Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że studio TVP Sport w przerwach i po meczach jest strasznie wycinane, wchodzą na antene w trakcie gdy już omawiana jest jakaś sytuacja w TVP1/2. Nie no to kpina żeby po prostu nie mogli snynchronizować studia w obu kanałach i pokaząć go w całości. Ważniejsze są reklamy puszczone przez ten czas ?

 

Jeżeli chodzi o komnetarz to Jońca po co mu dawać tyle meczów !! Przecież to dziad straszny, zamula. Zawackiemu dać te mecze, które ma Jońca, bo Zawacki naprawdę podoba mi się na tych MŚ. Laskowski jak zwykle na poziomie. Szpaku z małymi wyjątkami daje radę. Jasina i Iwański nigdy nie będą dawali radę.. wkurzaja tylko widza gdy się ich słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ureguluje się sprawa finansowania TVP i nie wprowadzą w końcu tej opłaty audiowizualnej wliczonej za rachunki za prąd, to następny Mundial może być ostatnim tak szeroko transmitowanym w TVP. Odpuszczą zakup całości (a prawa do transmisji niemało kosztują) i pokażą tylko mecze Polaków i ew. sam finał. A gdy nasza drużyna się nie zakwalifikuje, to pewnie obejrzymy sobie tylko jeden mecz z całego Mundialu. Nie sądzę też, aby pokusili się o zakup praw telewizji kodowanej ew. dla TVP Sportu. Nie zarobią tyle na reklamach itp.

 

Tak w ogóle, TVP przeprasza za złe synchro dźwięku: link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci każe wykładać tą gotówkę, chcesz oglądać to płacisz za te ligi. Inni opłacają abonament i nie jest tak,że dostają to za darmo, to Ty jeśli nie płacisz,a powinieneś jesteś pasożytem . Bo TVP z racji obecności w NC+ nie dostaje ani grosza, musi dawać im kanały za darmo. To czy coś jest odkodowane czy nie to już decyzja nadawcy. Widać uznali,że lepiej puścić t ą imprezę w kanałach otwartych niż kodować w kanale kodowanym, który muszą udostępniać za darmo. W sumie logiczne.

Co do imprez, które wymieniłeś to jednak nie ta ranga wydarzenia- Mundial jest czymś ponad to, mecze oglądają osoby na co dzień nie interesujące się futbolem i to nie z powodu tego,że korzystają tylko z telewizji naziemnej. Jest to święto pewnego rodzaju. Mnie to cieszy.

 

Ten kult mundialu za darmo wprowadzily wlasnie media i dlatego pilka stala sie najbardziej popularna bo ogladaja ja tez niedzielni kibice. Gdyby wprowadzic kult puszczania wszystkich wielkich szlemow, mistrzostw swiata w koszykowce, siatkowce w telewizjach otwartych na co dzien to tez by sie zrobilo ,,swieto pewnego rodzaju". Spojrz jak Polacy zaczeli sie interesowac na chwilke mocniej tenisem gdy prawie wszystkie mecze Radwanskiej lecialy odkodowane na poczatku zeszlego roku.

 

Kto oplaca abonament radiowo-telewizyjny? No prosze Cie, przeciez to jest fikcja, ten abonament jest placony tylko przez starsze osoby bo juz sie do tej oplaty przyzwyczaily, a gdyby zapytac za co placa to nie umialyby odpowiedziec. Oczywiscie sa moze wyjatki od reguly takie jak Ty, ale ja osobiscie wole zainwestowac w bein sport francuski czy kiedys Al Jazeere i wiedziec za co place. Potem od Ciebie sie dowiaduje, ze TVP puszcza cos w internecie. To co jak zaczne placic ten abonament to szerokopasmowy internet spadnie na mnie jak manna z mleka za darmo?

 

TVP nie musi dawac za darmo swoich kanalow NC+ (tu moge sie mylic), ale wytlumacz mi w takim razie dlaczego abonenci nc+ nie mieli na czas igrzysk w Sochi TVP Sport HD. Gdyby to bylo tak za darmo z automatu to kanal wszedlby do oferty blyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kult mundialu za darmo wprowadzily wlasnie media

Popularność Mundialu na całym świecie nie jest zasługą mediów, ale popularności piłki jako takiej. A mistrzostwa świata to największa impreza sportowa od niepamiętnych czasów. Naprawdę nie rozumiem jaki masz problem z darmową dostępnością tej fantastycznej imprezy. Zamiast się cieszyć, ty narzekasz. Zupełnie tego nie rozumiem. Dają coś za darmo i jeszcze źle. Takie rzeczy tylko w Polsce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci każe wykładać tą gotówkę, chcesz oglądać to płacisz za te ligi. Inni opłacają abonament i nie jest tak,że dostają to za darmo, to Ty jeśli nie płacisz,a powinieneś jesteś pasożytem . Bo TVP z racji obecności w NC+ nie dostaje ani grosza, musi dawać im kanały za darmo. To czy coś jest odkodowane czy nie to już decyzja nadawcy. Widać uznali,że lepiej puścić t ą imprezę w kanałach otwartych niż kodować w kanale kodowanym, który muszą udostępniać za darmo. W sumie logiczne.

