Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej wkurzające są durne blokady na tvp sport. Na komórce z Orange włącza mi się prośba o wysłanie SMS w t mobile. Może miałoby to jakiś sens ale ja się z siecią łącze przez WiFi. Co za kreten to wymyślił?

Na szczęście spoof user agenta pomógł.

Czy ktoś może mi powiedzieć czy w czasie reklam tylko jest plansza z bizonem czy też transmisji ze studia nie ma w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że ekipa TVP była jedną z najskromniejszych na Mundialu,ale ludzie niektórzy widać nie rozumieją,że ekipa na taką imprezę snie składa się z komentatorów, reportera i operatora kamery. Ktoś musi być na miejscu i to koordynować wszystko. Najlepsze jest to,że forum niby medialne,ale najmniej piszą osoby, które miały do czynienia z pracą w mediach i wiedzą jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego i eksperckiego na tych mistrzostwach się nie dowiedziałem. Po prostu zero. Nie pomaga już zwykła obecność na stadionie, te lata przeminęły. Dla mnie nie musieli tam wysyłać ludzi w ogóle. Płaczki z TVP błagają o kasę i wpływy, a ludzie płacą po 100zł za pakiety telewizyjne i dziwnym trafem oni zawsze nic z tego nie mają. Jak to możliwe, że oni zawsze swoje kanały oddają za darmo? A kolejne kanały i miejsce w całym muxie sobie gwarantują. Na Mundialu stracą, na Euro stracili, na IO stracili. Zawsze straty, a takie głupoty jak "Studio Plaża" muszą być produkowane. Mogli już wcisnąć za to 30min. reklam.

Nie trzeba być medialnym, żeby wiedzieć, że to [beep] w TVP przynosi straty. Pozatrudniali głupich, a potem pozwalniali i maja afery rasistowskie. Super PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracą bo całe zyski z reklam idą na ekspertów, celebrytów i budowę fantastycznego studia które widać tylko po kilka minut na każdy mecz. Postawić stolik, kilka krzeseł na green boxie i resztę dorobić w komputerze. To nie, każda impreza, nowe studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to to samo studio co zwykle przy tego typu imprezach tylko dali coś żółtego i cała mi budowa, to to samo studio co na Igrzyskach, co podczas meczów LM . Naprawdę jak już krytykujecie to z głową. 30 minut reklam nie ma, bo być nie może, maksymalnie może być 12 minut w ciągu godziny określają to przepisy. Zdecydujcie się- jakby zrobili wszystko z Wawy była by krytyka, jakby było studio rodem z TV Trwam to też była by krytyka, MŚ czy Igrzyska olimpijskie nie są to imprezy, na których się zarabia, bo prawa sportowe drastycznie drożeją i nie dotyczy to tylko Polski i nie jest problemem tylko TVP. Jak widać Polsat też ma problemy chociażby z MŚ siatkarzy,a i wątpliwe by zysk przyniosło im EURO2016. Eksperci będący w TVP przynajmniej coś w swoim życiu osiągnęli jak Piechniczek, Gmoch,a nie jak Przytuła. No,ale jak widać On jest z tej generacji co tylko gadać potrafi i się wymądrzać,a jak przychodzi coś samemu zrobić to nic z tego nie wychodzi. Są tacy eksperci w teorii jedynie jak Hajto. Dla niektórych dobry ekspert to rzucający mięsem, głośny, efektowny, to mu nie zaimponuje taki Engel mówiący rozsądnie, spokojnie. Brakuje mi troszkę świeżej krwi,ale naprawdę szanujmy ludzi, którzy coś osiągnęli jednak. Szczepłek to jeden z najlepszych polskich dziennikarzy piłkarskich - rozumiem,że jak kogoś nie ma w NC+ to znczy,że jest beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Jasne, osiągnęli, ale myślisz, że opowieści Piechniczka o tym co było 30-40 lat temu i porównywanie obecnej piłki do tamtych czasów jest OK? Poza tym Szczepłek, który opowiada historie sprzed kilkudziesięciu lat zamiast skupiać się na obecnych meczach. A już wczoraj to była totalna żenada. Po porażce Brazylii żałoba w studio jakby to Polska przegrała w półfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marx jest transmisja wraz ze studiem i jest także transmisja bez studia,a jest cały czas pokazywany stadion, jednak mecz jest z komentarzem TVP.

Lukas_k ja np. lubię odniesienia do przeszłości tak jak dziś,że to była największa porażka Brazylii od 1920 r. Oczywiście futbol zmienił się diametralnie i ciężko to porównywać. Oglądałem ostatnio program podsumowujący 1/4 to skupiali się na bieżących wydarzeniach, generalnie studia TVP nie oglądam, jestem teraz w większości poza domem i jeśli oglądam transmisję ze strony TVP to wybieram opcję stadion non-stop czyli bez studia. Wczorajszy mecz ze względu na niezrozumiałe problemy oglądałem ze streamu BBC Sport.

