Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przenoszą się tak co ok. 5 minut między meczami. Oczywiście gdy padnie bramka na którymś ze stadionów tam się przełączają. I rzeczywiście jak kolega wyżej uważam że transmisje łączone na nc+ wyglądają o niebo lepiej.

W ogóle przed chwilą dosyć dziwna sytuacja, studio między połowami na TVP Sport trwało z minutę weszło w połowie dyskusji i skończyło się też w połowie wątku, bez żadnego komunikatu od prowadzącego...

@helmud Ok, ale raczej zawsze prowadzący uprzedzał że np. żegnamy widzów TVP Sport, kontynuujemy dyskusje w Jedynce :D No ale rzadko oglądałem relacje w tym kanale więc może takiego czegoś wcześniej nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce oglądać komentarze w studiu mundialowym w całości to trzeba włączyć TVP 1 lub TVP 2. W TVP Sport wszystkie są ucinane. Tak jak na stronie internetowej. Czasem któryś z komentatorów, lecz nie zawsze wita/żegna widzów. "Witamy widzów TVP Sport, którzy teraz do nas dołączyli", "Żegnamy widzów TVP Sport". A ktoś pamięta jak to było na IO w Soczi? Też tak ucinali studia w TVP Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszą się tak co ok. 5 minut między meczami. Oczywiście gdy padnie bramka na którymś ze stadionów tam się przełączają. I rzeczywiście jak kolega wyżej uważam że transmisje łączone na nc+ wyglądają o niebo lepiej.

Widać że TVP Sport brakuje doświadczenia w prowadzeniu relacji łączonych. Trochę to amatorką pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie zastanawia dlaczego nie dają żadnej powtórki meczu np taki schemat :

 

18:00 wybieram do oglądania mecz Holandia - Chile bo wiadomo dużo ciekawiej się zapowiada, ale o

20:00 chce obejrzeć z retransmisji Australia - Hiszpania i guzik , nie mam takiej możliwości nawet !! Bo jakieś gadające głowy będą, studia bla bla i będe słuchał pseudo paplaniny Majdana czy super hiper znawce Wołka, który nie wiedział nawet rok temu że istnieje w Am.pPłd coś takiego jak ten spray do wyznacznaia linii ??

 

Tak samo o 22:00 też nie ma jak meczów obejrzeć... lipa!!

 

A w sobotę to popis dał Jasina z Kosowskim haha, pękałem ze śmiechu. Oczywiście chodzi o wymowę nazwisk. Otóż na Christiana Atsu (tak się czyta jak się pisze, a Jasina wymyślił, że to będzie "Aczu" haha :D) Szpaku tez z Dejagaha zrobił "Degiaha i parę jeszcze innych razy się pomylił w wymowie. Dobrze, że Mielcarski czuwa.

 

Też nie wiem po co Jońcy dają tyle meczów !!?? Zawacki do tych gorszych gier dawany, a Jońca już "komentował" Francje, Portugalię itp. Ah, szkoda gadać na to TVP ...

Też uważam to za wadę. Moim zdaniem TVP SPORT powinien pokazywać o 20.00 retransmisję tego spotkania potencjalnie mniej ciekawszego, zresztą moim zdaniem powinni pokazywać jeden mecz w całości LIVE, później retransmisję drugiego, transmisję kolejnego i retransmisję meczu, którego nie pokazywali. Natomiast ani wczoraj ani dziś nie będę mógł oglądać meczów spotkań o 18.00 Wróciłem przed 20.00 chciałem sobie obejrzeć retransmisję ze strony internetowej,a tu brak tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki meczów za bardzo ingerowały by w ramówkę. Na szczęście na TVP Sport rano są. Proponuję jeden mecz oglądać, a drugi nagrywać przez PVR.