Co do imprez, które wymieniłeś to jednak nie ta ranga wydarzenia- Mundial jest czymś ponad to, mecze oglądają osoby na co dzień nie interesujące się futbolem i to nie z powodu tego,że korzystają tylko z telewizji naziemnej. Jest to święto pewnego rodzaju. Mnie to cieszy.

 

Ten kult mundialu za darmo wprowadzily wlasnie media i dlatego pilka stala sie najbardziej popularna bo ogladaja ja tez niedzielni kibice. Gdyby wprowadzic kult puszczania wszystkich wielkich szlemow, mistrzostw swiata w koszykowce, siatkowce w telewizjach otwartych na co dzien to tez by sie zrobilo ,,swieto pewnego rodzaju". Spojrz jak Polacy zaczeli sie interesowac na chwilke mocniej tenisem gdy prawie wszystkie mecze Radwanskiej lecialy odkodowane na poczatku zeszlego roku.

 

Kto oplaca abonament radiowo-telewizyjny? No prosze Cie, przeciez to jest fikcja, ten abonament jest placony tylko przez starsze osoby bo juz sie do tej oplaty przyzwyczaily, a gdyby zapytac za co placa to nie umialyby odpowiedziec. Oczywiscie sa moze wyjatki od reguly takie jak Ty, ale ja osobiscie wole zainwestowac w bein sport francuski czy kiedys Al Jazeere i wiedziec za co place. Potem od Ciebie sie dowiaduje, ze TVP puszcza cos w internecie. To co jak zaczne placic ten abonament to szerokopasmowy internet spadnie na mnie jak manna z mleka za darmo?

 

TVP nie musi dawac za darmo swoich kanalow NC+ (tu moge sie mylic), ale wytlumacz mi w takim razie dlaczego abonenci nc+ nie mieli na czas igrzysk w Sochi TVP Sport HD. Gdyby to bylo tak za darmo z automatu to kanal wszedlby do oferty blyskawicznie.

Przede wszystkim szału na tenis nie było, wystarczy spojrzeć na słupki oglądalności. Kwestia abonamentu: To jest tak jak z podatkiem PIT - masz obowiązek i tyle, tu jest tak samo - To jest twój prawny obowiązek, jeśli tego nie robisz to po prostu łamiesz prawo. To,że państwo w tej kwestii jest nieskuteczne w egzekucji tego prawa nie powoduje,że to prawo nie obowiązuje.

TVP nie pobiera opłat to oficjalna informacja zarówno ze strony TVP jak M.Kmity. Dlaczego NC+ nie wpuściło TVP SPORT HD- pytaj o to swoją platformę, może nie chcieli robić konkurencji swoim kanałom sportowym pokazujących ZIO. Napisałem,że TVP nie może pobierać opłat,a nadawca prywatny nie ma obowiązku włączania kanałów. To znacząca różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to program "premium" od TVP. Trudno byłoby go utrzymać z abonamentu, którego niewielka ilość ludzi płaci, a żąda tego kanału fta. Dlatego udzielają odpłatnej licencji operatorom a ci lokują je z wiadomych względów w wyższych pakietach.

 

Ps

Lipnie wyglądają te późniejsze wejścia studia i wcześniejsze jego przerywanie. Reklam w TVP SPORT zdecydowanie więcej niż TVP1 i TVP2, dlatego przez nie tak żenująco wygląda studio w TVP SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech zakodują, a najlepiej przegrają przetarg z c+ lub polsatem. Przynajmniej byloby to pokazywane profesjonalniej.

 

Wislok, to nie jest jak podatek PIT, nie kazdy w domu ma telewizor czy radio. Wyobraź sobie ze np ja teraz nie mam, bo mam ocieplanie budynku a te DVB-T i tak mi nie działa i muszę ogladać te MŚ na streamach, ale nie od TVP bo te wymagają za szybkiego internetu. A co powiedzieć o innych, którzy w ogóle nie mają TV czy radia. Im tez kazesz placic?

 

Moze jeszcze bedzie twierdzic ze powinienem placic OC\AC mimo ze nie mam samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to program "premium" od TVP. Trudno byłoby go utrzymać z abonamentu, którego niewielka ilość ludzi płaci, a żąda tego kanału fta. Dlatego udzielają odpłatnej licencji operatorom a ci lokują je z wiadomych względów w wyższych pakietac

 

Dlaczego publicznie kłamiesz ?

