mówił,że całe wyścigi są wykluczone w wywiadzie dla widzów opublikowanym 22 Lutego 2019 r.  . Wystarczy czytać to co użytkownicy wrzucają na forum i nie było by tego zdziwienia ,że od 45 minuty 

Cytat

Prawa do F1 posiada Eleven, którego większościowym udziałowcem jest Polsat. Mogę zdradzić, że trwają rozmowy... Z tego, co wiem Polsat jednak jest raczej zainteresowany zakodowaniem tych praw, pozyskaniem pieniędzy z płatnych pakietów i wzmocnieniem stacji Eleven. Dla nich oglądalności nie mają żadnego znaczenia. Liczą się tylko dodatkowe płatne pakiety i cyferki. Tu nie ma miejsca na misję, czysty biznes. Widzieliśmy to już podczas dużych sportowych imprez, do których prawa posiadał Polsat. I nie widzę w tym nic złego, taki model biznesowy. Dla Polsatu to idealna sytuacja, żeby zdyskontować powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. Najważniejsze są zyski i maksymalizacja przychodów. Więc po pierwsze: pytanie czy Polsat będzie chciał sprzedać te prawa? Po drugie: w jakim zakresie? Bo wiemy, że całe wyścigi są wykluczone, więc możliwe są rozmowy o ostatniej godzinie zawodów albo jakiejkolwiek formie retransmisji, co z kolei dla TVP nie ma sensu. Po trzecie: musi być odpowiednia cena, bo nie możemy dopuścić do sytuacji, w której Polsat za licencję do F1 płaci X, a od TVP chce 2X za bardzo ograniczone możliwości pokazywania tego produktu. 

https://sport.tvp.pl/41435865/dyrektor-tvp-sport-marek-szkolnikowski-o-f1-wisle-nowej-stronie-i-rozmowach-ze-skoczkami

 

Natomiast pytanie czy to się TVP opłaca i czy to TVP zapłaciło za tą sublicencję czy Orlen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gregor111 napisał:

Wiarygodność firm telemetrycznych współpracujących z TVP jest mniej więcej podobna co wiarygodność sondaży CBOS.

Po drugie, nie wiem jak można wierzyć człowiekowi, który wielokrotnie kłamał i który raz został nawet prawomocnie skazany za kłamstwo.

To nie żadna firma telemetryczna, a dane z dekoderów Netii , czyli firmy należącej do Cyfrowego Polsatu czyli Zygmunta Solorza. Jeśli ktoś tu kłamie znaczy,że Netia ,a nie prezes TVP Jacek Kurski. Można uznawać dane z Netii za niewiarygodne i nie oddające rzeczywistości jeśli chodzi o oglądalność kanałów jednak to nie dane , które sobie sam Kurski wymyślił tylko dostarczył mu je Netia nienależąca do Kurskiego i od niego niezależna. 

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

W takim razie dla kogo takie Premium jest kolego @wislok ?

Dlaczego mnie o to pytasz. Jedynie przedstawiłem wywiad zrobiony blisko miesiąc  temu z Szkolnikowskim, który mówił jak to właśnie może wyglądać. Przecież nie ja pisałem o premium. Od dawna mam wykupiony pakiet roczny Eleven i kompletnie nie zajmowała mnie kwestia czy jakiś inny podmiot będzie pokazywał F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...