 

Ja, jak dotąd mam z digitalizowane wszystkie mecze na dwóch dyskach (nagrane bez szyfrowania). Mam nadzieję, że starczy mi pojemności na całość. Później odpowiednio zedytuje usuwając reklamy i wypalę na dyskach BD-R, zachowując dla potomności. Strasznie mi się ten Mundial podoba - chyba najlepszy jaki dotąd widziałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TVP SPORT powinien pokazywać o 20.00 retransmisję tego spotkania potencjalnie mniej ciekawszego, zresztą moim zdaniem powinni pokazywać jeden mecz w całości LIVE, później retransmisję drugiego, transmisję kolejnego i retransmisję meczu, którego nie pokazywali. Natomiast ani wczoraj ani dziś nie będę mógł oglądać meczów spotkań o 18.00 Wróciłem przed 20.00 chciałem sobie obejrzeć retransmisję ze strony internetowej,a tu brak tego spotkania.

Wprawdzie nie mam TVP Sport, ale wczoraj podglądałem czasami transmisje łączną z internetu i prawie cały czas pokazywali Holandia-Chile, a nie Hiszpania-Australia. Tak więc tego typu skakanie nie ma i wg mnie sensu. Natomiast - podobnie jak poprzednik, popieram retransmisję drugiego meczu po pierwszym - nawet bez studia pomeczowego, które i tak jest na Jedynce oraz Dwójce.

Z puszczania urywków studia w przerwie również bym zrezygnował, jeśli ma trwać tak krótko. Już lepiej poświęcić tą "zbywającą" minutę na zapowiedź jakiegoś programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki meczów za bardzo ingerowały by w ramówkę.

O jakim ingerowaniu piszesz, wystarczyło zaplanować wcześniej takie rozwiązanie jeden mecz live, drugi w retransmisji. Przecież program meczowy specjalnie jest tak ułożony by umożliwić takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Mecze są długie, a nie można robić przerw na reklamę. ;) Szczególnie rano to psuje bloki reklamowe. Ale faktycznie powtórki mogły być nocą. A dlaczego ich nie ma? Pewnie po to, aby zachęcić widzów do oglądania TVP Sport HD. A reszcie widzów wystarczy retransmisja na TVP Regionalnej. Taka polityka nadawcy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszą się tak co ok. 5 minut między meczami. Oczywiście gdy padnie bramka na którymś ze stadionów tam się przełączają. I rzeczywiście jak kolega wyżej uważam że transmisje łączone na nc+ wyglądają o niebo lepiej.

Widać że TVP Sport brakuje doświadczenia w prowadzeniu relacji łączonych. Trochę to amatorką pachnie.

a jak wyglądają relacje łączone na nc+? nie mam nc+, więc jestem ciekawa ;)

 

wszystkie mecze są na stronie internetowej, trzeba tylko czasem poczekać zanim wrzucą, wcześniej umieszczają skróty meczów czy wybrane fragmenty, a potem dopiero całość spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja, jak dotąd mam z digitalizowane wszystkie mecze na dwóch dyskach (nagrane bez szyfrowania). Mam nadzieję, że starczy mi pojemności na całość. Później odpowiednio zedytuje usuwając reklamy i wypalę na dyskach BD-R, zachowując dla potomności. Strasznie mi się ten Mundial podoba - chyba najlepszy jaki dotąd widziałem. :D

Witaj w klubie stary! Ja też nagrywam wszystkie mecze, ale na bieżąco wycinam reklamy. Mam także całe Euro 2012. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki meczów za bardzo ingerowały by w ramówkę. Na szczęście na TVP Sport rano są. Proponuję jeden mecz oglądać, a drugi nagrywać przez PVR.

 

Ja, jak dotąd mam z digitalizowane wszystkie mecze na dwóch dyskach (nagrane bez szyfrowania). Mam nadzieję, że starczy mi pojemności na całość. Później odpowiednio zedytuje usuwając reklamy i wypalę na dyskach BD-R, zachowując dla potomności. Strasznie mi się ten Mundial podoba - chyba najlepszy jaki dotąd widziałem. :D

Może nie wyraziłem się precyzyjnie,ale chodziło mi o TVP SPORT,że tak powinno robić transmisję jednego meczu- retransmisję o 20 .00 tego drugiego, 22-transmisja , 0.00-retransmisja kolejnego. Przecież między połowami mogli by dawać 12 minut reklam + autopromocja. I tak więcej nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...