Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do MŚ w skokach, to trochę zaskakujące że TVP tym razem nie pokaże kwalifikacji do konkursów mężczyzn ani skoków kobiet. Konkursu drużyn mieszanych też pewnie by nie pokazali, gdyby nie to, że wystartuje polska reprezentacja. W poprzednich edycjach pokazywali jednak pełen program imprezy jeśli chodzi o skoki, a kwalifikacje leciały nawet na głównej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport ma pełnię praw do MŚ, do tego chce zachować coś dla wyłączność, dlatego kombinacja i kwalifikacje do skoków są w Eurosporcie.

Opublikowano wywiad z dyrektorem Szkolnikowskim. Możliwe jest pokazywanie F1, ale na pewno nie całe wyścigi.

http://sport.tvp.pl/41435865/dyrektor-tvp-sport-marek-szkolnikowski-formula-1-robert-kubica-prawa-do-wisla-krakow-jakub-blaszczykowski-ranking-weszlo

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotaru skacze ,a ten mówi,że nie znajduje jej na liście.. ,a na ekranie podpisana, dopiero na powtórce się zczaił,że patrzył na listę innej konkurencji D Jakbym nie wiedział to pomyślałbym,że wzięli osobę z ulicy do komentowania, który nie kojarzy zawodników startujących w danej konkurencji. Dlaczego oni Idziego nie wysłali do Glasgow ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem jaką kadrę zabrał Solskjaer do Paryża to nie wiem czy wybór meczu PSG - MU był właściwy. Sami zobaczcie...

...i zastanówcie się czy taki skład ma szansę odrobić stratę dwóch bramek straconych na Old Trafford. Ja tego nie widzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Project_ALF napisał:

Jak zobaczyłem jaką kadrę zabrał Solskjaer do Paryża to nie wiem czy wybór meczu PSG - MU był właściwy. Sami zobaczcie...

...i zastanówcie się czy taki skład ma szansę odrobić stratę dwóch bramek straconych na Old Trafford. Ja tego nie widzę. 

 

Kogo mógł zabrać skoro https://www.flashscore.pl/mecz/lt9RyhG0/#szczegoly-meczu

Ciekaw jestem czy TVP musiała podjąć decyzję wcześniej czy mogła to zrobić po pierwszych meczach? Możliwe też,że uznali ,że spotkanie Manchesteru United i PSG da TVP wyższą oglądalność niż spotkanie Porto- Roma, choć ja bym wybrał to drugie spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...