Dziś w studiu Jacek Gmoch, Marcin Żewłakow i Tomasz Rząsa, prowadzącym jest J.Kurowski. To nierównomierne rozmieszczenie spotkań wśród komentatorów i odesłanie duetu Jasina/Kosowski po 1/8,a duetu Iwański/ Zewłakow po 1/4 świadczy także o oszczędnościach TVP, bo gdyby tacy byli rozrzutni to by tak podzielili mecze by każdy z nich miał pracę do końca. Dlaczego Ci zostali?? hierarchia w TVP jest znana od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nazwisko Błaszczykowski jest trudne do wymówienia jak wiele słów z naszego języka, ale żeby Na Hameza mówić Dzejmś, bo piszę sie James to jest normalne? to zwykły brak profesjonalizmu i przygotowania merytorycznego do meczu, bo co oni przygotowują przed? Nowinki kto z kim spał? Nie ! Mają nauczyć się wszystkich zawodników, a jak gdzieś masz trudniejsze nazwisko to niech sobie fonetycznie napisz na kartce a nie błaźnij się na wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Iwański będzie jutro ekspertem w studiu TVP. Obok niego Maciej żewłakow i Andrzej Strejlau. Komentarz Laskowski/ulatowski. Prowadzący :Babiarz W niedzielę Gmoch, Engel, Wolek i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi W.Szaranowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać że w niedzielę będzie brylował pasożyt szaranowicz i najgorszy komentator szpaqu.

Co do nazwisk to temat rzeka. Najgorsze jest to że mozna je wypowiadać na kilka różnych sposobów w zależności skąd piłkarz pochodzi, gdzie gra, mieszka. Głownie chodzi o języki portugalski i hiszpański oraz pochodne, dialekty itd. Nie ma się o co kłócić. Kazdy bedzie wypowiadał inaczej, nawet może inaczej niż ogólnie przyjęta linie wymowy i bedzie to do obeonienia, często się zdarza że ten odmieniec pasował by bardziej.

No cóż, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że Szaranowicz jest szefem nie oznacza,że nie może udzielać się jako dziennikarz. Smokowski komentował mecze i prowadził L+E jak był szefem redakcji sportowej. Dlaczego on może,a Szaranowicz nie??, zważając na fakt,że potrafi stworzyć klimat wielkiego widowiska, święta sportowego. Pisał o tym chociażby użytkownik ALF narzekając na studia LM w TVP. O dziwo nawet Weszło nie uważa Szpakowskiego za najgorszego komentatora TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowskiemu nie wyszło to na dobre. Albo jest się menedżerem, albo dziennikarzem sportowym

Szaranowicz wypadł z obiegu dziennikarskiego, prowadzi studio, ale często jest niezorientowany w temacie, nie jest dobrze przygotowany. To jest bardzo duży minus

Szpaq głos ma dobry, ale najbardziej wkurzające są te jego opowieści, bajeczki, ale chyba najgorsze jest robienie pauz podczas komentarza w złych miejscach. Słucha się tego bardzo źle.

Do tego jest stronniczy

 

To tak na szybko wypisane jest największe wady, ale nie martw się, jest tego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że Szaranowicz jest szefem nie oznacza,że nie może udzielać się jako dziennikarz. Smokowski komentował mecze i prowadził L+E jak był szefem redakcji sportowej. Dlaczego on może,a Szaranowicz nie??, zważając na fakt,że potrafi stworzyć klimat wielkiego widowiska, święta sportowego. Pisał o tym chociażby użytkownik ALF narzekając na studia LM w TVP. O dziwo nawet Weszło nie uważa Szpakowskiego za najgorszego komentatora TVP.

Różnica jest taka, że Smokowski prowadził ten program regularnie i nie wypadł z obiegu, i miał wiedzę jak wcześniej. To samo przy prowadzeniu studia LM czy komentowaniu Ligue 1. Nie zabierał dla siebie najważniejszych wydarzeń.

 

Moim zdaniem dyrektorem stacji powinna być osoba, która nie udziela się na wizji, a jeszcze najlepiej jak jest spoza redakcji. Wtedy nie ma opcji faworyzowania siebie i lansowania. nc+ zrobiło dobrze, że wzięło osobę z zewnątrz i efekty już widać (materiały przygotowywane przez ludzi z dawnego C+ dla TVN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, 'spoza redakcji' to raczej ciezko, bo przeciez jak ktos jest szefem to jest juz w redakcji :P

 

A co Szaranowicza, faktycznie, ja sam mogd przyzna, ze jak jest sie szefem redakcji to ciezko ogarniac orrganizacje i byc na biezaco. Wiem jak to jest, bo szefuje pewna redakcja. Szaranowicz tak czy siak - swietny komentator, przy Lekkoatletyce i MS az zal jakby go zabraklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trzeba oddać Szaranowiczowi, że zrobił świetne transfery: ściągnięcie Laskowskiego, Rudzińskiego, Lewandowskiego od tenisa czy współpraca z Wyrzykowskim to strzały w dziesiątkę. Z drugiej - wiadomo, że będzie promował swoich kumpli Szpakowskiego czy Jóźwika. Szaran to dobry szef redakcji w sensie mentora dla młodych dziennikarzy - ja go bardzo cenię pod względem warsztatowym (inna sprawa, że np. o skokach narciarskich ma pojęcie dość blade), ale niekoniecznie jeśli chodzi o walkę o prawa etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...