 

Tylko ośmieszasz forum wypisując nieprawdziwe bzdury .Dziwię się administratorowi że jeszcze nie zostałeś zbanowany

 

Członek Rady Nadzorczej TVP Bogusław Piwowar stwierdził wyraźnie - Z tytułu udostępnienia TVP Sport operatorom satelitarnym i kablowym do budżetu TVP nie wpływają żadne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech zakodują, a najlepiej przegrają przetarg z c+ lub polsatem. Przynajmniej byloby to pokazywane profesjonalniej.

 

Wislok, to nie jest jak podatek PIT, nie kazdy w domu ma telewizor czy radio. Wyobraź sobie ze np ja teraz nie mam, bo mam ocieplanie budynku a te DVB-T i tak mi nie działa i muszę ogladać te MŚ na streamach, ale nie od TVP bo te wymagają za szybkiego internetu. A co powiedzieć o innych, którzy w ogóle nie mają TV czy radia. Im tez kazesz placic?

 

Moze jeszcze bedzie twierdzic ze powinienem placic OC\AC mimo ze nie mam samochodu?

Naprawdę przestań się ośmieszać. Obowiązek RTV powstaje w momencie posiadania odbiornika( a dokładnie mówiąc jego rejestracji- co jest obowiązkiem, tak jak rejestracja zakupionego samochodu), Ty takowy zapewne masz, to,że teraz z niego nie możesz korzystać to zupełnie inna para kaloszy. Podatku PIT też nie płacisz jak nie masz dochodów.

Uważam,że ustawa o abonamencie jest źle skonstruowana. No,ale to inny temat. Wracając jednak do meritum tej dyskusji - napisałeś,że my dostajemy za darmo. Nie jest to prawda, ponieważ powinniśmy wszyscy opłacać abonament RTV poza osobami ustawowo zwolnionymi. Ci co tego nie robią,a korzystają z dóbr TVP to są po prostu cwaniacy i oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wracając jednak do meritum tej dyskusji - napisałeś,że my dostajemy za darmo. Nie jest to prawda, ponieważ powinniśmy wszyscy opłacać abonament RTV poza osobami ustawowo zwolnionymi. Ci co tego nie robią,a korzystają z dóbr TVP to są po prostu cwaniacy i oszuści.

 

Nie oglądamy mundialu za darmo!! Oglądamy reklamy, na których TVP najwięcej zarabia!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji oglądamy jednak mecze. Wiem,że chwalić TVP jest fopa, ale doberze,że w końcu ktoś tam pomyślał i wykorzystuje materiały, które dostają czyli oprócz rozmowy polskich ekspertów pokazywane są wywiady przeprowadzone po poszczególnych spotkaniach. W końcu.

Artek, czyli widać,że w innych krajach się da rozwiązać,a my nawet nie potrafimy naśladować sprawdzonych i skutecznych wzorców z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to pytanie?? Ustawa o RTV określa za co płacimy abonament RTV. Abonament RTV płacimy za posiadanie odbiornika radiowego lub telewizyjnego, a opłaty z nich zasilają TVP oraz Polskie Radio S.A. Ustawa jest archaiczna, rząd miał wprowadzić opłatę audiowizualną,w której będą uwzględnione nowe formy mediów czyli internet i inne urządzenia.

Robienie zarzutu użytkownikom,że oglądają coś za darmo jest kuriozalne, bo my na to wpływu nie mamy i nie uważam tego za zbrodnię czy coś złego. TVP nie działa na zasadach stricte komercyjnych, nie ma własnej platformy i nie zarabia na fakcie sprzedaży abonamentów do platformy. To właśnie one,a nie środki reklamowe są głównym dochodem stacji komercyjnych i platform. TVP udostępnia w kana lach otwartych bo dla niej to bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie zastanawia dlaczego nie dają żadnej powtórki meczu np taki schemat :

 

18:00 wybieram do oglądania mecz Holandia - Chile bo wiadomo dużo ciekawiej się zapowiada, ale o

20:00 chce obejrzeć z retransmisji Australia - Hiszpania i guzik , nie mam takiej możliwości nawet !! Bo jakieś gadające głowy będą, studia bla bla i będe słuchał pseudo paplaniny Majdana czy super hiper znawce Wołka, który nie wiedział nawet rok temu że istnieje w Am.pPłd coś takiego jak ten spray do wyznacznaia linii ??

 

Tak samo o 22:00 też nie ma jak meczów obejrzeć... lipa!!

 

A w sobotę to popis dał Jasina z Kosowskim haha, pękałem ze śmiechu. Oczywiście chodzi o wymowę nazwisk. Otóż na Christiana Atsu (tak się czyta jak się pisze, a Jasina wymyślił, że to będzie "Aczu" haha :D) Szpaku tez z Dejagaha zrobił "Degiaha i parę jeszcze innych razy się pomylił w wymowie. Dobrze, że Mielcarski czuwa.

 

Też nie wiem po co Jońcy dają tyle meczów !!?? Zawacki do tych gorszych gier dawany, a Jońca już "komentował" Francje, Portugalię itp. Ah, szkoda gadać na to TVP ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...